Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-07-25, 17:29   

Iwona napisa³/a:

chcialabym miec juz 1 raz za soba i bardzo go chce jednak bojÄ™ sie ze zajde w ciaze

generalnie w dzisiejszych czasach jest tyle metod że nie ma sie czego bać kompletnie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-25, 17:31   

marmi, nie gadaj głupot bo nigdy nie ma 100% pewności
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

icydrug  

User

Groźny Woźny



Wiek: 33

Do³±czy³: 25 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-25, 18:39   

Człowieku, zostaw tych 16 letnich dziewic trochę dla Smoków. Smoki też muszą się czymś żywić !

A tak na serio, to ciesz się. Nie rozumiem jak dziewczyny mogą się tak nie szanować... Aż mnie ściska jak widzę takie coś xP.
_________________
"Gdybym mógł
Być jak duch
Mieszkałbym w twojej kieszeni
Od jesieni do jesieni
Znów i znów
Gdybym mógł"- SNL
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-26, 10:21   

ona89 napisa³/a:

a może dziewczyny, które znasz po prostu chcą zachować ten pierwszy raz dla tego jednego jedynego po ślubie?



Prawda. Niektórze mają swe zasady ;p I dobrze.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

zlodziejka_slonca  

User

i <3 myself



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Lip 2010

Sk±d: Los Angeles

   

Wys³any: 2010-07-26, 10:44   

to sprawa każdej dziewczyny. niektóre już w wieku 15 są na to gotowe, a dla niektórych 18 lat to jeszcze nie ta pora. ja osobiście muszę dobrze poznać drugą osobę, mega ufać tej osobie, czuć się przy niej bezpieczna i co najważniejsze - czuć , że to TEN moment.
_________________
` i can't tell you what it really is , i can only tell you what it feels like...
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-27, 13:47   

marmi napisa³/a:

Iwona napisa³/a:

chcialabym miec juz 1 raz za soba i bardzo go chce jednak bojÄ™ sie ze zajde w ciaze

generalnie w dzisiejszych czasach jest tyle metod że nie ma sie czego bać kompletnie...



no niby tak ale nigdy nie wiadomo czy np. gumka nie peknie, a antykoncepcję też nie kazda moze stosowac.

mam jakas taka wewnetrzna bariere ze sie nie moge przelamac...boje sie ze np. rodzice sie dowiedza, albo ze zajde w ciaze...
niby mam te 19 lat, ale jestem z rodzicami wyjatkowo zwiÄ…zana :P
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-27, 14:01   

Iwona, i dobrze masz dobry kontakt z rodzicami ale czy rozmawiacie czasami na tematy seksu uświadamiali Cię albo coś?

Iwona napisa³/a:

albo ze zajde w ciaze...



Strach przed odpowiedzialnością jest przejawem dojrzałości.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:14   Re: dziewczyny jak to w koncu z wami jest

zawisza napisa³/a:

którą bym nie znał 16 latke to każda nie chce uprawiać seksu. nie żebym je do tego zmuszał bo oczywiscie szanuje takie a nie inne decyzje ale czy was nie ciekawi jak to jest...?



Ahahaaha!!! No nie wytrzymam, bardzo mnie to rozbawiło ;) Ale rozumiem, w Twoim wieku hormony podpowiadają bardzo różne dziwne pytania i wątpliwości ;)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-28, 09:35   

Fazikus napisa³/a:

Iwona, i dobrze masz dobry kontakt z rodzicami ale czy rozmawiacie czasami na tematy seksu uświadamiali Cię albo coś?

Iwona napisa³/a:

albo ze zajde w ciaze...



