Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nightwish14  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Gru 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-01-26, 16:19   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratować swą suczkę.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy skrzydła zapominają jak latać...
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-26, 16:28   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratować swą suczkę.Zostać z nią na zawsze w
 

nightwish14  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Gru 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-01-26, 16:30   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratować swą suczkę.Zostać z nią na zawsze w starym samochodzie
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy skrzydła zapominają jak latać...
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-26, 16:51   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratować swą suczkę.Zostać z nią na zawsze w starym samochodzie w którym będzie można bezwstydnie
 

madzia  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 02:00   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zosta z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec
_________________
Jak miała na imię Mama Muminka przed jego narodzinami?? :D:D
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-03-06, 02:23   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zosta z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

madzia  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-07, 12:31   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o
_________________
Jak miała na imię Mama Muminka przed jego narodzinami?? :D:D
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-03-16, 07:48   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej,
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 13:55   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej
_________________
ona umrze martwa.
 

Katja^  

User

Arrr ;D



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 04:30   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem
 

MoniÅ›Qa  

Stały User

GÅ‚odzilla ^^



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 21:08   

Miłoś jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z
_________________
Poliż mnie, I'm Polish
albo jeśli wolisz,
możesz mnie posolić,
albo wymiętolić.

Nie wiem, szukam,
w różne drzwi pukam.
Puk puk, fuck fuck,
fuck you, how do you do?
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-21, 09:30   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Katja^  

User

Arrr ;D



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 17:17   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki
_________________
PiszÄ™ poprawnie po polsku
 

Angelique  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 23:19   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która
_________________
Methinks, I see...where?
-In my mind's eyes.
 

Katja^  

User

Arrr ;D



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 16:14   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z
_________________
PiszÄ™ poprawnie po polsku
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com