Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 11:19   

Nie wiesz o czym mówisz, a do powiedzenia masz najwięcej. Będziesz czekał do ślubu z seksem, a po ślubie okaże się, że do siebie nie pasujecie i co? Unieważnicie ślub, rozwód? I nie tobie oceniać czy 15-latka była gotowa czy nie, to jest tylko i wyłącznie jej sprawa, a ty nie masz na to wpływu. ¯yczę ci jak najpóźniejszej inicjacji seksualnej, tak żebyś nie miał czego żałować... Myślę, że 35 lat to odpowiedni wiek dla ciebie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 12:25   

Myślę, że częstokroć wiek inicjacji seksualnej jest podyktowany zmianami kulturowymi oraz presją społeczeństwa.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 12:40   

Wyiluminowany napisa³/a:

Będziesz czekał do ślubu z seksem, a po ślubie okaże się, że do siebie nie pasujecie i co?




Wiesz co to znaczy czekać?
Upewnić się, że do siebie pasujemy.

Wyiluminowany napisa³/a:

I nie tobie oceniać czy 15-latka była gotowa czy nie, to jest tylko i wyłącznie jej sprawa, a ty nie masz na to wpływu



Wpływ na to mieli, lub, Bogu dzięki, jeszcze mają, rodzice. To ich zadaniem jest uświadomić o odpowiedzialności związanej z seksem.

Wyiluminowany napisa³/a:

¯yczę ci jak najpóźniejszej inicjacji seksualnej, tak żebyś nie miał czego żałować... Myślę, że 35 lat to odpowiedni wiek dla ciebie.



Myślę, że to ironia. 35 lat to trochę za późno, nie uważasz?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-04-16, 12:47   

dzilu96 napisa³/a:

Wiesz co to znaczy czekać?
Upewnić się, że do siebie pasujemy.


Oczywiście - pod względem charakterów, psychiki, sposobu patrzenia na świat.
Ale dopasowanie seksualne jest również ważne; nie mówię, aby zaliczać wszystko po kolei, ale nie ma się co łudzić, że jeśli charakterami do siebie pasujemy, to i w łóżku tak samo będzie. Może, ale nie musi - lepiej to sprawdzić.
 

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 13:19   

dzilu96 napisa³/a:

Wiesz co to znaczy czekać?
Upewnić się, że do siebie pasujemy.


Zostało już sprecyzowane co miałem na myśli przez Ostie.

dzilu96 napisa³/a:

Myślę, że to ironia. 35 lat to trochę za późno, nie uważasz?


Jeśli chodzi o ciebie to myślę, ze nawet za wcześnie.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 13:43   

Wyiluminowany napisa³/a:


Jeśli chodzi o ciebie to myślę, ze nawet za wcześnie.



No nie wiem. Porwę się na swój rozum i sam osądzę, kiedy będę na tyle dorosły, żeby uprawiać seks.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 15:49   

Czas pokaże kiedy kto będzie gotowy takie moje zdanie,i każdy z nas wolniej dorasta psychicznie,dopiero wtedy gdy osiągnie się już ten stan gotowości.Ja nie jestem wierzący i nie rozumiem dlaczego trzeba czekać z sex-em do ślubu dla mnie to irytujące,już wyżej napisano że jednak trzeba w łóżku się poznać aby było przyjemnie i w życiu codziennym i tym intymnym.No i musi to być ta jedyna,z którą chce się spędzić resztę życia
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 20:15   

Hetman1999 napisa³/a:

a nie jestem wierzÄ…cy



Ho, ho! Smacznego jajka Ci już życzę, zmartwychwstanie Chrystusa pewno świętujesz!

Co do wymiaru wiary w ślubie, to oprócz Boga dwojga ludzi łączy jeszcze zobowiązanie całkiem świeckie, i nawet lepsze od tego religijnego. Tak więc czekanie na seks do ślubu to nie tylko kwestia nadgorliwej wiary w Boga, ale też szacunku dla partnera i upewnienia się.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 20:20   

dzilu96 napisa³/a:

Hetman1999 napisa³/a:

a nie jestem wierzÄ…cy



Ho, ho! Smacznego jajka Ci już życzę, zmartwychwstanie Chrystusa pewno świętujesz!



