Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-11-09, 20:38   

philosophus napisa³/a:

Już się zrobiła dyskusja na dobrym poziomie, a ty znowu przechodzisz do nabijania się z lewaków


Ano nie mogłem się powstrzymać, żeby im zabawy nie zepsuć, znasz mnie. ;)
Obiecuję, że ostatni post tu piszę, i nie przeszkadzam już, w dyskusji Rhagara z Szejem - jeszcze tylko ten jeden mój złośliwie-prawicowy post i będzie się tu można pławić w tolerancyjno-antyklerykalno-lewicowym sosie do woli i spijać wzajemnie z dzióbków.

Jak Szej-Hulud czy swego czasu HCNOPS pisali epitety w stylu "prawaki, faszyści, naziści, rasiści, wściekli kapitaliści, katole, konserwy" - to ja afery nie robiłem.
Podwójne standardy?
Znowu powiesz, że nie widziałeś, albo nie pamiętasz - to sobie zobacz i przypomnij, a potem mnie upominaj, albo upominaj wszystkich. :]

philosophus napisa³/a:

A prawicowcy wszyscy to tacy mÄ…drzy?


A liczyć Korwina? :-D

philosophus napisa³/a:

To że narzekamy na uchodźców i lewaków to chwilowy przypadek


Lewackie rządy w Europie Zachodniej, nie od wczoraj wciskają ludziom multi-kulti - żaden chwilowy.
Jak prawica zacznie sprowadzać do Europy muzułmanów, to zacznę atakować prawicę.

philosophus napisa³/a:

moglibyśmy mieć eurokonserwę i borykać się z zupełnie innymi problemami.


Na przykład?
W takim rujnowaniu gospodarki to zwykle lewacy biją rekordy - musiałby być jakiś niezwykły ten prawicowy rząd, by im dorównał, bo żeby tak było musiałby się kierować socjalizmem, stalinizmem, trockizmem, maoizmem, socjaldemokracją itp, a wtedy nie byłby prawicowy. :-)

philosophus napisa³/a:

Ciebie wkurzają głupi lewacy, a mnie wkurza każdy kto jest idiotą i/lub aroganckim nieukiem


To już nie katolicy i ich szef, ikona zła, Jan Paweł II zwany w kryminalnym półświatku Watykanu Warolem Kojtyłłą? :hyhy:

philosophus napisa³/a:

taki Cejrowski który opowieści o tym jak zacofany lud wyrabia tradycyjne ciasto, miesza z kompletnymi bzdurami i własną propagandą ideologiczną, ku przyklaskowi podobnych jemu i przy okazji indoktrynując nastoletnich nieuków, co jest szczególnie groźne, bo młody mózg bez wiedzy i pełnego kompletu zwojów można ukształtować w dowolnym, zarówno genialnym jak i zupełnie idiotycznym kierunku.


Akurat ja wcale Cejrowskiego nie lubiÄ™!
Skąd ci to przyszło do głowy? :-o

Niemniej, Cejrowski przynajmniej w opozycji do tak zwanych Polaków-katolików, przynajmniej tym katolikiem stara się być i postępować zgodnie z założeniami tej religii.
Jak dla mnie jest to element za który, mogę mu pewien szacunek wyrazić.

Co mi się nie podoba to jednak właśnie jego kompletna zaściankowość, co jest wyjątkowo smutne u człowieka, który zwiedził tyle krajów i kultur, i zgadzam się, że on często głosi różne pierdoły i manipuluje faktami, byle tylko dostosować dane zdarzenie pod swoją tezę i wizję świata.
Niemniej ten radykalizm wynikający z prostego i durnego umysłu, jest obecny u wielu osób, ja przykładowo nie mam problemu z żadną religią, jeśli, ten ktoś nie wchodzi mi w drogę i nie działa szkodliwie na innych wbrew ich woli - tak samo wcale powodem do poczucia się za*bistym, nie jest antyklerykalizm, i dowalanie każdemu, że w coś tam wierzy, bo "ja jestem taki mundry antyteista i pójde się teraz odleję pod kościołem", a "katole to sa gupie, bo wierzą w dziada z brodą". :]

Ja mogę się dogadać z lewicą ( z lewakami nie, bo to jest choroba umysłowa ), mogę z katolikami, mogę z muzułmanami, ale musza to być ludzie na poziomie i umiarkowani - z Cejrowskim tez bym się nie dogadał, bo to fanatyk, tak samo jak durni lewacy w Szwecji, czy 90% tego co teraz się nazywa uchodźcami islamskimi.

