Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:10   

Straho napisa³/a:

Dom publiczny gdzie dziwki się panosza nazywasz normalnych? Brawo dla tego pana, nie wiem skąd bierzesz takie tezy, ale ręce mi opadają.



Normalniejszym niż z ulic Twoich :] i tak się nie ebie z kobietą w lesie, samochodzie w bagażniku z jakaś Ukrainką tudzież inna.
Skoro dla Ciebie, prostytutka z A4 i prostytutka z normalnego legalnego domu publicznego to to samo, to ja Ci radze - przestań palić to gówno.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:13   

Mizantrop napisa³/a:

to ja Ci radze - przestań palić to gówno.


twoje argumenty są powalające, odejdź od komputera i wyjdź na świeże powietrze ;)

Mizantrop napisa³/a:

Skoro dla Ciebie, prostytutka z A4 i prostytutka z normalnego legalnego domu publicznego to to samo


Tak dla mnie to to samo ścierwo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:20   

Straho napisa³/a:

twoje argumenty są powalające, odejdź od komputera i wyjdź na świeże powietrze ;)



Twoje również, wyjdź i zapal sobie jednak. Bo jak mózg tego nie ma to już Ci świruje.

I kończę bo zaraz będzie OT.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

LuÅ›ka  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:59   

Straho , Mizantrop tak już ma. ;D
Nie ma co się z nim kłocić, bo i tak uważa, że jest najmądrzejszy;P

Zgadzam się z Tobą Straho prostytutka z A4 i prostytutka z normalnego legalnego domu publicznego to i tak ścierwo:) Nie szanuje się. Ja gdybym nawet nie wiem jaka biedna byłabym to nigdy bym nie poszła na sex za kase.. Bądźmy realistami. ;)

Pozdrawiam:)
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:01   

Trudno mi się nie zgodzić ze Strahem i Luśką. Niestety praca ta sama, tylko inne miejsce...
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:01   

Najstarszy zawód świata jakby nie było :-|

Jeśli są za wschodniej granicy a goszczą u nas to z pewnością nic za darmo - zarabia kasę , która idzie dla alfonsa - perfidne wykorzystywanie , ale cóż same wyjechały z kraju po zarobek.

Nie ma co mieszać do tego domów publicznych bo jednak różnica jest między takimi paniami z drogi a tymi co są w domach .
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

LuÅ›ka  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:06   

Ale ta i ta sprzedaje swoje ciało.. No bez przesady. ;/

Ale tak- ich sprawa. Mi to nie przeszkadza jak takie 'Panie' widzę, ale powinny się wstydzić. ;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:14   

stubarwny napisa³/a:

Niestety praca ta sama, tylko inne miejsce...


Praca powiadasz? Widocznie kochanka moje ojca (właśnie prostytutka z Rosji) miała wyższe preferencje bo przyczyniła się do rozpadu małżeństwa moich rodziców. Ojciec miał depresję ona to wykorzystała i zbałamuciła go, owinęła wokół swojego palca. Czyli zajebista praca. Czytając te wasze smuty budzą się we mnie skrajne emocje.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:17   

Ehh na przyszłosć postaram się pisać jeszcze precyzyjniej.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 14:50   

Straho, No i dlatego masz uraz do prostytutek i uważasz ich za ścierwo.

stubarwny napisa³/a:

Trudno mi się nie zgodzić ze Strahem i Luśką. Niestety praca ta sama, tylko inne miejsce...



Ale ja nie piszę, że praca jest inna. Tylko tak kobiety są z własnej woli, nikt je nie ćpa środkami, są zadbane, badane a nie jak te z ulicy.
Dlatego ja pisze, jeśli miałbym uprawiać seks z prostytutką to tylko w domu publicznym, ale nie jakimiś w stodole. Płacisz = wymagasz.
Przecież Ci wszyscy bogaci nie biorą prostytutek z ulicy, biorą zadbane, badane i płacą z to słono.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 15:06   

Pierwszy raz na tym forum zgadzam siÄ™ ze Straho :-o

Dziwka to dziwka, nie ma dla mnie znaczenia, w jakich warunkach pracuje, ale sam fakt, że to czyni.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 15:10   

Ja bym to porównał do pracy w terenie , mnie osobiście to nie brzydi , ale powinno zmusić te 'kobiety' do pewnej refleksji nad swoim życiem , ale każdy robi to w czym się spełnia .
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 15:10   

Prostytutki? jak pewnie dla większości kobiet, kojarzy się to ze zgorszeniem. Osobiście nie wtrącam się w ich prywatne życie, bo wiadomo, co prostytutka to inna historia.
Nawet gdyby taka nie miała na chleb, jest wiele innych czynności, za które mogłaby się wziąść, a wybierając najprostszą drogę same tego chciały - nie żal mi ich, uważam, że są to kobiety pozbawione morałów w stosunku do siebie i do innych...

Uważające, że śwaiat ludzi nie różni się od świata zwierząt, tylko że w tym za przyjemności trzeba płacić.

Mizantrop napisa³/a:

Tylko tak kobiety są z własnej woli, nikt je nie ćpa środkami, są zadbane, badane a nie jak te z ulicy.


Brzmi to podobnie ja reklama psa ze schroniska np. Czyli jak zwierzęcia. Mają takie przeznaczenie? No, być może. Zależy kto i jak na to spojrzy.

Najgorsze w tym jest to, że one same (a przynajmniej większość) są ze swojej pracy zadowolone, i uważają, że złapały Pana Boga za nogi...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 16:41   

Prostytutki z domów publicznych chyba szanują się ciut bardziej, niż te z trasy. Przy drodze/lesie nie ma łazienki! podmywają się na ulicy gąbką. Chyba nie wiele ich interesuje, skoro wyczyniaja takie rzeczy. No i świadomość, ze 70% aut, które je mija wozi ludzi, którzy nimi gardzą... Te z "domów" mają resztke wstydu, no i prawdopodobnie lepszych klientów, nie oddają się byle brudasowi, któremu się akurat zachciało. A co powiecie na smarkule, które umieszczają anonse w sieci? takie same wywłoki, tyle tylko, że jeszcze nie mają odwagi, żeby robić to na codzień i mieć stała liczbę klientow.
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 16:52   

nie zastanawiałam się nad tym . ale

blabla napisa³/a:

Prostytutki z domów publicznych chyba szanują się ciut bardziej, niż te z trasy

z tym się zgodzę. nie chodzi juz o warunki , bo takie to zazwyczaj w aucie dają.. ale samo to że stoją .. Jakby na "zbawienie" czekały.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com