Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-06, 22:50   

Bułka + masło + pasztet od mamy. I tak prawie miesiąc.
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-10-06, 22:53   

rumianek napisa³/a:

Dlaczego?? Zamierzasz się zagłodzić? Czy tylko śniadań nie jadasz?



Nie jadam tylko śniadań. Ogółem, staram się jeść jak najmniej w ciągu dnia. Czy zamierzam? Nie, po prostu mam taki chwilowy kaprys.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-10-07, 01:25   

Zazwyczaj nie jem śniadań. Podobnie, jak obiadów i kolacji. Od tygodnia żyję na jednym posiłku dziennie o najdziwniejszej możliwej porze :oczami:
_________________
#truestory
 

babula

Stały User



Do³±czy³: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-10-07, 01:51   

zulapogozelska napisa³/a:

babula napisa³/a:

Nie lubię doradzać. Po prostu napiszę, co sama rankiem konsumuję. A to sa zazwyczaj płatki kukurydziane bezglutenowe, na mleku sojowym. Jesli nie, wafle ryzowe z dzemem, lub chleb (bezglutenowy) z ogórkiem lub pomidorem. Przyznaję,że śniadanie jest dla mnie najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.


Babula, czyżbyś musiała unikać glutenu? Znasz ten pasztet o którym wspomina Rumianek? Z tego co zrozumiałam jest bezglutenowy. Pewnie poszerzyłby Twoje menu.


Tak. Obecnie stosuję dietę bezglutenową i beznabiałową :(. A jeśli chodzi o produkty- znam większośc ze znakiem przekreślonego kłosa;). Pani w pobliskim sklepie specjalnie dla mnie zamawia taki towar.
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-10-07, 05:35   

jak juz jem sniadanie (co sie nie zdaza zbyt czesto) to tylko mleko z platkami i troche cukru ^^

zazwyczaj jestem na 1 posilku dziennie ktory jem w pracy :P a jak ide na uczelnie to dopiero jem okolo 10 w nocy ;)
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

cherry_bomb

User


Do³±czy³: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-07, 17:31   

owsianka błyskawiczna lub musli + ciastko zbożowe i domowy koktajl bananowo-kawowy ze szczyptą cynamonu :-P
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-10-07, 20:20   

Serek naturalny, codziennie od poniedziałku do piątku. Na coś innego brakuje mi czasu. Musiałabym wstać przed 6, żeby zdążyć jeszcze usmażyć jajecznicę, albo zjeść płatki. Niestety nie trzyma on długo i już około 9-10 muszę sięgnąć po coś innego, najczęściej również serek.
Mogłabym urozmaicić to musli z biedronki.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-08, 20:59   

Jogurt. Jak wyżej - nie mam czasu na zjedzenie niczego więcej. :)
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

babula

Stały User



Do³±czy³: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-10-09, 14:17   

Też nie miałam czasu na ranne jedzenie, dopóki nie zaczęło mi się robić słabo...
 

zulapogozelska  

User



Do³±czy³a: 28 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-10, 10:51   

O matko święta! Przecież to wbrew wszelkim zasadom, które mówią, że śniadanie to podstawa, a potem dużo małych porcji... Obawiam się, że taka gospodarka kiedyś się Wam czkawka zdrowotną odbije :( bo to gospodarka rabunkowa... Skończy się jak u Babuli...
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-10-10, 13:15   

Zgadza się śniadanie powinno sie jeść ale kto ma na to dzis czas... ja czasem jem ale najczęściej to tylko jakieś ciastko wrzoce na ruszt, później w ciągu dnia jem jak mam czas...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-10, 13:37   

W moim menu już od dawna nie ma czegoś takiego, jak śniadanie. Po prostu albo za wcześnie wstaję, by je zjeść, albo właśnie śpię w momencie jego pory.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-10-10, 14:02   

To zalezy.
Najczesciej jadam zupki chinski,chleb z pasztetem lub paprykarzem I cherbata do tego
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

rumianek

User


Do³±czy³: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-10-10, 15:24   

MrDj napisa³/a:

Placek z białek jaj i owsianych, czasami bułki razowe z szynką.


Możesz podać przepis na te placuszki??
 

liczyrzepa92  

Stały User



Imię: Jędrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2011

Sk±d: k/ Torunia

   

Wys³any: 2011-10-10, 15:49   

Ja prawie w ogóle śniadań nie jadam... Jeden, maksymalnie dwa kawałki chleba z czymkolwiek w zupełności mi wystarczają. Preferuję obfite obiady i kolacje.
Wiem, że to nie zdrowe, ale uwielbiam jeść krótko przed snem, wtedy jest to najprzyjemniejsze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com