Jeśli ktoś krzyczy "potrzeba muzułmanów Europie, bo tak" i nie docierają do niego żadne argumenty, że to się nie może udać i skończyć niczym dobrym, tylko nadal drze japę, "rasizm, faszyzm" itp. - no to przepraszam, nie ja tu jestem fanatycznym prawicowcem oszalałym z nienawiści.
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-10, 12:25   

philosophus napisa³/a:

Mnie by zadowoliła lepsza edukacja i sięgnięcie do własnego dorobku.



vs

philosophus napisa³/a:

Hehe, "My Słowianie" Donatana to przykład na to że współczesna kultura polska uległa wypłukaniu i zamerykanizowaniu.
Facet kopiuje przeokrutnie prymitywne wzorce muzyczne z amerykańskich gett murzyńskich (wytworzone już przez te środowiska które nie były umuzycznione, tylko bawiły się automatami Roland TR-909 z przeceny), opakowuje to w panienki w strojach ludowych i nazywa patriotyczno-pansłowiańsko



A więc sięgaj. Muzycznie też głębiej. "My Słowianie" Donatana to (niefortunny w temacie kultury polskiej) przykład tego, że ludzie mają zamiast mózgu papkę, że łatwo na nich zarobić, że po(o)pkultura w pełnej krasie zadowala przerażającą masę osób. Jest przynajmniej kilka zespołów, które słowiańską muzykę folkową podają w przystępnej formie, a jednak nie jest to przekłamane i zrobione tylko po to, żeby zarobić pieniądze. Pomijam nieudany symbolizm i zdziwienie, że ludzie naprawdę myślą, że to "patriotyczno-pansłowiańskie" "granie", przeszła mi złość na tę marną twórczość i traktuję ją ze zmrużeniem oka. W każdym razie, to nie jest tak, że współczesna kultura polska uległa wypłukaniu i zamerykanizowaniu, tylko ludzkie mózgi i chęć odkrywania na własną rękę zostały wypłukane. Ponadto ten problem nie dotyczy tylko naszego kraju.


philosophus napisa³/a:

W przypadku imigrantów, to nie jest polityka tolerancji, tylko polityka bycia kretynem.



Masz trochę racji, chociaż jak już w jednym poście napisałam o ludziach z "papką zamiast mózgów", to nie będę już nazywała nikogo kretynem, bo wyjdę na niegrzeczną... :wstyd: Ale: w swojej wypowiedzi chodziło mi o trochę rozszerzony target tolerowanych osobników. LGBTQIA + walczący o prawa <tutajwpiszswoją"ważną"sprawę> + imigranci, którzy świetnie się wpasowali, żeby ludzie mogli jeszcze bardziej okazać swój liberalny wizerunek i politykę otwartych ramion. Mnie jeden z wolontariuszy Stockholms Stadmission, który był zaangażowany w pomoc napływającym imigrantom tłumaczył, że "dając im coś dobrego w życiu nauczą ich może wdzięczności i tolerancji".
Piękne, ale chciałabym zobaczyć minę tych wszystkich aktywistów jak na własnej skórze przekonają się o wynikającej z innej kultury dość... hm, roszczeniowej postawy szanownych gości. : )
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-11, 16:50   

$karbówka napisa³/a:

Ano nie mogłem się powstrzymać, żeby im zabawy nie zepsuć, znasz mnie.



W drugim poście miałeś merytoryczne wystąpienie. Potem wróciłeś do badziewia, to mi się nie podoba, a nie wypowiadanie się w ogóle.

$karbówka napisa³/a:

Lewackie rządy w Europie Zachodniej, nie od wczoraj wciskają ludziom multi-kulti - żaden chwilowy.



Ok, tylko że tu mówimy o pewnej kulturowej niekompetencji, samo multi-kulti jak najbardziej może działać, o ile przedstawiciele wszystkich kultur obecnych w kraju, respektują fundamenty państwa świeckiego, takie jak poszanowanie prawa, świeckość prawa i urzędów, oraz wzajemna tolerancja. Wpuszczanie do kraju ludzi którzy nie respektują tych zasad, nie chcą pracować itd. to wypaczenie.

