Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sarpiss

User


Do³±czy³: 05 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 10:41   Dziewczyny przy drogach - zgorszenie?

Sprzedające przy drogach swoje cielesne usługi przejeżdżającym kierowcom to zgorszenie?
A może norma obyczajowa?
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 10:53   

Dla mnie to nic zgorszającego. Choć sam bym nie skorzystał z tejże usługi. A jeśli miałbym to poszedł bym do domu publicznego.
Mi one nie przeszkadzają jak stoją, byle nie wpadały pod koła.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 10:57   

Sarpiss, one odwalają totalna szpadyzorkę, każdy kombinuje, bo kto kombinuje ten żyje. Jest to zgarszajace gdyż kobieta powinna się szanować.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Invisiblee  

Stały User

Invisiblee



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Wrz 2009

Sk±d: Skierniewice

   

Wys³any: 2009-09-05, 11:08   

Sprzedając swoje ciało oczywiscie ze sie poniżają ale skoro nie mają jak zarabiać albo dla tych dziewczyn to nic złego ... to zostawie bez komentarza bo za ostrych słów musiał bym użyć ponieważ tego nie pochwalam :>
_________________
Najtrudniej zdobyć to co najpiekniejsze ...
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:04   

sprzedaje swoje ciało. To się poniża, norma obyczajowa? jest to zwykła prostytutka... która bierze kasę za seks.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Invisiblee  

Stały User

Invisiblee



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Wrz 2009

Sk±d: Skierniewice

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:15   

yhym dobrze niech bedzie to tylko "zwykła prostytutka"
:hyhy: to było moje zdanie a moim zdaniem taka robota poniża ....
ale czy dzisiaj matka powiedziała by dzieciom kim była lub jest zakładając właśnie że się sprzedawała ... Co by powiedział że jest prostytutką ? Nie sądzę a jeśli się tego wstydzi to jest poniżające ...
_________________
Najtrudniej zdobyć to co najpiekniejsze ...
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:20   

Mnie w sumie to nie przeszkadza, niech ludzie robiÄ… ze sobÄ… co chcÄ…...
Jak dla mnie po prostu znajÄ… swojÄ… cene i to wykorzystujÄ…, niestety nic siÄ™ nie zrobi.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:22   

Cytat:

to zgorszenie?
A może norma obyczajowa?


Rzeczywiście zadałeś to pytanie nieznając odpowiedzi na niego? Myślę, że powinieneś określić co to jest norma obyczajowa, pozwoli to umieścić w danej grupie ten 'zawód'.
 

Invisiblee  

Stały User

Invisiblee



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Wrz 2009

Sk±d: Skierniewice

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:37   

zawód = prostytutka :mrgreen:
Nie wyrobie ale jeśli to by weszło w życie
to by stało się normalnym miejscem pracy dla kobiet :-/
_________________
Najtrudniej zdobyć to co najpiekniejsze ...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:48   

Nie wiem o co Ci chodzi Invisiblee.
W sumie to już kiedyś, dawno słyszałem, że prostytutka miał być traktowany jako zwód.
Prostytutka z A4 a prostytutka z normalnego domu publicznego to przepaść. W domach publicznych (renomowanych) nikt nie zmusza kobiety, mają dobrze płacone, są badane i zadbane.
Więc nie wiem co Cię tak śmieszy w tym zwodzie, zawód jak zawód. Każdy robi to co mu się podoba.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Invisiblee  

Stały User

Invisiblee



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Wrz 2009

Sk±d: Skierniewice

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:58   

dobra nie ważne ja mam inne zdanie na ten temat a nie chce się tutaj kłócić :))
_________________
Najtrudniej zdobyć to co najpiekniejsze ...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 12:59   

Mizantrop napisa³/a:

W sumie to już kiedyś, dawno słyszałem, że prostytutka miał być traktowany jako zwód.


Miał, to mówi samo za siebie, czyli nie jest. Zawód zawodem, nie mydlcie teraz oczy przysłowie, że żadna praca nie hańbi bo nie jest tak. Przysłowie jest stare, a czasy inne. Nie wiem czy ten mizantrop nie wie co alfonsi wyczyniają z dziwkami (nazywam to po imieniu) faszerują je chemicznymi specyfikami każą purać się z innymi typami tak, że aż wióry lecą. Zawód zawodem, alfons bierze kasę a dziwce może najwyżej w pysk dać.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:03   

Straho napisa³/a:

Nie wiem czy ten mizantrop nie wie co alfonsi wyczyniają z dziwkami (nazywam to po imieniu) faszerują je chemicznymi specyfikami każą purać się z innymi typami tak, że aż wióry lecą. Zawód zawodem, alfons bierze kasę a dziwce może najwyżej w pysk dać.



Nie mówię o kobiecie z ulicy...bo tam przeważnie to są bez papierów za wschodniej granicy. Chyba jedna w Twoim mieście nie ma normalnego domu publicznego skoro sądzisz, że wędzie jest tak samo.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:04   

Jak dla mnie to se mogą stać.. tylko i wyłacznie ich sprawa czy sie szanują czy nie.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 13:05   

Mizantrop napisa³/a:

Chyba jedna w Twoim mieście nie ma normalnego domu publicznego skoro sądzisz, że wędzie jest tak samo.


Dom publiczny gdzie dziwki się panosza nazywasz normalnych? Brawo dla tego pana, nie wiem skąd bierzesz takie tezy, ale ręce mi opadają.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com