Strach przed odpowiedzialnością jest przejawem dojrzałości.



nie to mialam na mysli :P
ogolnie to bardzo lubiÄ™ dzieci-szczegolnie te malutkie :p

tak wlasciwie to sama nie wiem czego sie boje...co powiedzą rodzice, co powiedzą znajomi, rodzina itp. ale jesli np. mialabym nie brac rodzicow pod uwagę to mysle ze bylo by lepiej ;) rodzice starsznie zawsze sie o mnie martwią ponieważ jestem jedynaczką. niby ojciec mowi ze chcialby miec wnuki juz, no ale wiem ze jakbym przyszla do domu i powiedziała ze spodziewam sie dziecka to na pewno zadowolony by nie byl. moze i by tego nie okazywał ale wiem ze w srodku duszy na pewno bylby moze troche "zrozpaczony", ze jego kochana córka juz bedzie miala dziecko. przeciez jeszcze studia przede mna. ale mysle ze tez zalezalaby jego reakcja od tego kto byłby ojcem tego dziecka.
 

aasiaa8123  

User

Nieśmiała postać



Do³±czy³a: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-30, 23:34   

A czy jak to zrobisz to cały świat musi o tym wiedzieć? Jeżeli masz już takiego mężczyznę któremu na max-a ufasz i wiesz że cię nie zawiedzie i nie zostawi jak byście wpadli to możesz zaryzykować. Ale wiesz dziewictwo masz jedno... jak je stracisz nie odzyskasz i możesz później żałować. Masz wybór ale poczekaj... :-)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-31, 10:26   

aasiaa8123 napisa³/a:

Ale wiesz dziewictwo masz jedno...


jeśli miałabym je stracić, to jeśli zrobiłabym to Marcinem na pewno bym nigdy nie załowała ;)
 

inwencjatworcza  

User



ImiÄ™: Maria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-03, 21:35   Re: dziewczyny jak to w koncu z wami jest

zawisza napisa³/a:

którą bym nie znał 16 latke to każda nie chce uprawiać seksu. nie żebym je do tego zmuszał bo oczywiscie szanuje takie a nie inne decyzje ale czy was nie ciekawi jak to jest...?



u mnie w klasie ( 3 gim) są tylko 3 panny po pierwszym razie na 15 dziewczyn. Mówię "tylko" bo porównując do dzisiejszych realiów to na prawdę mało. Ja osobiście nie wczesniej niz przed 20 ewentualnie 18 rokiem życia. To dla mnie coś poważnego i nigdy nie dałabym dupy za jedno piwo. Jakby tak bylo juz dawno miałabym to za sobą.
+ trochę wstyd mi za koleżanki które się puszczają. wybaczcie ale to zależy w większości od społeczeństwa w jakim się wychowują i samego wychowania.
Peace & Love
_________________
Nie da się klęczeć na autostradzie i przeżyć.
Thinking about tomorrow won't change how I feel today.
 

AguÅ›__  

User

AguÅ›



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 15:42   

Każdego ciekawi, jak to jest. no, ale bez przesady..
Wiem, może się powtarzam..Ale chciałabym to zrobić z osobą, którą kocham i do której mam zaufanie i pewność, że jakby coś się stało, to mnie nie zostawi.
Wiele osób się boi i zgadzam się z Adrianem- To jest przejaw dojrzałości.
Znam tyle dziewczyn, które już to zrobiły..i jakoś bardzo zadowolone nie są. Skończyły po 14, 15 lat i żałują, że już nie są dziewicami. Bo nie dojrzały do tego,..A chłopacy, z którymi to zrobiły, zostawił ich po kilku dniach..
To tego trzeba dojrzeć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.
pozdrawiam. :-D
 

myszaa  

Stały User



Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: wiedzia³e¶?

   

Wys³any: 2010-08-08, 20:03   

na pytanie `prześpisz się ze mną?` to chyba logiczne ze WIEKSZOSC odpowie nie. ale jesli sie uda odpowiednio rozpalic to kto wie. :hyhy:
 

blondi93  

User

monia:)



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2010

Sk±d: KRK

   

Wys³any: 2010-08-08, 22:55   

Cytat:

"Fazikus"Nie chce ogólnie czy z tobą. Kobieta potrzebuje czułości, miłości i czegoś tam jeszcze. A ja się cieszę chrońmy gimnazjalne dziewice to gatunek wymarły :D



Oooo i tu sie mylisz ja mam prawie 17 lt pojde juz do 2 technikum i jestem dziewica, to nie lda tego ze niby jestem brzydka bo mowia ze ladna jestem blondi i wgl prawie jak lalka heh ;) ale ja poprodstu szukam tego którego ja pokocham i on mnie ............
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com