Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

rulka

User


Doł±czył: 23 Wrz 2009

   

Wysłany: 2009-09-27, 16:50   

stubarwny, radzę Ci zapoznać się z historią Watykanu, on nie miał nic wspólnego z obaleniem komunizmu. Słyszałeś zapewne o rozgłośni, "Głos Ameryki" oraz "Radio wolna Europa", to właśnie z nich ludzie dowiadywali się wszystkiego, a w przyszłości spowodowało bunt społeczny.

motyl14

Miliony ludzi pielgrzymowało w różne miejsca kultu, gdzie rzekomo odbywały się cuda.
Czy znasz przypadek, żeby komuś odrosła urwana ręka lub noga.
 

stubarwny  

Pogromca postĂłw

Ten zły



Wiek: 18

Doł±czył: 13 PaĽ 2008

   

Wysłany: 2009-09-27, 20:19   

Cytat:

on nie miał nic wspólnego z obaleniem komunizmu.


Nie.... no nie miał...
 

MĹ‚odyDuchem  

Pogromca postĂłw


Wiek: 32

Doł±czył: 02 Mar 2009

Sk±d: KĂŞty/Lublin

   

Wysłany: 2009-09-27, 20:26   

rulka napisał/a:

Miliony ludzi pielgrzymowało w różne miejsca kultu, gdzie rzekomo odbywały się cuda.
Czy znasz przypadek, żeby komuś odrosła urwana ręka lub noga.


Owszem był taki przypadek. O dziwo dotyczyło to osoby, która mówiła w ten sam sposób :) Muszę za tym poszperać, bo to czytałem dawno :)
_________________
“Nie mam co do tego ĹĽadnej wÄ…tpliwoĹ›ci, ĹĽe Ĺ›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeĹ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

motyl14  

Wymiatacz


Doł±czyła: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-09-30, 15:03   

Czy znasz przypadek, żeby komuś odrosła urwana ręka lub noga

Wiesz nie o takie códa mi chodziło (ale Bóg jest w stanie dokonać wszystkiego)A znasz przypadek jak niewidomy odzyskał wzrok bez żadnych operacji a co to niby jest niemożliwe tak samo może odrosnoć noga czy ręka:)
 

AnioĹ‚ CiemnoĹ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Doł±czył: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wysłany: 2009-09-30, 16:14   

Cytat:

A znasz przypadek jak niewidomy odzyskał wzrok bez żadnych operacji a co to niby jest niemożliwe tak samo może odrosnoć noga czy ręka:)



Nie znam, a co?
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com