Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cenega  

User

Ogarynek


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Wrz 2009

Sk±d: Sieradz

   

Wys³any: 2009-09-06, 17:19   

Ta racja ^^
Jeśli ''ścierwo''to to zadbane ;] Czyli z domu publicznego ;]
;) Zgadzam siÄ™ ze kobieta powinna siÄ™ szanowac ^^ Jak by chciala to kazda by znalazla pracÄ™ ;*
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-08, 20:07   

Po pierwsze radzę się zastanowić nad pojęciem normy obyczajowej ,moralnością i przekładaniem tego na otaczająca nas rzeczywistość.
Nie zwracam na to uwagi, teoretycznie mogę odpowiedzieć według pewnych społecznych "standardów" ,że potępiam takie zachowanie, jestem przeciwna sprzedawaniu własnego ciała, jednakże praktycznie nie myślę o tym. Jej ciała, jej "praca" , chociaż bardziej kojarzy mi się to ze współczuciem ,a częściowo pogardą takiej kobiety aniżeli z jakimkolwiek potępieniem.
Każdy człowiek powinien mieć szacunek dla własnego ciała bez względu na jego płeć, każdy człowiek powinien także stronić od wszelkich przejawów patologii.
Powinien.
_________________
Drugs&hugs.
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2009-09-09, 16:15   

Powinni tego zakazać i tępić...tylko choroby się roznoszą i wzrasta ilość rozwodów..
_________________
Miłość nie zna granic...
 

Szadziu  

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 19:07   

No cóż. niektóre nie maja wyjścia i robią to z niezwykłym obrzydzeniem - współczuje.
niektóre natomiast wybierają to świadomie i sie w tym 'zawodzie' spełniają - nie rozumiem.
inne zaś były z góry skazane na ten los poprzez patologie w rodzinie bądź coś innego - także współczuje.
_________________
Alteri vivas oportet
 

hanibal2500  

User


Imię: Rafał

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:24   

To w dzisiejszych czasach dla większości to już normalna robota.Ale dla mnie to po prostu takie właśnie zgorszenie.Jak nie mają wykształcenia to zawsze można sie dokształcic albo sprzątac gdześ albo iśc robic do maka.Zarobią mniej ale bedą miały do siebie szacunek.
_________________
"okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestane chciec"
 

Prince  

User


Wiek: 40

Do³±czy³: 22 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 17:15   

Dla mnie coÅ› takiego to MASAKRA
 

One_Love  

User

rzeczywistość.



ImiÄ™: Kinia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 18:53   

"A wiesz, czym się różni szmata od kobiety?
Tym, że kobieta się szanuje."

Hmm, cóż, zgorszenie i to cholerne.
To odrzuca, jadÄ™ sobie z rodzinkÄ…
samochodem, a tu nagle takie dwie
na drodze stoją, podnoszą spódniczki
do góry i pokazują co tam mają...

Publicznie to jest straszne,
burdel to burdel,
tam nie chodzÄ™ i to mi akurat nie przeszkadza,
i nie muszę "podziwiać" takich dziewczyn... XD
 

selekcjonerka  

User

koordynatorka ; D



ImiÄ™: Paula

Do³±czy³a: 27 Maj 2010

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2010-05-27, 19:10   

Był kiedyś taki kawał o dziewczynach stojących przy drodze... Jaś się pytał co te panie tam robią, a zgorszeni rodzice odpowiedzieli, że 'jeżyny' sobie zbierają. Zapewne możecie go znać, aczkolwiek przypomnę jego przesłanie - dzieci nie powinny podziwiać takich pań na drogach, bo to później zostaje na psychice. Dodatkowo kiedy patrzy się na te takie pokazujące co tam mają do zaoferowania, to nie wiadomo czy się zacząć śmiać, odwrócić wzrok, płakać czy jeszcze coś innego... Te kobiety powinny mieć do siebie szacunek, do swojego ciała. Rozumiem rozpaczliwą potrzebę zarabiania pieniędzy w jakikolwiek sposób, jednak to nie jest droga. Jest wiele książek o ćpunkach puszczających się po to, by mieć narkotyk, jak i również tych, dla których jest to jedyna droga do zarobienia na marną kromkę chleba. Przy dzisiejszym bezrobociu bez wykształcenia, a nawet i z, ale bez znajomości nie zarobisz dużo. Smutne, lecz prawdziwe.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 19:16   

Cytat:

Sprzedające przy drogach swoje cielesne usługi przejeżdżającym kierowcom to zgorszenie?
A może norma obyczajowa?


A co by miało mnie gorszyć. Zawsze pojawia się uśmiech, gdy je mijam. Takie osoby będą istnieć i nie ma co udawać, że ich nie ma.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 19:19   

koles1155 napisa³/a:

Powinni tego zakazać i tępić...tylko choroby się roznoszą i wzrasta ilość rozwodów..



Szczerze wÄ…tpiÄ™.
Prostytutki raczej mało mają wspólnego z rozwodami. Do tego doprowadzają kochanki(osoby) a nie przedmioty jakimi stają się panie pobierające opłatę za usługi seksualne. One są narzędziem i chyba czas by sobie to uświadomiły.
Chorób raczej też nie roznoszą bo zawód ten wymaga od nich podstawowych środków ostrożności - gumek. Co prawda nie zawsze uchronią przed chorobą zresztą podobnie jak przed ciążą, ale większa część przejdzie przez to bez problemów natury zdrowotnej.
Czy to gorszący widok? Nie jestem pewna czy w XXI wieku jest coś w stanie zgorszyć człowieka, ale panie stojące przy drogach mogą zniesmaczyć. Osobiście sądzę, że jeśli taką wybrały drogę to ich sprawa. Nie oburza mnie to czym się zajmują, nawet to akceptuję. Ich ciało ich sprawa.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-05-27, 22:03   

Niestety, często się z tym spotykam, że na stoją damy przy drodze i się wdzięczą... najbardziej mnie zdumiał widok dziewczynki (nie wiem, mogła mieć z 15-16 lat), ubranej w miniówkę i kabaretki w zimie i tańczącej na oponie...
Niepojęte jest dla mnie, jak można tak traktować samego siebie.
_________________
meow
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-05-27, 22:39   

Dziewczyna przy drodze ? Sprzedająca grzyby ? Nie rozumiem takich kobiet, no może jak ktoś nie ma środków do życia i możliwości na inną pracę zarobkową. Ale jakim trzeba być facetem by korzystać z takich usług ?
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-28, 11:27   

Zazwyczaj zdesperowani, z kompleksami i wielkimi potrzebami, to bylo trudne pytanie.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-28, 11:38   

szczerze, nie zwracam na to najmniejszej uwagi, nie obchodzi mnei to, ich zycie ich sprawa.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com