$karbówka napisa³/a:

Na przykład?



Bezwzględny zakaz sam wiesz jakich rzeczy ze względów księżycowych, w skrajnych przypadkach także prześladowania na tle rasowym, narodowościowym czy religijnym, segregacja i formy pozamerytorycznego elitaryzmu.

$karbówka napisa³/a:

Akurat ja wcale Cejrowskiego nie lubiÄ™!
Skąd ci to przyszło do głowy?



To był tylko przykład.

Murri napisa³/a:

W każdym razie, to nie jest tak, że współczesna kultura polska uległa wypłukaniu i zamerykanizowaniu, tylko ludzkie mózgi i chęć odkrywania na własną rękę zostały wypłukane. Ponadto ten problem nie dotyczy tylko naszego kraju.



Nie tylko naszego, jednak nasza kultura została wyraźnie wypłukana z mózgów tzw. Polaków, co jest ironiczne zważywszy na nasze deklaratywne przywiązanie do polskiej kultury i tradycji. Jeżeli w praktyce i tak ona nie funkcjonuje, to zasadnie staje się pytanie, po co nam była niepodległość.

Murri napisa³/a:

LGBTQIA + walczący o prawa <tutajwpiszswoją"ważną"sprawę> + imigranci, którzy świetnie się wpasowali, żeby ludzie mogli jeszcze bardziej okazać swój liberalny wizerunek i politykę otwartych ramion.



Nie zgadzam się na łączenie tych dwóch spraw. To że duża część imigrantów muzułmańskich stosuje chore interpretacje prawa i tolerancji, tylko po to, żeby wbrew wszelkiej logice przyznać sobie dominującą pozycję, a eurodebile temu przyklaskują, to jest polityka bycia kretynem, a nie polityka tolerancji.

LGBT to zupełnie osobny temat. To że wywalczają sobie przestrzeń, jest zrozumiałe, ponieważ jeszcze do niedawna bycie gejem mogło się spotkać nawet z państwowymi represjami, a kiedy ten czas minął to w dalszym ciągu z brakiem społecznej akceptacji która się może przejawiać nawet w formie fizycznego zagrożenia. Działalność środowisk LGBT jest zupełnie nieporównywalna z działalnością imigracji muzułmańskiej, ponieważ wpływ na gospodarkę jest żaden, zagrożenia fizycznego nie ma, a główne zarzuty do dogmatyczne gadanie o nienormalności i narzekanie na to że transwestyci nieładnie wyglądają, a głosiciel takich poglądów, często pomija fakt że jego wygolona głowa, tępe wejrzenie i dres, również nie są dekoracyjne.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-12, 12:43   

philosophus napisa³/a:

tzw. Polaków


Nie wiem kto to według Ciebie "tak zwani Polacy". Niemniej jednak,

philosophus napisa³/a:

deklaratywne przywiÄ…zanie do polskiej kultury i tradycji


To coś nowego, że ludzie to hipokryci? I to, że ci, którzy najgłośniej krzyczą, deklarują się, zapierają, mają często nikłą wiedzę na temat sprawy, na temat której się wydzierają? Polska nie jest jakimś narodem debili - środowiska idiotów zdarzają się wszędzie. Jest mnóstwo osób, artystów, zespołów, wydarzeń, które mają związek z polską kulturą, kultywowaniem tradycji. Ona żyje w wielu ludziach, którzy często się z tym faktem nie obnoszą. Ale co, będziesz dalej patrzył na szarą masę? Szara masa nie definiuje narodu. Ona definiuje tylko samą siebie pełnią pustki. Gdyby patrzeć inaczej, to większość narodów powinno w trybie ekspresowym zrzec się swojej niepodległości, bo czy była zasadna walka o nią? W fińskim radio nie leci, niestety, muzyczna wersja Kalevali, a kolejny kawałek tych raperów, którzy ciągle nawijają o koniach.

