Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 20:55   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

i tak pozostaje to oceną obiektywną każdego człowieka


no właśnie :-| do tego cały czas dążę. Dlatego nie powinnyśmy tego oceniać i już.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 20:55   

mru napisa³/a:

Po prostu dziwnym dla mnie jest mówić, że nie wypada uprawiać seksu bez miłości. Nie powinno to nikogo obchodzić oprócz osób, które uprawiają ze sobą seks.

a żeś się uczepiła tego pierwszego "nie wypada" :P podałam tam jeszcze dwa inne stwierdzenia, może bardziej trafne.
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 20:58   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

a żeś się uczepiła tego pierwszego "nie wypada" :P


hehe sorka :hyhy: , ale dla mnie reszta tych stwierdzeń są najzwyklej na świecie synonimami, które nic nie zmieniają w naszej dyskusji ;)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 20:58   

mru, ładnie to tak wyrywki cytować? :P To twoje zdanie, że nie powinno się tego oceniać. Moim zdaniem jednak. powinno się mieć wytyczone, co jest, że tak bardzo ogólnie i nieprecyzyjnie powiem, "dobre albo złe".
Albo co jest "właściwsze od drugiego". "mniejsze zło albo wyższa preawda". Nazwij to sobie jak chcesz. Zresztą, to tylko moje zdanie.

[ Dodano: 2010-09-12, 21:00 ]
mru, dla Ciebie synonimy, dla mnie nie. Jak widzisz, wszystko jest kwestią indywidualną, więc ameryka niestety nie została odkryta! nie udało się! pech! Jednak co człowiek robi ze swoją indywidualnością to już inna kwestia.
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:00   

[quote="Qukułka"]

Dziki_90 napisa³/a:

Tak ale pamiętaj że, po co robić to dla samego zaspokojenia, nie lepiej z głębszego uczucia

Kwestia nastawienia i światopoglądu. Zwłaszcza u mężczyzn częściej seks rodzi się z popędu - nie z miłości ( i nie huhuj, mówię o wiekszości)
tak zgodzę się z tym, ale ja tylko sprzeciwiam się temu i tyle, mówię głośnio o tym, i jeśli ktoś zastanawia się i pyta, to mowie że uważam swoje podejście za słuszne,żeby właśnie od tego spaczenia uchronić ta osobę.
_________________
Dziik
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:02   

Dziki_90 napisa³/a:

mowie że uważam swoje podejście za słuszne


oczywista oczywistość i jak każdy masz do swojego zdania prawo :) Ach! jak ja się cieszę że mogę się dzięki wam poznęcać nad moim ledwo zywym mózgiem! <3
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:02   

Jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie oceniajmy już proszę pomysły mi się kończą no :) pozdrawiam Quku :) :*
_________________
Dziik
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:04   

Dziki_90 napisa³/a:

pozdrawiam Quku :) :*


:facepalm: Dziki... spokój proszę... ludzie patrzą a to nie pijacka impreza :P
SPAÆ!

(wiem, post nie na temat, chcÄ™ osta. o!)
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:04   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

ru, ładnie to tak wyrywki cytować? :P To twoje zdanie, że nie powinno się tego oceniać. Moim zdaniem jednak. powinno się mieć wytyczone, co jest, że tak bardzo ogólnie i nieprecyzyjnie powiem, "dobre albo złe".
Albo co jest "właściwsze od drugiego". "mniejsze zło albo wyższa preawda". Nazwij to sobie jak chcesz. Zresztą, to tylko moje zdanie.



Już sie nie czepiam więcej;), Ale nie uważasz, że taką ocenę powinien zrobić każdy osobno w głowie i tego się trzymać? A nie ustalać tego odgórnie.
I uważam, ze jedyne czego nie powinniśmy w tej sprawie to nie oceniać ludzi przez pryzmat tego co my stworzyliśmy w swojej główce. Oczywiście, jeżeli nikt nikogo nie rani.
To juz chyba wszystko co mam do powiedzenia na ten temat ;)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:04   

Widzisz, ja tez nie skreślam twojego zdania, a no i nie kłucmy się już więcej, łapiąc się za słówka. ok ?
_________________
Dziik
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:06   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

dla Ciebie synonimy, dla mnie nie. Jak widzisz, wszystko jest kwestiÄ… indywidualnÄ…


jeżeli chodzi o synominy, nie sa one kwestią indysidualną :P
koniec! pozdrówka.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:07   

mru napisa³/a:

Ale nie uważasz, że taką ocenę powinien zrobić każdy osobno w głowie i tego się trzymać? A nie ustalać tego odgórnie.



Właśnie zgodnie ze swym światopoglądem jestem za odgórnym ustaleniem norm moralnych. A także za ich upublicznieniem i zapoznaniem z nimi każde dziecko Polskie.
A co z tymi normami dziecko zrobi to już dziecka problem.
Chociaż i skrzywienia moralne, także na takiej płaszczyźnie powinno się usuwać. ale to głębszy i nie nowo odkryty problem.
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:07   

Znów się czepia no, bujaj Quku się idę coś zjeść :) nie będę się zastanawiać na podejściami, i uczestniczyć w tej jak to uznałaś pijackej no narazie
_________________
Dziik
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:09   

Qukułka, nie nie moge. To uważasz, że powinno być powiedziane z góry, ze nie powinno się uprawiać seksu (czy tam pierwszego razu) z miłości ?
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:09   

albo czekaj po dręczę was troszeczkę
_________________
Dziik
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com