Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Liptonka  

User

Like this feeling!



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Wrz 2013

Sk±d: Grudzi±c

   

Wys³any: 2013-10-11, 20:44   

Magix napisa³/a:

WhosThere, a ja się nie mogę z Tobą zgodzić bo sama mam podobną taktykę. Oczywiście bardziej sugerują się opinią znajomych - bo mogę przynajmniej jako tako przewidzieć ich gust, natomiast opinie w internecie nie raz nakierowały mnie na dobre filmy i książki:) Jeżeli coś jest warte rozmowy i nagłośnienia to z reguły jest to proces samoistny - ludzie chętnie polecają, coś co im się podoba. ;)
Zresztą własnie w ten sposób dowiedziałam się o Igrzyskach śmierci jeszcze kiedy wychodziła pierwsza część filmu - i dzisiaj mogę sie chyba uznać za fankę. Bo przeczytałam trylogię i czekam na ekranizację drugiej części z niecierpliwością :)



Dzięki za poparcie :) Gdyby ludzie nie kierowali się opiniami innych, ich zasób wiedzy, znajomość otaczającego świata byłaby mocno ograniczona :) A jeśli chodzi o drugą część postanowiłam jednak przeczytać :P Dochodzę właśnie do połowy, na razie jest dobrze :D
_________________
Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jes­tem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2013-10-16, 13:07   

Wracam do wątku zapowiedzi filmowych, bo już wypuścili kilka filmików. Chyba najnowszy, bo znaleziony dzisiaj. :)
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=OmsIrh-yO4I

Już bym obejrzał, a tu karzą miesiąc czekać. :D
 

Salsa  

User

Uwielbiam taniec!!!



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-18, 14:30   

Ja tez czekam na premierę "W pierścieniu ognia" i obejrzałam już wszystkie dostępne zwiastuny:)
 

maniana

Stały User



Do³±czy³: 27 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-10-23, 15:38   

Ciekawa jestem jak w II części pokażą wątki książkowe, bo w pierwszej części trochę brakowało mi relacji między bohaterami. A w drugiej części są one wyjątkowo pogmatwane :).
 

Salsa  

User

Uwielbiam taniec!!!



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-24, 13:02   

Ja niestety nie zdążyłam przeczytać jeszcze drugiej części i do premiery raczej nie dam rady, ale słyszałam,że będzie się działo:)Igrzyska dotychczasowych wygranych, uczucie Katniss do... no właśnie już nie mogę się doczekać;)
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-10-24, 21:06   

Salsa, to tak jak kazdy:) ja tez jestem ciekawa watku milosnego...
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-11-02, 12:39   

A ja jestem bardziej ciekawa tego co się będzie działo na Arenie Walki :evil: Widziałyście najnowszy zwiastun? Tam jest sporo scen z samych igrzysk. Podjarałam się :mrgreen:

Chociaż nie powiem, wątek miłosny w książce też był niezły :P Oby w filmie nie zrobili go główną atrakcją :niepewny:
 

Liptonka  

User

Like this feeling!



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Wrz 2013

Sk±d: Grudzi±c

   

Wys³any: 2013-11-02, 23:12   

Macie już swojego faworyta, skoro tak bardzo ciekawi was wątek miłośny? Gale czy Peeta? :-D Ja ciągle nie wiem :-)
_________________
Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jes­tem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 16:55   

Ja nie w temacie, bo widziałam tylko pierwszy film, a książek nie czytałam, ale patrząc na samych aktorów to Gale jest niezłym ciachem. ;> A raczej aktor go grający. :>
Również widziałam trailery "W Pierścieniu Ognia" i podobają mi się, tak samo jak podobał mi się pierwszy film. :D
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2013-11-05, 22:55   

oj tak Liam Hemsworth jest apetyczny, jesli mówimy w takich kategoriach ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-06, 11:05   

CherryCherry, ano. :3 A patrząc już bardziej jako postać to i tak nadal wolę Gale'a - wydaje mi się taki bardziej prawdziwy i mniej "rozlazły" od Peety. Ale oceniam tylko na podstawie pierwszej części Igrzysk. ;)
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2013-11-07, 22:54   

15 dni do premiery ;-) Właśnie wpadła mi w łapy książka Igrzyska ¦mierci, zamierzam nadrobić zaległości i przeczytać przed premierą, przypomnę sobie w ten sposób pewne niuanse i będę lepiej ogarniał to co dzieje się w kontynuacji. Cwane, nie? :-p
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-08, 10:41   

HappyBoy napisa³/a:

Właśnie wpadła mi w łapy książka Igrzyska ¦mierci, zamierzam nadrobić zaległości i przeczytać przed premierą, przypomnę sobie w ten sposób pewne niuanse i będę lepiej ogarniał to co dzieje się w kontynuacji. Cwane, nie? :-p


Heh, też miałam taki zamiar, ale czasu nie mam na razie. :) Więc postanowiłam sobie obejrzeć po raz drugi, tym razem w domu, pierwszy film. I w sumie, przypomniałam sobie parę wątków, które mi z głowy wypadły, a mogą być istotne przy oglądaniu "W Pierścieniu Ognia". :)
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2013-11-08, 20:27   

To moze audiobook>? Dereszowska zajefajnie czyta, słyszałem fragmen na YT.
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-11-09, 11:06   

CherryCherry napisa³/a:

oj tak Liam Hemsworth jest apetyczny, jesli mówimy w takich kategoriach ;)


oj tak, aktor z dobrym warsztatem i do tego jak wyglada... Jest obledny :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com