Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-06-26, 19:24   Kim Ty jesteÅ›?

Do pociągu (długi, otwarty wagon), w którym sidziska są rozstawione podobnie jak w autobusie wchodzi człowiek z karabinem w ręku.
CzÅ‚owiek ten przechadza siÄ™ wzdÅ‚uż przedziaÅ‚u i strzela do losowo wybranych pasażerów. Niektórzy próbujÄ… uciekać – jeden na sto jakimÅ› cudem przeżyje...

Jaka jest Twoja reakcja na to wydarzenie:
a) Czekasz aż człowiek z karabinem zbliży się do Ciebie, bohatersko zabierasz mu broń i ratujesz pozostałych przed śmiercią
b) Czekasz aż człowiek z karabinem wykona swoje zadanie - może Ci się poszczęści?
c) Uciekasz i liczysz, że Twoje stalowe plecy przetrwają serię z karabinu
d) Jesteś człowiekiem z karabinem

Dlaczego?
Jakie emocje towarzyszÄ… Ci w tym momencie?

Kim Ty jesteÅ›?
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-26, 19:59   

Mimo tego jaka jestem to zdecydowanie ratuję ludzi przed śmiercią, jestem pewna, że oddałabym życie za jakiegoś człowieka. Co ja mam żyć bezcelowo to zawsze mogę podarować te życie komuś innemu, który je bardziej doceni.
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

superja  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Do³±czy³: 15 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-06-26, 20:10   

Moim zdaniem w takich sytuacjach większość ludzi i tak zrobiłaby co innego niż odpowie. Napisać zawsze łatwiej i to jeszcze w takich ekstremalnych sytuacjach, gdzie jesteśmy śmiertelnie przerażeni.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-26, 20:13   

Jestem człowiekiem z karabinem naładowanym poprawnymi odpowiedziami na egzamin z anatomii:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-26, 20:13   

overwatcher napisa³/a:

zekasz aż człowiek z karabinem wykona swoje zadanie - może Ci się poszczęści?



Czekam i mam nadzieję, że mnie zabije.

[ Dodano: 2015-06-26, 20:16 ]
BTW, pewnie śmiałabym się prosto w twarz, tym swoim uśmieszkiem. Tak trudno mnie wystraszyć.
Może pająk wzbudziłby więcej emocji .
Może nawet nakierowałabym karabin na swoje serce
_________________
W miękkim futrze kota
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-06-26, 21:15   

ja jestem zamachowcem samobójcą i czekam w bagażniku
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-06-26, 21:46   

@kachna, a gdyby tak udało Ci się przeżyć swoją bohaterską próbę, ale w wyniku Twojej akcji zginęłaby osoba Tobie najbliższa?

@superja, rozumiem, że umierasz na zawał? =D Czy tylko udajesz, a potem przyjaciel daje Ci pigułkę i wracasz do formy? A może jednak wykonujesz inny ruch?

@metalmummy, ok, powodzenia :D

@DeSade, bliscy opłakiwaliby Twoje odeście, sąsiedzi łaczyli się w bólu, a osoby, które zobaczyłyby nagranie dostałyby sygnał, że w zasadzie to niewarto nic robić, bo każdy i tak dostanie lanie od losu. Czy to naprawdę przekaz, który chciałabyś puścić w świat? Brak odpowiedzialności społecznej? Po co ta sugestia, że nie warto bać się śmierci w momencie, gdy się na nią decydujesz? Dlaczego uważasz, że 'pokaz siły' wynikający z bierności i olewania jest sensowny?

@krul umiłowany, obawiam się, że nie do końca rozumiem =D możesz jakoś rozbudować tę wypowiedź? :D
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-06-26, 21:50   

Jestem człowiekiem z karabinem a jedyne co czuję to odrzut broni.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:03   

Z racji tego, że jestem dosyć leniwa, to czekam aż człowiek z karabinem wykona swoje zadanie cicho licząc na cud. :D
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:12   

Na pewno byłoby to bardzo bolesne przeżycie i chociaż nigdy nie byłam w podobnej sytuacji to myślę, że z czasem bym się pogodziła z czyimś odejściem. Jestem wręcz oazą spokoju, często przystaję na postawione warunki byleby uzyskać spokój. :)
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:14   

Nie poświęcam swojego życia. Nie ratuję niczyjego również. Czekam aż podejdzie do mnie i wykorzystuję swoją zdolność do nieprzeciętnej riposty, aby wybić go z tropu. Zamachowcy żywią się strachem, więc nie podam swojego na tacy.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:27   

Szczelam do niego z dłoni.

The truth is... I'm Ironman.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:30   

@Olek_CK, co czujesz później?

@beautiful pain, widzisz, ze Olek zamachowiec podchodzi do Ciebie, a jednak nie grają mu liczby i postanowił odwrócić się i dodać kilka ofiar, wykorzystujesz swoją okazję? może to sygnał od losu, aby podjąć działanie i za które zostaniesz nagrodzona?

@kachna, czy społeczeństwo / pozostałe bliskie Ci osoby pogodziłyby się z tym, że zabiłaś kogoś ważnego dla nich? A może gardziliby Tobą, bo myśleliby, że po prostu chciałaś zabłysnąć?

@esendem, zamachowiec Olek nie żywi się niczym - "jedyne co czuje to odrzut broni"; podejmujesz decyzję w oparciu o generalizację, a rzeczywistość płata Ci figla; Jaka jest Twoja ostatnia myśl w momencie, gdy widzisz jak Olek pociąga za spust? (oczywiście slow motion, wiec masz dużo czasu do namysłu :D)

@Jimmy FoX, w którym momencie? Bezwzględnie ubijasz człowieka z karabinem, czy czekasz aż zacznie strzelać?
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:36   

Jak mogłabym zabić kogoś ważnego, jeśli to on był niebezpieczny? xD
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:38   

Wykorzystuję okazje i swoim zaczarowanym ołówkiem rysuje nóż, który po chwili staje się namacalny i wbijam go prosto w plecy zamachowca.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com