Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-10, 14:29   

Trzeci powód: "przecież to ja jestem najlepsza, najmądrzejsza, wiem, co dla mojego misia będzie najlepsze i jak powinien się zachowywać - on sam tego przecież nie wie."


¯enua...
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-10, 15:09   

fog777 napisa³/a:


VITO napisa³/a:

Chłopak lubi obejrzeć mecz a dziewczyna "M jak miłość"



Z tym akurat problemu nie ma, bo jak jest mecz to ,,m jak miłość" zdejmują z anteny, więc problem jak gdyby rozwiązuje się samoistnie. :D


No nie zawsze...
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-10, 15:17   

Wychowywanie można różnie odebrać.
Jeśli chodzi o podporządkowywanie sobie faceta do każdej zachcianki to masakra,ale mówienie w odpowiednim czasie co chłopak źle robi, co Nam przeszkadza itp. jest dobre.
Bo jednak tworzy się związek z kimś i z czasem jego wady wychodzą na jaw, albo trzeba je zwalczyć co zazwyczaj jest możliwe, albo tolerować, co jest zadaniem dla bardziej wyrozumiałych kobiet.
_________________
ona umrze martwa.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-10, 18:22   

Raczej nie powinno się kogoś wychowywać. Wychowywać to mogą rodzice a nie partnerka partnera . Jak by tak było to chłopak szybko by się zbuntował, chyba że miłość już go zaślepiła dokładnie . Każdy ma wady i trzeba z kimś rozmawiać, mówić co się czuje i oczekiwać zrozumienia a nie ''wychowywać'' ...
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-10, 21:21   

SweetGirl napisa³/a:

Wychowywać to mogą rodzice a nie partnerka partnera



Dokładnie to samo pomyślałam. Przecież skoro jestem z chłopakiem to kocham go za to kim jest i jaki jest. Nikt nie jest idealny ale żeby zaraz wychowywać? Uwagę można zwrócić, ale jak się z kimś jest to akceptuje się i wady i zalety.
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

ingenting  

User

oprofessionell



Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-11, 13:55   

Dla mnie to jest tak - mamy kogoś, prawda, no to akceptujemy go takim, jakim jest. No ale nie przesadnie. Rozumiem wyplenianie jakiś wad, ale nie - obetniemy Ci włosy, kupisz sobie takie ciuchy, a i na każde spotkanie masz mi przynosić bukiet róż. Białych, rzecz jasna - nie lubię czerwonego! To jest już tresura, traktowanie chłopaka jak pupilka, którego możemy sobie podporządkować sobie i nauczyć wielu nowych sztuczek.
_________________
Gościem dzisiejszego wieczoru jest Jezus
Rzucił heroinę
Upija Å‚yk ze swojej szklanki
I Ramlösa przemienia się w wino
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-19, 19:26   

Dla mnie to jest śmieszne wychowywać sobie chłopaka. Sory za porównanie ale on jest psem żeby go sobie wychowywać. Mnie rodzice wychowali moim zdaniem na dobrego człowieka obym ich tylko nie zawiódł. A co jest dla mnie dobre to ja już sam dobrze wiem.
_________________
Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-04-22, 15:14   

Jeśli są to lekkie sugestie dotyczące jego zachowania, na które on przystaje to owszem, ok. Ale jeśli jest to zmuszanie do czegoś, czego i tak się nie da zmienić to bez sensu...
_________________
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-09, 14:17   

Odkopuje temat bo nie ma tu nic ciekawszego w czym jeszcze nie pisalam :)

Zalezy jak rozumiec wychowanie. Dobry zwiazek musi polegac na akceptacji drugigo czlowieka, dlaego calkowite podporzadkowywanie sobie drugiej osoby jest chore. Kazdy ma jakies wady wieksze lub mniejsze. Mozemy zasugerowac swojemu partnerowi co nam sie nie podoba i co wg. nas powinien zmienic, ale nic za wszelka cene.
 

Motacz  

User


Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: znienacka

   

Wys³any: 2010-04-22, 17:59   

Ona powinna tresować jego, a on ją. W wyniku tego wyznaczą wspólny kierunek którym będą podążać jeśli im pasuje, lub rozejdą się jeśli pasować nie będzie. Takie moje zdanie.
_________________
Wszyscy powinni lokować pieniądze w alkoholu - jest zdecydowanie
najlepiej oprocentowany.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-04-22, 18:38   

Motacz napisa³/a:

Ona powinna tresować jego, a on ją. W wyniku tego wyznaczą wspólny kierunek którym będą podążać jeśli im pasuje,



Jakiekolwiek tresowanie wyklucza wspólnotę interesów.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-04-23, 13:24   

Nie, jak już z kimś być, to pozwolić mu na to, by był sobą, ewentualnie poprosić, by z pewnymi zachowaniami się przy nas hamował, ale żeby całkowicie kogoś zmieniać, wychowywać od nowa, to ja jestem takiemu czemuś przeciwna.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-04-25, 18:51   

z nie jedną z moich znajomych o tym łdługo dyskutowałyśmy. może i chłopaki teraz tu piszą, żę nigdy by się nie dali itp. ale wierzcie mi, że jest strasznie łatwo ustawić. nie raz widziałam takie metamorfozy u chłopaków moich koleżanek, że brak mi było często słów.
To akurat prawda, że dziewczyny często dostosowywują sobie chłopaków do siebie. kiedy już oczywiście z nimi są. czasem takie wprowadzanie zmian jest dobre dla obojga ze stron, ale czasem nie kończy się to zbyt ciekawie. skoro z kimś jesteśmy to kochajmy go takim jest, chyba, że powie się drugiej osobie co przeszkadza i co warto by było zmienić, wtedy razem wymyśli się jakiś kompromis. manipulacja staje się zbędna. niestety nie dla wszystkich jest to takie jasne jak dla mnie.
_________________
ona umrze martwa.
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-25, 19:10   

Takie stwierdzenie w moją stronę oznaczałoby koniec związku. Związek to raczej partnerstwo a nie szkolenie. Można rozmawiać o wszelkich sprawach, ale nie wolno narzucać tak kategorycznie. Chyba że jest to tego typu związek że jedna osoba ma taką postawę "służalczą" i drugą "nadzorującą" ale to chyba chore trochę.
_________________
:)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-04-27, 15:50   

Nie. Wychowywanie odpada. Jak już miałabym chłopaka to jakiegoś sensownego, z którym bym się rozumiała a nie kogoś kogo dopiero muszę do siebie 'dopasować'. Bez sensu.
Po za tym nie mam prawa żądać zbyt wiele zmian od drugiej osoby, potrzebna jest akceptacja.
Ale czasami chłopaka trzeba postawić do pionu. Pokazać jakie zachowania ci nie odpowiadają, aby więcej się tego nie dopuścił.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com