Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: eM | 2009-03-22, 10:11

Autor

Wiadomo¶æ

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 19:30   

Nie potrafię gotować, do tego się w ogóle nie nadaję :-(
A szkoda, bo lubię! Zawsze muszę coś przeoczyć, nie mam do tego głowy.
Dzisiaj nawet jak gotowałam ryż, przygotowałam za dużo wody, źle to wszytko odlałam, gdy gotuję myślę, zupełnie o czymś innym.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

kate_s

User


ImiÄ™: nowa

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-24, 23:33   

ja lubię gotować dla kogoś, mieszkam sama i dla mnei to przewaznie mi się nie chce tego robic. ale jak ma ktos mnie odwiedzic to lapie za ksiazke z daniami wloskimi i jest fajnie :)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-10-27, 09:41   

Wprawdzie będąc na studiach moje umiejętności kulinarnie nie co się poszerzyły ( i to nie tylko o makaron z sosem) to i tak zdolności absolutnie żadnych nie mam.
_________________
Drugs&hugs.
 

t@m@s  

User

Szanowny Pan



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2010

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2010-10-27, 16:43   

Zwykle dla siebie nie gotuje bo mam lenia ale dla kogoś to bardzo chętnie ;)
_________________
Góry wybaczają niewiele pomyłek...
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-05, 20:54   

Umiem gotować, co to dla mnie.
Jestem w takiej szkole, gdzie się tego uczę, poza tym babcia mnie wszystkiego nauczyła. Najbardziej lubię piec ciastka i inne słodkości.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Juice-Remake  

User



Do³±czy³: 31 Maj 2011

Sk±d: A-Town, shawty

   

Wys³any: 2011-05-31, 02:53   

Heh, u nas w domu przeważnie gotuje mój ziomek Gucci, jest niesamowity w kuchni.
_________________
I Just Got My Report Card (Throw Some D's On That Bitch)
 

Notorious

User



Do³±czy³: 31 Maj 2011

Sk±d: Brooklyn

   

Wys³any: 2011-05-31, 02:59   

My raz przez 7 miesięcy jedliśmy Tupaca, uhhhh polecam rihannko po prostu
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-05-31, 07:20   

Juice-Remake napisa³/a:

Heh, u nas w domu przeważnie gotuje mój ziomek Gucci, jest niesamowity w kuchni.



Waka flocka flame? Brick squad 1017!!!

Ja tam tylko herbatę potrafie zrobić.
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-05-31, 08:26   

slow napisa³/a:

Wprawdzie będąc na studiach moje umiejętności kulinarnie nie co się poszerzyły ( i to nie tylko o makaron z sosem) to i tak zdolności absolutnie żadnych nie mam.


podobnie tutaj :P przez pierwszy tydzien na fast foodach bo nei umialem nic gotowac, a pozniej powiedzialem sobie ze nigdy wiecej i zaczalem gotowac :P teraz to wszelakie rodzaje zup, ciast i salatek sobie robie ^^ ale i tak nie ma tam jak mama lub babcia gotuja -> ja sie do nich chowam...
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-09, 10:12   

Ja potrafię dobrze gotować. Zazwyczaj ja to robię w domu. Nikt mnie nie uczył, sama z siebie potrafię dużo zrobić. Zawsze wszystkim smakuję. Lubię to robić, jestem bardzo pomysłowa i mogę zrobić coś z niczego. Jako, że nie jadam fast foodów i nie lubię półproduktów, wszystko muszę robić sama.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-08-09, 12:10   

Ja również gotuje w domu i potrafię gotować, kiedyś podpatrzałem jak babcia gotuje czy mama no i jakoś wpadło mi do głowy co nie co :D
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-09, 12:50   

Mam dwie lewe ręce do gotowania, ale czasem cos tam zrobię. Lubię piec ciasta i to mi nawet wychodzi. Oprócz tego jest parę potraw, które nauczyłam się gotować, mimo iż są trudne do zrobienia. Nie lubię "gotowców". Zawierają dużo soli i konserwantów, których muszę koniecznie unikać.
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-10, 13:08   

battje napisa³/a:

podobnie tutaj :P przez pierwszy tydzien na fast foodach bo nei umialem nic gotowac, a pozniej powiedzialem sobie ze nigdy wiecej i zaczalem gotowac :P teraz to wszelakie rodzaje zup, ciast i salatek sobie robie ^^ ale i tak nie ma tam jak mama lub babcia gotuja -> ja sie do nich chowam...


Ja mam typowo dwie lewe ręce do gotowania :-) Rzeczywiście, jestem w stanie zrobić proste dania. Oczywiście z tego wszystkiego najlepiej wychodzą mi kanapki. Niemniej wolę opierać na Narzeczonym w tej kwestii. Przejawia o wiele większy talent w tej dziedzinie niż ja :-)
Po mimo tego mam nadzieję, że kiedyś opanują równie dobrze pieczenie ciast jak moja mama :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-08-10, 13:14   

Potrafię gotować jedynie proste dania. Placki ziemniaczane, naleśniki, makaron z serem albo jabłkami, gofry, tosty, kotlet z ziemniakami i inne. Mam zamiar kupić sobie książkę kucharską i nauczyć się gotować trudniejsze dania. Głównie dla mojej kobiety. Nie od dziś wiadomo, że przez żołądek do serca. (;
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-11, 22:18   

E no ja od zawsze coś tam w kuchni robiłem....heh
Lubię/uwielbiam gotować , żałuję trochę przy wyborze średniej szkoły,że to była Informatyczna a nie Gastronomia :(.
Głównie eksperymenty kulinarne:).
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com