Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-09, 01:38   

blondi93 napisa³/a:

Oooo i tu sie mylisz ja mam prawie 17 lt pojde juz do 2 technikum i jestem dziewica, to nie lda tego ze niby jestem brzydka bo mowia ze ladna jestem blondi i wgl prawie jak lalka heh ale ja poprodstu szukam tego którego ja pokocham i on mnie ............



hmm wiesz co to sarkazm? a z tymi dziewicami to pogląd lansowany przez tv wiec pośmiać cię można
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-09, 07:44   

ja wlasnie skonczylam liceum i powiem wam ze na 21 dziewczyn z mojej klasy jakies 3-4,max 5 nie jest dziewicami:) takze moja klasa razcej "porzÄ…dna" i wszystkie czekaja na tego jedynego, a nawet jesli go juz znalazly to czekaja na odpowiedni moment:D
 

anja415

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 10:27   

[quote="Fazikus"]Nie chce ogólnie czy z tobą. Kobieta potrzebuje czułości, miłości i czegoś tam jeszcze. /quote]

To był cios poniżej pasa, jak to czegoś tam jeszcze?!

[ Dodano: 2010-12-29, 10:27 ]
[quote="Fazikus"]Nie chce ogólnie czy z tobą. Kobieta potrzebuje czułości, miłości i czegoś tam jeszcze. /quote]

To był cios poniżej pasa, jak to czegoś tam jeszcze?!
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 16:50   

anja415 napisa³/a:

To był cios poniżej pasa, jak to czegoś tam jeszcze?!



Ta wypowiedź nawiązywała do jednej z moich zasad że nie wierzę w miłość, i objawiała mój szowinizm. Takie małe objaśnienie moich wypowiedzi.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 18:08   

To w ogóle zależy jeszcze od podejścia do sexu, od tego, czym dla człowieka tak na prawdę jest sex.
Zauważyłam tu wątki o modzie na sex za alkohol. Jeżeli dla dziewczyny sex to tylko mechanizm, czemu nie miałaby uprawiać go, jeżeli będzie miała z tego na dodatek jeszcze korzyści materialne.
Z drugiej zaś strony, dziewczynom zależy na sexie z zakochanym w sobie partnerem, aczkolwiek nie każda miłość trwa wiecznie. Jak wiem, sex jest środkiem mocno uzależniającym, z tego też powodu, mimo zakończenia związku, tęsknimy za fizycznym zbliżeniem. Jedne kontrolują tą potrzebę, drugie zaś poszukują tylko samca, który doprowadzi ich do tego uczucia, którego doświadczały w czasie sexu (czyt. orgazmu).

Z czasem potrzeba miłości do sexu wygasa, wraz z zapałem zachowania dziewictwa.

To takie moje rzeczowe podejście do sexu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 11:49   

Moim zdaniem ty chyba za mało dziewczyn kolego znasz, które nie chcą uprawiać seksu, znam dużo panienek, które się 'wstydzą' ze jeszcze nie miały tego pierwszego razu itp... chyba wszystko zalezy od dojrzałosci fizycznej i podejscia do seksu... czym dla ciebie on jest.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

xXO.N.AXx  

User

:)



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 19:08   

Każdy ma do tego inne podejście.. Podobno ten pierwszy raz jest najważniejszy i powinien być z miłości.. ja tak uważam.. mam 16 lat, (rocznikowo 17) i nie powiem bo jest wiele "okazji" do sexu, czasem na prawdę kusi ale trzymam się swojego postanowienia.. nie chodzi o to że jak już stracę dziewictwo będę spała z kimkolwiek na prawo i lewo;) ale sama satysfakcja i to że kiedyś nie będę sobie pluła w twarz że "mój pierwszy raz był gdzieś na dyskotece, nawet nie pamiętam jak i z kim bo byłam najarana.." ale to wszystko zależy od dziewczyny, bo znam nawet 13latki które się "puszczają"..
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-03-25, 21:53   

Jak dla mnie, 16 lat to niewiele i jeśli nie jest się w związku i nie jest się naprawdę gotowym i chętnym, nie ma co sobie zaprzątać głowy seksem. Na wszystko przychodzi czas i pora. Ja w tym roku kończę 18 lat, czuję, że jeszcze warto poczekać, że dobrze na tym wyjdę. Nawet jeśli z kimś w najbliższym czasie będę, nie będę się śpieszyć z seksem.
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-03-26, 00:34   

zielona, gratuluje i podziwiam.Dlaczego więcej więcej takich dziewczyn nie ma na tym świecie? Ja mam podobnie ale odmieńmy na mężczyzne, bo widzę że rocznikowo jesteśmy tacy sami.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

DeziRe  

User



Do³±czy³a: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-26, 08:59   

Czasami to czy dziewczyna w wieku 16 lat ma pierwszy raz za sobą zależy od uświadomienia bo nie wszystkie znają tego konsekwencje.

