Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-20, 18:56   

Szmacenie..głupie ? Czy to jednak nie za 'ostre' słowa ?
Jak już pisałam,w swoim wypadku nie wyobrażam seksu bez uczucia, a może i wyobrażam..hm..
Ale ,czy ten kto nie jest pewnych swoich uczuć,bądź zrobił to dla czystej przyjemności jest odrazu głupi ?, zeszmacił siebie albo jest nimfomanem ?
Bądź co bądź to nadal z jednej strony akt czysto fizyczny.
_________________
Drugs&hugs.
 

lolita  

User

(nie)święta!



Do³±czy³a: 25 Cze 2009

Sk±d: z krainy rozpusty.

   

Wys³any: 2009-06-25, 18:35   

moim zdaniem, za każdym razem powinniśmy to robić z kimś kogo kochamy i tylko z miłosci.
_________________
Na imiÄ™ miaÅ‚a Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieÅ›ci siedem w jednej skarpetce. W spodniach byÅ‚a LolÄ…. W szkole Dolly. W rubrykach – Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze byÅ‚a LolitÄ….
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-25, 18:41   

Z pierwszym razem to jest tak, że zawsze nam się wydaje, że jest z miłości. ¯e ta miłość będzie do końca życia, że potem będzie ślub, wspólne życie, etc. W praktyce bywa niestety trochę inaczej. : )
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-12, 21:42   

Serce często mi mówi, że jestem romantykiem - więc, raczej powinien być z miłości, z osobą którą się kocha. W sumie, oddanie się komuś jest przecież bardzo delikatną sprawą.
Jednak, obiektywnie patrząc, najlepiej by było (przynajmniej teoretycznie) gdyby pierwszy raz był przeżyty z kimś całkowicie obcym, z kim nie łączy nas nic. Wtedy bylibyśmy po prostu wprowadzeni w ten świat i kropka, bez zbędnych uniesień.
Jednak ze mną to jest tak, że ten romantyzm zawsze wygrywa. <wzdycha>
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-12, 21:47   

SvenDarko napisa³/a:

Jednak, obiektywnie patrząc, najlepiej by było (przynajmniej teoretycznie) gdyby pierwszy raz był przeżyty z kimś całkowicie obcym, z kim nie łączy nas nic. Wtedy bylibyśmy po prostu wprowadzeni w ten świat i kropka, bez zbędnych uniesień.



Ale po co wprowadzać się w ten świat bez uniesień?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-12, 21:57   

poem sometimes napisa³/a:

Ale po co wprowadzać się w ten świat bez uniesień?


A po co wprowadzać się z nimi? Uniesienia powodują tylko więcej stresu. Później przez nie porównujemy, wspominamy, sprawdzamy czy jest lepiej czy gorzej. Podchodząc do sprawy chłodno i bez uczuć i uniesień, pozbylibyśmy się tych niepotrzebnych czynników.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-12, 22:02   

SvenDarko napisa³/a:

A po co wprowadzać się z nimi? Uniesienia powodują tylko więcej stresu. Później przez nie porównujemy, wspominamy, sprawdzamy czy jest lepiej czy gorzej. Podchodząc do sprawy chłodno i bez uczuć i uniesień, pozbylibyśmy się tych niepotrzebnych czynników.



Nie bardzo rozumiem, o co Ci dokładnie chodzi, ale dla mnie emocje są nieodłączną częścią seksu, bo sama przyjemność fizyczna to dużo mniej i właśnie te intensywne przeżycia, radość z obcowania z kochaną i bliską osobą sprawiają, że jest nam wyjątkowo dobrze.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-12, 22:05   

poem sometimes napisa³/a:

właśnie te intensywne przeżycia, radość z obcowania z kochaną i bliską osobą sprawiają, że jest nam wyjątkowo dobrze.


Ja się z tym zgadzam poem sometimes, ale chodzi mi o ten pierwszy raz. Zdarza się dosyć czasem, że kobieta (zdarza się, że również mężczyzna) poprzez nieudany pierwszy raz później ma uraz do seksu. Dlatego moim skromnym, obiektywnym zdaniem, najlepszym rozwiązaniem na brak takiego urazu powinien być pierwszy seks bez uczucia i uniesienia.
Ale mój romantyzm we mnie jednak wygrywa i mówi o pierwszym razie z miłości...
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

omrnia

Stały User


Do³±czy³: 10 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:29   

Moj pierwszy raz był z miłości, z chłopakiem którego kocham i bezgranicznie mu ufam, czułam sie bezpiecznie i pewnie. Mam nadzieje, że bede to przezywać z tym samym chłopakiem do półki wiek nie pozwoli :).
 

Szadziu  

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 20:35   

jak najbardziej tak.
_________________
Alteri vivas oportet
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-17, 20:36   

Moim zdaniem seks bez miłości to zwykłe zaspokojenie sie....zero uczuć. . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 10:16   

Zdecydowanie powinien być z miłości. Niestety ludzie `puści` niezbyt przywiązują ku temu wagę.
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-21, 07:28   

powinien być taki jaki sami sobie wymarzymy ;)
to jest indywidualna sprawa każdego człowieka, nie każdemu zależy na miłości ;)
ja zrobiłam to "z miłości".
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

martuska977  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 11:17   

powinien być z zaufania... miłości nie musi tam być....
:]
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 11:20   

martuska977 napisa³/a:

powinien być z zaufania... miłości nie musi tam być....


Polać jej, bo mądrze gada! : D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com