Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-02-20, 10:20   Dyskotekowa przygoda...

Dyskoteka, ubikacja,samochód...
Co myślicie o takich dziewczynach z jednej strony ich pożądamy, ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, związalibyście się z nią?
W moim przypadku, chcę aby dziewczyna się ze mną przespała, ale jak sobie pomyślę że miałbym z nią tworzyć coś stałego, to myślę sobie.
A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-02-20, 10:56   

eyon napisa³/a:

W moim przypadku, chcę aby dziewczyna się ze mną przespała, ale jak sobie pomyślę że miałbym z nią tworzyć coś stałego, to myślę sobie.
A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.


Czyli chciałbyś, aby dziewczyna była "czysta", tak? Ale Ty to możesz sobie każdą przelecieć na dyskotekowej przygodzie? ;x
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 11:49   

"You moron!"

eyon napisa³/a:

Co myślicie o takich dziewczynach z jednej strony ich pożądamy, ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, związalibyście się z nią?


Hola, hola! pisz za siebie. ¯e Ty takie pożądasz, to nie znaczy, że wszyscy, a nawet większość. Jeśli kogoś podniecają dziewczyny, która z każdym kto jej postawi drinka leci do kibla na bzykanie tudzież do samochodu - gratuluje.
I nie wiązał bym się, bo w ogóle z taką bym się nie przespał ot tak. "Choć maleńka, zrobimy sobie szybki numerek"

Cytat:

W moim przypadku, chcę aby dziewczyna się ze mną przespała, ale jak sobie pomyślę że miałbym z nią tworzyć coś stałego, to myślę sobie.


Pytanie czy dana dziewczyna chciałby się z Tobą w ogóle przespać...

eyon napisa³/a:

A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.


Spytaj jej pod czas bzykania czy jesteś pierwszy czy nie, hm obstawiam, że odpowiedź będzie "poczekaj, policzę" Bardziej martwił bym się o Ciebie, czy Ty potrafisz stworzyć związek z takim luzackim podejściem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-20, 12:03   

eyon napisa³/a:

Dyskoteka, ubikacja,samochód...



Samochód zdarzyło się za starych czasów, ale ubikacja nigdy w życiu.

eyon napisa³/a:

z jednej strony ich pożądamy



Eee taka zwykła tapeciara co daje każdemu mnie nie kręci. Duża ilość alkoholu może by coś zmieniła w tej kwestii.

eyon napisa³/a:

ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, związalibyście się z nią?



Wiesz na dyskotece możesz poznać różne panny od takich, które na 100% nie chciałyby się z Tobą wiązać, po takie, które "dają każdemu", nawet do interesujących dziewczyn, którym się od razu podobasz i w miarę szybko można doprowadzić do seksu, także reguły nie ma.

eyon napisa³/a:

A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.


A Ty byś umiał?
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-02-20, 12:55   

eyon napisa³/a:

W moim przypadku, chcę aby dziewczyna się ze mną przespała, ale jak sobie pomyślę że miałbym z nią tworzyć coś stałego, to myślę sobie.
A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.



Typowe i niedojrzałe. Albo tworzysz coś stałego, albo chcesz się zabawić. Szczerze wątpię czy zaczynając znajomość od szybkiego numerku w samochodzie można stworzyć porządny związek, oparty na zaufaniu i wzajemnym szacunku. I mówisz, że pożądasz dziewczyny, która by się z Tobą przespała po kilku godzinach znajomości? Więc wcale nie jesteś od niej lepszy, a Twoje zastanawianie się, czy jest to jej pierwszy raz po prostu mnie śmieszy.
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-02-20, 13:25   

diego napisa³/a:


A Ty byś umiał?



Tak, mam za sobą dłuższy związek.

Dream napisa³/a:

Typowe i niedojrzałe. Albo tworzysz coś stałego, albo chcesz się zabawić. Szczerze wątpię czy zaczynając znajomość od szybkiego numerku w samochodzie można stworzyć porządny związek, oparty na zaufaniu i wzajemnym szacunku. I mówisz, że pożądasz dziewczyny, która by się z Tobą przespała po kilku godzinach znajomości? Więc wcale nie jesteś od niej lepszy, a Twoje zastanawianie się, czy jest to jej pierwszy raz po prostu mnie śmieszy.



Chyba mnie źle zrozumiałaś nie mówię że jest "gorsza" bo do tanga trzeba dwojga.
A teraz proszę przeczytaj mój post i znajdź mi zdanie o jej pierwszym razie.
_________________
MW, ¯eby Polska, Była Polską!
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-20, 14:03   

eyon napisa³/a:

diego napisał/a:

A Ty byś umiał?


Tak, mam za sobą dłuższy związek.



Więc jest szansa, że ta dziewczyna też by potrafiła. Ale to tylko szansa.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 15:34   

eyon napisa³/a:

ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, związalibyście się z nią?

Jeśli "daje" w kiblu na dyskotekach to raczej świadczy, że nie wystarcza.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-02-20, 16:06   

doprecyzuje
ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, i chciała by się związać, związalibyście się z nią?
_________________
MW, ¯eby Polska, Była Polską!
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 16:22   

eyon napisa³/a:

doprecyzuje
ale jeżeli dziewczynie nie wystarczył ten jeden raz, i chciała by się związać, związalibyście się z nią?



Doprecyzuj bardziej :-D Ten drugi, miałby być znowu ze mną czy ogólnie z kimkolwiek ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-02-20, 18:09   

Cytat:

A teraz proszę przeczytaj mój post i znajdź mi zdanie o jej pierwszym razie.



eyon napisa³/a:

A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało,



ProszÄ™ bardzo.
I pisząc "pierwszy raz" nie miałam na myśli samego seksu, tylko uprawianiu go z ledwo co poznanym facetem.
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-02-20, 19:16   

eyon napisa³/a:

Co myślicie o takich dziewczynach


A w czym dziewczyna, która daje d*** na prawo i lewo jest lepsza od faceta, który z takiej okazji korzysta?
Zastanów się, z jednej strony odrzuca Cię, że twoja dziewczynę miało pół miasta ale nie myślisz o tym, że owa laska mogłaby mieć obiekcje do Twoich przygód samochodowo seksualnych.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-20, 20:26   

eyon napisa³/a:

z jednej strony ich pożądamy


Nie odczuwam nic takiego.
Nigdy takiej przygody nie miałem i nawet bym nie chciał. Myślę, że seks to coś więcej niż potrzeba fizyczna.

eyon napisa³/a:

A czy nie robiła by tego częściej, ile osób już ją miało, czy umiała by tworzyć związek z jednym partnerem seksualnym.


Hm,nie oczekuj od innych więcej niż sam możesz dać.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-02-21, 11:47   

Jesteś łatwy to znajdziesz łatwą, tylko po jakim czasie przyłapiesz ją z innym, bo wątpie, żeby dyskotekowa dupodajka była wierna. Jeśli ,,związek'' zaczyna się od szybkiego numerku to i wokół tego się będzie kręcił. Uważam, że sex to kolejny etap w związku, dopiero, gdy ludzie się znają, a nie powinnien mieć miejsca, gdy dopiero po stosunku poznajesz imie ,,wybranki".
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:30   

Ja na Twoim miejscu nie wiązałabym się z dziewczyną która już wcześniej przeleciałeś w dyskotece. Skoro tak łatwo się oddała to pewnie zbyt wierna by nie była.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com