Ja mam 18 lat i jeszcze tego nie robiłam, ciągnie wiadomo ale wolę poczekać. Rozmawiam o tym z rodzicami otwarcie (głównie z mamą) bo nie mam powodów żeby coś ukrywać.
Ogólnie to po 1 nie jestem jeszcze gotowa, po 2 jak ktoś już pisał, nigdy nie ma 100% pewności i dlatego boję się tego, że mogłabym wpaść. Owszem w przyszłości chciałabym mieć dziecko ale teraz to stanowczo za wcześnie, wolałabym poczekać aż narodzone dziecko miałoby jakieś warunki.

A co do dziewczyn które mają to już za sobą to mam nadzieję, że nie ma w nich dziewczyn które uległy namowom nie będąc tego do końca tego pewne. Moim osobistym zdaniem do takiej poważnej rzeczy powinno się być w pełni gotowym.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-03-26, 09:03   

Cytat:

Moim osobistym zdaniem do takiej poważnej rzeczy powinno się być w pełni gotowym.


Rzadko kiedy przychodzi Ten Dzień, że przy porannym myciu zębów dziewczyna doznaje olśnienia, że oto nadszedł ten czas, że czuje się gotowa do pozbycia się wianuszka. Ba, nawet jeśli dług, długo chce, to leżąc w łóżku ogarną ją wątpliwości.
Naturalnie, nie namawiam do tego, aby robić to bez zastanowienia, ale sądzę, że dobrą wyznacznikiem jest tu odpowiedni wiek, gdy dziewczyna - jakby co - mogłaby już podjąć pracę itd.

Dojrzałość przede wszystkim, i tu chyba każda odpowiada za siebie...
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-26, 14:49   

Iwona napisa³/a:

ja wlasnie skonczylam liceum i powiem wam ze na 21 dziewczyn



u mnie na 22 chyba tylko 4 jest dziewicami. Fajna klasa.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-12, 15:39   

mlody113a napisa³/a:

Dlaczego więcej więcej takich dziewczyn nie ma na tym świecie?


Wbrew pozorom nie jest ich wcale tak mało. ;)
Większość moich koleżanek ma takie poglądy.

Po za tym myślę, że łatwo jest mówić, że się poczeka, gdy z nikim się nie spotyka, ale kiedy już się z kimś jest, po prostu czasami już nie chce się czekać, pomimo, że miało się taki zamiar.
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-04-14, 17:39   

Ja chcę na ten ważny moment poczekać na kogoś kochającego. Inaczej, gdyby to był tylko sam pociąg to bym sobie nie wybaczyła. Nie żebym przeceniała cnotę, ale nie śpieszy mi się ani na to nie czekam. Kwestia odpowiedzialności, nie chcę potem niczego żałować, dlatego podpinam się pod pogląd zielonej
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-15, 20:32   

W sumie jeśli dziewczyna, którą kocham, wyrażałaby pogląd z poczekaniem na seks do ślubu, to bym "wytrzymał". Uważam nawet, że świadczy to o jej dobrych zasadach i taka postawa, jakby nie patrzeć, jest godna szacunku, a nie nagany.
Nie rozumiem osób, które twierdzą, że jeśli 3 dziewczyny na 15 straciło dziewictwo w wieku 15 lat i to jest super w porządku. Bo nie jest. Pierdoły w stylu "byłam gotowa" można wciskać ginekologowi kiedy się spyta, jak to się stało. Nie była gotowa, to wynik zaburzeń w seksualności spowodowanych.. nie wiem czym. Czy dziewica czuje się w takim otoczeniu gorzej? Raczej jako ta "lepsza", chociaż to słowo nie do końca tutaj pasuje.
Nie macie się co śpieszyć, dziewczyny. Nie ważne, czy to 18 lat, czy 22 lata. Istotne jest to, z kim i jak przeżyjecie swój pierwszy stosunek seksualny.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com