Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-24, 11:40   

hi hi hi, ja znam wielu chłopców , którzy mają w domu bałagan , śmierdzi i po prostu rzygać mi się chce i co najdziwniejsze , tacy mają najładniejsze dziewczyny i w dodatku zadbane ... Więc nie wiem o co chodzi niektórym dziewczynom są ślepe czy co ? :-D
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

Melancholik  

Stały User

WymierajÄ…ca tradycja



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 15:14   

¯eby tylko ślepe... Wtedy można by to leczyć :mrgreen:
A tak na poważnie, nie powinniśmy się przejmować zbytnio wyglądem, jeśli dobrze się ze sobą czujemy.
_________________
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is the Force.
 

paranormal666  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-25, 20:45   

Quallor napisa³/a:

A tak na poważnie, nie powinniśmy się przejmować zbytnio wyglądem, jeśli dobrze się ze sobą czujemy.


No w sumie to masz racje . No ale niektóre dziewczyny jak chłopak jest brzydki (znaczy się ma pryszcze , żółte zęby lub jest jakoś brzydko ubrany tzn . nie w firmowe ciuchy ) , to nie dopuszczają do siebie faktu , iż chłopak może jest fajny .
 

Marx  

User


Do³±czy³: 21 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-23, 12:55   

Pisaliście o chudych chłopakach...
Tylko weźcie pod uwagę to, że niektórzy są już tacy z natury. Ja np mam 174cm wzrostu i 50kg wagi i cholernie źle mi z tym. Jest to powód do przekreślania takiej osoby mimo, że , jest czysta, umyte zęby, włosy dziennie myte i czyste modne ciuchy ? Próbowałem już wiele rzeczy z tym robić, ale nic sie nie udało... taka natura. Może kiedyś się uda przybrać trochę kg.
 

JOE

User


Do³±czy³: 23 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-23, 13:16   

ja mam wage w normie,mam 183cm wzrostu,jestem zawsze umyty,chodze w czystych ciuchach,ale dziewczyny mowia ze jestem brzydki ;)
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-23, 13:20   

Brzydcy sÄ… fajni, bo nie sÄ… Å‚adni.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-23, 13:28   

A ja myślę, że to zależy od dziewczyny, to ona ocenia czy chłopak jej się podoba czy nie, a jak wiadomo nie wszystkim podoba się to samo bo każdy ma inny gust ; ) przykład: mi się nie podoba wymalowana blondynka wyglądająca jak barbi, a innemu będzie się podobać.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-23, 13:48   

a ja znam wyjatek. Jakbyscie go zobaczyli/zobaczyly zmienilibyscie zdanie z tym ze kazdy jest ladny
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-23, 14:00   

Jeżeli chłopak jest brzydki, ale fajny, to ta jego brzydota w jakiś sposób się neutralizuje, natomiast jest u mnie w klasie naprawdę brzydki chłopak, u którego chyba pomylono wyniki na obecność zespołu downa(podobno nie ma). Włosy ma zawsze tłuste, pomimo, że dość krótkie, i tak je ciągle molestuje, że każdy sterczy w inną stronę. Do tego ma dziwnie wychyloną w przód szyję, wielkie zęby, które przeszkadzają mu w zamknięciu jamy ustnej, sepleni, ma wąsik, mega pryszcze nawet na szyi i stopę nr 36. Do tego jest jakiś dziwnie nerwowy. Raz chciałam dorzucić koledze flamaster do tablicy, ale upadł koło jego krzesła. Zapytałam czy mi nie poda, a on coś niewyraźnie odpowiedział "Eeee... nie, bo będziesz we mnie rzucała". To chyba jakieś złe wspomnienia z przedszkola, bo nigdy nie byłam agresywna w stosunku do niego...
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 18:42   

Nie ma nic gorszego jak chłopak z przetłuszczonymi włosami. Bleee..
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 19:13   

Czy ktoś jest ładny/brzydki to kwestia tylko i wyłącznie gustu.
Ale chłopak nie musi być chyba nie wiadomo jakim przystojniakiem, grunt to zmieniać to co jesteś w stanie zmienić i dbać o siebie.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Snuffer

User


Do³±czy³: 01 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 20:01   

A ja pytanie mam pasujące do tematu: Czy pryszcze u chłopaka odpychają, obrzydzają ? tzn nie moge sie ich pozbyc nie mam ich zawiele ale są i to nawet dość.
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 21:50   

Snuffer to normalne w twoim wieku. Gwarantuje Ci że miałem ich więcej xD. Ale minęło :P.
Czy ja wiem czy odpycha? Zależy od dziewczyny?
Ja mam same ślady po trądziku... I mogę powiedzieć że nie?
Albo nadrabiam osobowością ;p. (Bo ostatnio już kilka dziewczyn się klei oO [jak to stwierdził mój kuzyn... " Ona chodzi za tobą jak pies za kiełbasą" xD]) Oczywiście nie mówię tu o mojej obecnej partnerce.

Higiena Higiena Higiena! To podstawa.
Jak można być brudasem?... Nie rozumiem takich ludzi...
No i trzeba mieć gadkę xd.

Sam nie wiem co takiego robię i mówię xd. Ale jakoś tak jest... Gadam i potem jak "pies za kiełbasą" chodzą ... niektóre. Ale jakoś większość zamierzonych ;D.
_________________
Czas dorosnąć..
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 21:57   

Nie ma brzydkich facetów. Od każdego zależy jak chce wyglądać, zależy to od spraw higieny, odpowiedniego dbania o siebie oraz wyglądu. Nie chodzi tu o drogie ciuchy, bo można kupić eleganckie nawet na targu. Tylko wystarczy mieć odpowiedni gust.
Tyle jeśli chodzi o wygląd.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-01, 22:06   

Snuffer napisa³/a:

A ja pytanie mam pasujące do tematu: Czy pryszcze u chłopaka odpychają, obrzydzają ? tzn nie moge sie ich pozbyc nie mam ich zawiele ale są i to nawet dość.


Brzmi, jakbyś ich nie usuwał i czekał na opinie.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com