Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-18, 15:08   

ja za to jestem "złą dziewczynką", a mój facet to "dobry chłopczyk" :mrgreen:
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-18, 15:23   

a u mnie ja jestem zła dziewczynka a on zlym chlopcem. ale kiedy jestesmy razem to cale nasze zlo sie zmienia w dobro^^
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 15:25   

Lena napisa³/a:

a u mnie ja jestem zła dziewczynka a on zlym chlopcem. ale kiedy jestesmy razem to cale nasze zlo sie zmienia w dobro^^


Bajkowo ;-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Stachu  

User



Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 13:52   

To są mechanizmy rodem z prehistorii. Bardziej pociągający są agresywni i silni mężczyźni bo tacy są wstanie obronić rodzinę przed dzikimi zwierzętami, polować na mamuty, itp, jedynym słowem zapewnić przetrwanie. Taki pierwotny mechanizm został w podświadomości kobiet, a ponieważ wrosło wam to w podświadomość, to nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy że pociągają was mężczyźni z tym "czymś" pierwotnym - to sie dzieje automatycznie :-P
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 17:49   

Prawda...
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:01   

Stachu napisa³/a:

To są mechanizmy rodem z prehistorii. Bardziej pociągający są agresywni i silni mężczyźni bo tacy są wstanie obronić rodzinę przed dzikimi zwierzętami, polować na mamuty, itp, jedynym słowem zapewnić przetrwanie.


Dodajmy jeszcze agresję w rodzinie i będzie git.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:02   

Nie czaisz o co chodzi...
 

Stachu  

User



Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:04   

Jimmy FoX napisa³/a:

Dodajmy jeszcze agresję w rodzinie i będzie git.

no w twojej na pewno.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:13   

I tu zacytujÄ™ ciebiÄ™:
'Nie znasz mnie! :cry: '
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:18   

I wracamy do tematu. :evil:
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:19   

Heh sory... ale ja mam do tego odmienny stosunek, na własnym doświadczeniu wiem że tacy chłopcy na pewno nie są jacyś specjalni...Większość. to chamy i aroganci którzy są przede wszystkim egoistami.
Dlatego nie obchodzi mnie jakiś instynkt kobiecy, traktuje większość z pogardą a myślą że są "fajni"
Normalnie tacy to dzieci tylko
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-31, 00:20   

Ogólnie powiem tak. Jaka kobieta taki facet. Jak dziewucha pusta to facet cham. Mądra kobieta nie wybierze faceta, który jej nie będzie szanował czy zwracał się do niej "dupa, laska, kicia, foczka" etc. Wiem z doświadczenia, głupie dziewczyny patrzą przede wszystkim jak facet wygląda, ile ma kasy w portfelu i czy ma samochód. Potem idą jakieś minimalne aspekty typu charakter.

Mądra kobieta najpierw spojrzy jak facet wygląda czy jest schludny a potem spojrzy na jego charakter a reszta ją będzie g... obchodzić. Ważne żeby szanował ją i traktował jak kobietę, a nie jak przedmiot do robienia dzieci.

To takie moje obserwacje i że tak powiem ideologia życia oraz sposób kontaktu z kobietami. Jeżeli było by to złe to nie słyszałbym od każdej że jestem świetnym facetem :-P .

Poza tym pewne aspekty kobiecego "gustu" kształtują się w wieku 2-7 lat. Mała dziewczynka patrząc na ojca oraz jego zachowanie kreuje w podświadomości wygląd swojego przyszłego męża. Jeżeli ojca nie ma całymi dniami będzie bardziej skłonna do osób, które będą mniej przywiązywać wagę do rodziny. Oczywiście nie jest to w 100% potwierdzalne więc proszę nie piszcie że "Mój ojciec to cham, a mnie chamy nie pociągają".
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Nisia  

User


ImiÄ™: Zuza

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-10, 01:12   

Odkąd poznałam mega przystojnego faceta, który był pustym chamem, przestałam patrzeć na wygląd u facetów.
Mój może i wygląda na głupiego macho lubiącego łatwe panienki na raz, ale to tylko pozory na które ja sama dałam sie nabrać i nie chciałam mieć z nim nic wspólnego.
Drugiego tak delikatnego, czułego i kochającego faceta nigdy nie poznałam :oops:
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-10, 01:39   

Mnie na przykład pociągają chłopcy o cechach diabolicznych :evil: raz spróbowałam z chlopakiem, który był porządny , chodził do Kościoła itp. niestety coś mi nie pasowało. Teraz mam chłopaka, który nie wygląda na aniołka, ale i tak go Kocham, bo w głebi duszy bywa romantykiem :)
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-10, 01:42   

O, ja taki jestem :D.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com