Inną sprawą jest to, że ciągle nie umiemy się wyluzować. Mnie też się nie podoba ten marny pastisz kultury polskiej w wykonaniu Donatana, ale nie uważam go wcale za "przykład na to że współczesna kultura polska uległa wypłukaniu i zamerykanizowaniu" i nie wyciągam dalej takich wniosków. Polska kultura, tradycja - one żyją i mają się o wiele lepiej, niż w niektórych państwach.


philosophus napisa³/a:

Nie zgadzam się na łączenie tych dwóch spraw.


philosophus napisa³/a:

eurodebile temu przyklaskujÄ…


To mniej więcej łączy te dwie sprawy.
Na sprawy LGBTQIA nie patrzę może tak mocno z pryzmatu sytuacji tych ludzi w Polsce, a raczej w tych krajach, w których te środowiska mogą już sobie pozwolić, wyewoluowawszy ze stadium zahukanych mniejszości, na czysto roszczeniową politykę.

Eurodebile (dobra, przyznaję, patrzę przez pryzmat Szwecji, ale w niektórych krajach zachodu będzie pewnie podobnie, aa, poza tym Szwecja sobie nawarzyła piwa a teraz prosi bardzo państwa Unii o pomoc, więc może też to odczujemy), jak to nazwałeś, potrzebują osobników/środowisk: pokrzywdzonych, odrzuconych, uciekających, w opresji, o odmiennym kolorze skóry, orientacji, żeby okazać swą postępową tolerancję. W niektórych narodach poprzez a) poprzednie fale imigrantów, b) wojujące i odnoszące sukcesy środowiska mniejszości seksualnych wykształciło się (u większości reprezentowanej często przez partie rządzace) traktowanie środowiska multikulturowego jako normalne i dobre a także niesamowita spolegliwość wobec żądań rozmaitych mniejszości/uciśnionych, wszak w poukładanym państwie każdemu ma być dobrze. Przyzwolenie na przyjęcie takiej liczby imigrantów i ciągłe próby spełniania ich żądań to skutek pogłębionego pragnienia zrobienia każdemu dobrze i rządów reżimu poprawności politycznej, do czego przyczyniły się w niemały sposób rewolucje w kwestii środowisk LBGTQIA, stąd połączyłam te dwie sprawy, ale na pewno nie pod względem skutków gospodarczych i sprawy, o którą walczą oba środowiska. Raczej próbując wyjaśnić skąd taki poklask i uslużność wobec napływu muzułmańskich uchodźców (bo to ta sama chęć zrobienia dobrze co kiedyś innym uciśnionym mniejszościom tj. LGBTQIA, oni uciekali w obrębie swojego kraju - do wielkich miast) w niektórych społeczeństwach, KTÓRE to (poklask i usłużność) mogą za to już wpłynąć na gospodarkę i strefę zagrożenia.
Muzułmanie nie stosują chorych interpretacji prawa i tolerancji. Oni po prostu chcą wyrwać tyle, ile państwa europejskie są im w stanie dać. A niektóre, jak widać, ciężko zatrzymać w swojej dobroczynności.

philosophus napisa³/a:

brakiem społecznej akceptacji która się może przejawiać nawet w formie fizycznego zagrożenia


To może spotkać każdego.
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-14, 22:04   

błagam niech ktoś wystrzela lewaków w kosmos, czemu jakiś lewak ma mi dyktować kogo chce utrzymywać? mają swoje domy swoje pensje, to niech przyjmą po kilka małp z afryki i ich utrzymują

http://www.breitbart.com/...-across-europe/

no ale może rzeczywiscie jestem zbyt ksenofobiczny i zaściankowy. Może rzeczywiście przyjmowanie milionów śmierdzących dzikusów bez żadnych zasad, które w krajach europejskich widzą jedynie pieniądze, których celem naczelnym jest przeżyć, nawet naszym kosztem, a następnie żyć zgodnie z koranem, tj wyrżnąć psy niewierne i zgwałcić wszystkie ladacznice jest dobrym i rozwojowym pomysłem. Być może rzeczywiście pedofilia i kozojebstwo to nie są wcale jakieś straszne zjawiska, tylko ja i ci p******* nacjonaliści/naziści/faszyści/kibole jesteśmy tacy nietolerancyjni.