Dziękuje bardzo a pytanie takie na marginesie,Pieszczoty przed ślubem czy też po ślubie ?.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 20:33   

Hetman1999 napisa³/a:

Pieszczoty przed ślubem czy też po ślubie ?.



Oczywiście, że przed ślubem. Nie przesadzajmy, pieszczoty to nie seks.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 20:42   

dzilu96 napisa³/a:

Hetman1999 napisa³/a:

Pieszczoty przed ślubem czy też po ślubie ?.



Oczywiście, że przed ślubem. Nie przesadzajmy, pieszczoty to nie seks.



Chciałbym aby moja dziewczyna miała takie zdanie,niestety ona ma 18 lat ja też i nie chce nawet pieszczot.A jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata.Mówi że po ślubie
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 21:37   

Hetman1999 napisa³/a:


Chciałbym aby moja dziewczyna miała takie zdanie,niestety ona ma 18 lat ja też i nie chce nawet pieszczot.A jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata.Mówi że po ślubie



Więc powinieneś to uszanować. Jeśli, jak sam wspominałeś, chcesz z nią spędzić resztę życia, to chyba poczekanie na ślub nie jest straszną katorgą.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 21:52   

dzilu96 napisa³/a:

Hetman1999 napisa³/a:


Chciałbym aby moja dziewczyna miała takie zdanie,niestety ona ma 18 lat ja też i nie chce nawet pieszczot.A jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata.Mówi że po ślubie



Więc powinieneś to uszanować. Jeśli, jak sam wspominałeś, chcesz z nią spędzić resztę życia, to chyba poczekanie na ślub nie jest straszną katorgą.



Katorgą może to nie jest,lecz ciągnie mnie pożądanie i ciężko mi jest.Jestem ponadto zboczony zdeczka lubię o tym pogadać zrobić jakaś pieszczotę,sam sex w sobie nie jest ciężki do wytrzymania ale ta świadomość że dziewczyna ma "ładnie piersi" a nie mogę ich popieścić.Dla mnie to bzdura ale tak szanuje jej zdanie.Ona jest osobą wierzącą.Trzeba będzie poczekać niestety
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-16, 22:15   

Hetman1999 napisa³/a:


Katorgą może to nie jest,lecz ciągnie mnie pożądanie i ciężko mi jest.Jestem ponadto zboczony zdeczka lubię o tym pogadać zrobić jakaś pieszczotę,sam sex w sobie nie jest ciężki do wytrzymania ale ta świadomość że dziewczyna ma "ładnie piersi" a nie mogę ich popieścić.Dla mnie to bzdura ale tak szanuje jej zdanie.Ona jest osobą wierzącą.Trzeba będzie poczekać niestety



A nie satysfakcjonuję Cię to, że będziesz prawdopodobnie jej pierwszym i ostatnim partnerem seksualnym? Dla takiego czegoś warto czekać.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-16, 23:57   

[ Dodano: 2011-04-16, 23:57 ]

dzilu96 napisa³/a:

Hetman1999 napisa³/a:


Katorgą może to nie jest,lecz ciągnie mnie pożądanie i ciężko mi jest.Jestem ponadto zboczony zdeczka lubię o tym pogadać zrobić jakaś pieszczotę,sam sex w sobie nie jest ciężki do wytrzymania ale ta świadomość że dziewczyna ma "ładnie piersi" a nie mogę ich popieścić.Dla mnie to bzdura ale tak szanuje jej zdanie.Ona jest osobą wierzącą.Trzeba będzie poczekać niestety



A nie satysfakcjonuję Cię to, że będziesz prawdopodobnie jej pierwszym i ostatnim partnerem seksualnym? Dla takiego czegoś warto czekać.



No w pewnym sensie masz racjÄ™
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com