Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 18:07   

I tak najlepszy okres IM to 1980-1981, poważnie, Iron Maiden i Killers to jest prawdziwa siła heavy metalu i punka. Nie to żebym nie lubił Bruce'a ale coś pękło...

Co do Mety to z biegiem czasu Load I ReLoad to klasyki i słucha się ich zaje****** po mimo, że to trochę nieudany hard rock lat 90-tych, chcieli zrobić z siebie Scorpionsów, ale im nie wyszło.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-03-25, 18:14   

Cytat:

punka



???

Cytat:

chcieli zrobić z siebie Scorpionsów



zapewne chcieli być kimś gorszym niż są ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 20:54   

Ja osobiście ubóstwiam całą dyskografię IM ale uważam, że płyty z Brucem to inna lepsza liga. Paul miał naprawdę niezły głos ale dobrze, że muzyka IM poszła w tą stronę co poszła. Pierwsza płyta była naprawdę dobra, podobnie jak Killers ale czym by byli Maideni bez Bruca i jego głosu. Płyty z Bayleyem nie są znowu takie złe ale na pewno inne. Bayley nie bardzo się do tej kapeli nadawał ale np. takie Sign of the Cross to potężna piosenka, a śpiewana przez Bruce'a i grana na 3 gitary to po prostu poezja i kwintesencja muzyki. Także myślę, że dobrze, że potoczyło się jak się potoczyło. Mamy solowe płyty Bruce'a, które też są świetne i mamy zróżnicowanie w muzyce IM i taką historyczną podziałkę ich twórczości. Dlatego pewnie muzyka tej grupy mi się nigdy nie znudzi.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 21:32   

Swoją drogą The Day That Never Comes to gówno.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 21:39   

W ogóle Death Magnetic jest za długie, gdzie temu albumowi do United Abominations czy Endgame, Megadeth nadal udowadnia swoją siłę.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 21:43   

Oficjalnie został potwierdzony występ IRON MAIDEN, na tegorocznej edycji SZIGET FESTIVAL na Wegrzech.
Dokładnie zespół wystąpi 14 sierpnia.
To będzie JEYDYNY koncert zespołu tego lata, w naszej części Europy!

Ktoś by się wybierał?
Ja chętnie bym pojechał, ale jeszcze poczekam na większą część informacji.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-03-25, 21:46   

Cytat:

W ogóle Death Magnetic jest za długie


Fakt faktem, ale jak się nie ma co włożyć porządnego to się rozciąga ile wlezie. Jednak i tak IMO jest to album lepszy od poprzednich. W porównaniu jednak z tym co Metallica tworzyła na początku powiem tak: Unforgiven III jest okropnie słaby w porównaniu pierwszym Unforgivenem z Black Albumu a

Piracy napisa³/a:

The Day That Never Comes to gówno.


To co było na początku niestety już nie wróci.

diego napisa³/a:

Ja osobiście ubóstwiam całą dyskografię IM ale uważam, że płyty z Brucem to inna lepsza liga. Paul miał naprawdę niezły głos ale dobrze, że muzyka IM poszła w tą stronę co poszła. Pierwsza płyta była naprawdę dobra, podobnie jak Killers ale czym by byli Maideni bez Bruca i jego głosu. Płyty z Bayleyem nie są znowu takie złe ale na pewno inne. Bayley nie bardzo się do tej kapeli nadawał ale np. takie Sign of the Cross to potężna piosenka, a śpiewana przez Bruce'a i grana na 3 gitary to po prostu poezja i kwintesencja muzyki. Także myślę, że dobrze, że potoczyło się jak się potoczyło. Mamy solowe płyty Bruce'a, które też są świetne i mamy zróżnicowanie w muzyce IM i taką historyczną podziałkę ich twórczości. Dlatego pewnie muzyka tej grupy mi się nigdy nie znudzi.


I popieram to w 100%.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-03-27, 21:24   

Cytat:

W ogóle Death Magnetic jest za długie



nie wiesz co mówisz :P


Cytat:

Unforgiven III jest okropnie słaby w porównaniu pierwszym Unforgivenem z Black Albumu



e tam, może i jest słabszy, ale nie od razu okropnie słaby
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-03-29, 23:52   

Lubię. Swego czasu byłem zagorzałym fanem, zapalenie kupującym wszelakie nagrania i wydawnictwa, jakie tylko się ukazały pod ich szyldem. Miałem również przyjemność, zobaczenia i usłyszenia ich na żywo w Chorzowie, w 2005.

Ponadto mam ogromny respekt do wydawnictwa The X Factor, gdyż przesłuchanie go zapewniło mi fascynację/pasję muzyką w ogóle, trwającą i niesłabnącą po dziś dzień.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 16:30   

No i nowa płyta wydana. Od jutra powinna być w naszych sklepach i jutro ją kupię ale już od kilku dni są dostępne gdzieś w necie piosenki- oczywiście na 24 h.

Co sÄ…dzicie?
Podoba siÄ™?
Zaskoczyła was czy tego się spodziewaliście?
Najlepsza/najgorsza piosenka?

Ja już jestem po kilku przesłuchaniach - pierwsze przemyślenia:
- ogólnie porządna dawka dobrej muzyki, tego się spodziewałem i tak miało być, taka muzyka mi odpowiada i jestem zadowolony, ale... jest pewien niedosyt. Muzyka jest dobra, porządna i w ogóle kawał dobrego Heavy Metalu ale brakuje mi takiego błysku. Takiej jednej czy dwóch piosenek nadających się na kit, takiego mocnego kopa. Każda piosenka jest dobra jak i cała płyta ale nie jestem w stanie powiedzieć, że płyta jest wybitna. Czyli wniosek- jest dobrze ale chyba można było lepiej. Może to tylko pierwsze wrażenie.

Najciekawsze utwory- Mother of Mercy, Starblind, Coming Home, The Talisman.
Najsłabsze- El Dorado, When the Wild Wind Blows
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 17:18   

Mnie on się podoba, przesłuchałem go chyba 10tego sierpnia już, dobra robota jak zawsze, trochę mi mina zrzedła jak odtworzyłem numer 1, to chyba jest intro jakieś to Satellite 15...ale potem było już o wiele lepiej i ciekawiej, ale moim skromnym zdaniem Piece Of Mind czy Somewhere In Time już nigdy nie dostaniemy, szkoda.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 17:25   

Montslaveden napisa³/a:

ale moim skromnym zdaniem Piece Of Mind czy Somewhere In Time już nigdy nie dostaniemy, szkoda.



I dobrze. Mamy już jedno po co nam drugie. Ja uważam, że ciągle mamy coś nowego (choć styl ten sam) i dlatego IM nam się nie nudzi. Nie może być ciągle tego samego.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-08-15, 21:08   

I ja dziś zapoznałam się z ich nową płytą.
Z pewnością nie zasługuje na miano "złej",lecz także nic wybitnego.
Jak dotąd nie stworzyli nic,co by wywarło na mnie większe wrażenie niż Fear of the Dark .
Piosenki,które najbardziej mi przypadły do gustu,to zdecydowanie

diego napisa³/a:

Mother of Mercy, Starblind, Coming Home, The Talisman

,a także The Alchemist.W ucho wpadła mi także Isle Of Avalon jednak jedynie przez inność.
Ewidentnie brak mi dawnego klimatu cechującego ten zespół.
_________________
Drugs&hugs.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 00:32   

Iron Maiden... co za nudy.
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 14:34   

¦wietne kawałki, przyjemny klimat, miło się słucha ;)

Fear Of The Dark, The Trooper, Brave New World <3
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com