być może 1000 lat cywilizacji europejskiej, w której bądź co bądź panują jakieś zasady, ,przestępstwa są ścigane z urzędu, rozwinęła się kultura, malarstwo, rzeźba, literatura, poezja itd. być może to jest nic nie warte i ważniejsze jest utrzymanie jakiegoś dzikusa z drugiego kontynentu, który umie tylko krzyczeć, zabijać i gwałcić.. A MO¯E TYCH WSZYSTKICH TOLERANCYJNYCH NIEDO*EBÓW należy wsadzić na statek kosmiczny albo rozstrzelać na miejscu za posiadanie i szerzenie takich idiotycznych poglądów i spędzić reszte życia w pudle z uśmiechem na ustach???
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-11-15, 20:49   

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc - zwierzęta do odstrzału

Trzeba działać "ich metodą" - wystrzelać po kolei bez litości, a nie yebać się w jakąś tolerancję czy inne tam, że każdy jest równy hahaha!


LINK USUNIÊTY <- tak powinno się rozprawiać z tymi brudasami xD

Ostrzeżenie za mowę nienawiści, zgłoszenie posta przez użytkownika forum// MM
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 22:17   

Different napisa³/a:

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc



Wybiórcze ale warto obejrzeć, masa tych ludzi jest niebezpieczna. Poza tym, nie mają wykształcenia, nie znają języków, będzie problem gospodarczy i społeczny.

Different napisa³/a:

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc -

Different napisa³/a:

yebać się w jakąś tolerancję



John Locke napisa³/a:



"Jest rzeczą niezgodną z rozumem, przyznawać tolerancję tym którzy jej nie uznają za własną zasadę..."



Niemniej pozostałą część postów muszę zgłosić i szczerze nie jestem zwolennikiem rozwałki, bo to grozi ekskalacją. Ale deportacje i surowe kary za łamanie prawa- jak najbardziej.

Od siebie tylko dodam że znając was "geniusze", to byście rozwalili najmniej winnego.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-11-17, 00:02   

Polska jest jednym z bezpieczniejszych krajów Europy dzięki temu , że tak mało tu imigrantów .

OBRAZ USUNIÊTY
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-11-17, 00:09   

philosophus napisa³/a:

Poza tym, nie mają wykształcenia, nie znają języków, będzie problem gospodarczy i społeczny.


E tam, odrobina dobrej woli, trochę socjału i myślę, że szybko się do nich dostosujemy.
Nie będziemy im robić problemów, jak jacyś fanatyczni prawicowi kato-faszyści. :-)
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-12-14, 01:35   

NIE ROZUMIECIE ONI LUBI¡ GWA£CIÆ TO JEST CZÊ¦Æ ICH KULTURY MUSIMY SIE DOSTOSOWAÆ, NIE BONDZCIE TACY KSENOFOBICZNI!!!!!1
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-12-14, 08:36   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

NIE ROZUMIECIE ONI LUBI¡ GWA£CIÆ TO JEST CZÊ¦Æ ICH KULTURY MUSIMY SIE DOSTOSOWAÆ, NIE BONDZCIE TACY KSENOFOBICZNI!!!!!1


Nie tylko oni lubio gwałcić. -> http://ngoteka.pl/handle/item/137
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2015-12-14, 13:52   

Ja sie nie moge doczekać imigrantów.... :-)
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-16, 20:06   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

NIE BONDZCIE TACY KSENOFOBICZNI!!!!!1



Lewacy których obśmiewasz umieją przynajmniej poprawnie pisać.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-18, 18:07   

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

XDD
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-01-08, 10:27   

https://twitter.com/MaxTVTop10/status/685157143813709824/photo/1 - potrzeba matkÄ… wynalazku.
( btw. teraz poczekam, aż Szej, dla równowagi, wrzuci fotki kiboli Legii demolujących miasto ) :-D

Kolonia, jak widać, to nie był odosobniony przypadek. Podobnie "ubogacano" Europę w Austrii, Finlandii, Szwajcarii:
http://www.tvn24.pl/szwaj...e,608926,s.html

Tu tez ciekawe, a Lisek, tak się żalił, że polskie media będą manipulowane za Kaczora, nie to co wolne od manipulacji i politpoprawnosći, niemieckie media.
http://wpolityce.pl/swiat...ie-setki-kobiet :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com