Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-07, 15:08

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-26, 20:47   

Cytat:

a ta dieta 1000kalori to jak to jestz z nią dokłądnie?


google.pl
z tym hula hopem 30-40 min dziennie po jakis dwóch tyg może troche wiecej 3 cm w pasie ubywa-podobno
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

asiek1206

User


Do³±czy³: 22 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-26, 21:17   

aha spoko ;D

oj 30 min nie wiem czy tak długo ebd emeić siły xd
 

Dofova  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 01:44   

Glodówka jest idealnym sposobem, tak, ale na TYCIE.
Organizm zwietrza, ze nie ma dosc pozywienia, stwierdza, ze jest kryzys i zaczyna oszczedzac. Oszczedzac i odkladac tluszcz. Lepiej wiec jesc regularnie i tez nie za duzo w jednym posilku, bo organizm, jesli zjesz wiecej niz 500 kalorii na raz, nadwyzki nie bedzie dal rady przetworzyc i to tez sie odlozy.
Ramen.
_________________
Atrakcyjne myśli należą do oszustów.
- William Blake
 

PaUliNAaA3112  

Wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

Sk±d: Z Polski;]

   

Wys³any: 2009-08-04, 16:35   

najlepiej zmien sposob odżywiania, duzo witamin, warzyw, owoców. Jedz sniadanie.
noi jakis sport:) pływanie jest dobre, rower, biegi, ćwiczenia:)
_________________
No Men-no Sex,No Sex-No Children,No School-No Problem ;p
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 21:40   

Dofova napisa³/a:

Glodówka jest idealnym sposobem, tak, ale na TYCIE.


bo po głodówce ma sie napady obżarstwa. Lepiej jeść b. mało np. owoców czy warzyw niż nic a potem z wycieńczenia padać na twarz. Mało jeśc dużo ruchu i każdy schudnie. :D
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

m@gd@325  

Mega wymiatacz

m@gd@325


ImiÄ™: Magda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 11 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 11:57   

Tak tak jedz po 500 kal dziennie a potem bedziesz płakac bo masz anoreksje.Głodówka nic Ci nie da bo nie bedziesz jadła przez załużmy 2 dni a potem bedziesz taka głodna że szok.Jak chcesz normalnie schudnąć to jedz mniej ale ale bez przesady.Ogranicz sobie białe pieczywo zastap ciemnym albo w ogóle go nie jedz poza tym musisz jeść 3 posiłki dziennie czyli śniadanie obiad i kolację gdzie kolację możesz sobię zjeść o godzinie 18 ćwicz ( najlepiej z 2 godz przed spaniem ) pij duzo wody mineralnej lataj na siłkę na basen i tak schudniesz troche zdrowiej niż jak będziesz niszczyła swój organizm przez nie jedzenie.

[ Dodano: 2009-08-07, 11:59 ]
to co jest w nawiasie miało być do kolacji ;) sorki za pomyłkę ;)
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-07, 12:19   

Nie preferuje głodówki.Lepiej jeść mniej i ćwiczyć..
Dofova napisał/a:

Cytat:

Glodówka jest idealnym sposobem, tak, ale na TYCIE.


no i otóż to
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 13:07   

Głodówka=efekt jojo. Co z tego, że skurczy Ci się tkanka tłuszczowa jeśli nie zniknie? Można to zobrazować na przykładzie balona, wypuścisz z niego powietrze, ale on nie znika, pod pompujesz go powietrzem trochę i znów jest gruby. Chodzi o to by balon znikł, a to osiągniesz jedynie spalając go.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-08-07, 13:40   

agusiek napisa³/a:

Cytat:
Glodówka jest idealnym sposobem, tak, ale na TYCIE.

no i otóż to


No, już nie przesadzajcie, anorektyczki ją stosują od lat i nie widać po nich, żeby tyły ; )

ale macie rację, głodówka jest Z£A.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:16   

daj dziaba napisa³/a:

już nie przesadzajcie, anorektyczki ją stosują od lat i nie widać po nich, żeby tyły ; )



No bo w pewnym momencie to i Salomon z pustego nie naleje.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:32   

Cytat:

No, już nie przesadzajcie, anorektyczki ją stosują od lat i nie widać po nich, żeby tyły


tak ale większośc dziewczyn właśnie nie je nawet po kilka lat i to jest właśnie anoreksja którą trzeba leczyć a normalny człowiek ile wytrzyma? góra dwa tygodnie bez jedzenia i zacznie normalnie jeśc i właśnie dlatego sie tyje a poza tym organizm na początku będzie gromadził tłuszcz bo nie wie kiedy kolejny raz dostaie jedznie
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:35   

Ja również miałam taki problem jak autorka tematu, ale dla mnie to nie problem...Poprostu czuję, że jestem głodna...nie jem, bo albo mi się nie chcę ruszyć, albo jest to tzw. mały głodek. Ale przeszło mi teraz jem, co prawda z umiarem, ale jeśli mam ochotę nie odmawiam sobie (1.70 - 53kg.)

Być może otaczasz się osobami, które się odchudzają (jest to modne) i to przez to. Bo skoro się nie odchudza to po co to się robi? Dla samej świadomości, że potrafi się nad sobą panować. Generalnie lepiej z głodówką nie zaczynać, bo można się wciągnąć. Koleżanka mówiła, że dla niej uczucie głodu jest jak uczucie spadających kilo - chore. Jeśli już bierzecie się za odchudzanie, lepiej zorientować się w temacie...poczytać itp.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:38   

a temat wogóle proponuję zamknąć bo stary jest i autorka tu nie zagląda
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-07, 15:08   

psychopathicwizard napisa³/a:

a temat wogóle proponuję zamknąć bo stary jest i autorka tu nie zagląda


Otóż to;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com