Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-29, 20:26   

Jak już mówiłam, nie wierzę w przesądy.
A to nie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, opowiadam tylko co się wydarzyło.
Moja rodzina nie jest typem przesądnej - mocno stąpają po ziemi i uważam, że skoro coś takiego miało miejsce to coś w tym musi być, mimo że nikt tego do końca nie rozumie.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Mariush_155  

Stały User

Enduro Boy


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Kwi 2008

Sk±d: z Polski;)

   

Wys³any: 2008-04-30, 08:33   

Myszunia napisa³/a:


Może wyda się głupie i nieprawdopodobne to co piszę, ale są ludzie, którzy mają tzw. 'złe oko',(...)zauroczyła mnie nieświadomie.



Facetka od polskiego... :/

Nie wierzę w przesądy. Anglicy i irlandczycy są przewrażliwieni na tym punkcie. To wystarczy ;)
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 08:48   

Po raz kolejny powtórzę, że to nie przesąd.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 09:22   

Od .. więc nie wierze w te uroki ...
Wydaje mi się to raczej niemożliwe ... ale to tylko moja opinia. :-P
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-04-30, 14:17   

Mnie zaciekawiła ta historia. :-) Lubię takie opowieści.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 14:38   

taa opowieść ciekawa .. ale nie wierze w takie historie. jak wspomniał ktoś wyżej takie przesądy są przekazywane z pokolenia na pokolenie, każdy dodaje coś nowego i tworzą się niesamowite "zjawiska". Ludzie nawzajem się tym nakręcają i zaczynają w to wierzyć....
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-30, 15:35   

Opowieść ciekawa. A co do tego, czy wierzycie w to czy nie. To Kościół mówi: "Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" :-D Ale to czy ktoś wierzy czy nie, to już jego decyzja.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 15:49   

blondix22 napisa³/a:

Opowieść ciekawa. A co do tego, czy wierzycie w to czy nie. To Kościół mówi: "Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" Ale to czy ktoś wierzy czy nie, to już jego decyzja.



Oj Blondix. ¬le zrozumiałaś to stwierdzenie. tyczy się ono Boga. Pewnie wiesz że Biblii nie tłumaczy się dosłownie. Jeśli chciałabyś wierzyć we wszystko czego nie widać to może zacznij wierzyć u Ufo ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-30, 16:48   

kasiaaa napisa³/a:

Oj Blondix. ¬le zrozumiałaś to stwierdzenie. tyczy się ono Boga. Pewnie wiesz że Biblii nie tłumaczy się dosłownie. Jeśli chciałabyś wierzyć we wszystko czego nie widać to może zacznij wierzyć u Ufo ;P



Kasiu, wiem, że to dotyczy Boga. Jestem wierząca i praktykująca. Ale na końcu napisał" Ale to czy ktoś wierzy, czy nie, to już jego decyzja". Każdy ma prawo wierzyć w co chce. :-P
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:00   

kasiaaa, blondix22 po prostu żartowała.
Nie nakręcam się ani niczego nie dodaję. To nie działo się 100 lat temu tylko kilkanaście. Tak było.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:07   

Myszunia napisa³/a:

kasiaaa, blondix22 po prostu żartowała.
Nie nakręcam się ani niczego nie dodaję. To nie działo się 100 lat temu tylko kilkanaście. Tak było.



wiem xD

nie podważam tego co mówisz ;) może i to prawda może nie, może przypadek może "urok", wole nie wnikać w coś o czym nie wiem wszystkiego a właściwie nie mam różowego pojęcia ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:35   

kasiaaa napisa³/a:

wole nie wnikać w coś o czym nie wiem wszystkiego a właściwie nie mam różowego pojęcia ;)


I przy tym pozostań. Dobrze, że się rozumiemy.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Candy  

User


ImiÄ™: martyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Gru 2008

Sk±d: nowa sól

   

Wys³any: 2008-12-30, 19:57   

Ja osobiście nie wierzę w przesądy... kota czarnego w domu mam i dość dobrze mi się powodzi :-P .

Chociaż co do tego 'złego oka'... być może jest w tym trochę prawdy... mama opowiadała mi, że na ogół byłam grzecznym dzieckiem, nie płakałam w nocy, do czasu, gdy odwiedziła nas kiedyś sąsiadka. Od tego czasu cały czas płakałam, lekarz nie potrafił tego wyjaśnić, zdesperowani rodzice poszli do jakiejś 'babki'... coś zaśpiewała i kazała rodzicom polizać mnie po czole xd głupio brzmi, wiem, ale pomogło. ;)
A ile w tym prawdy ? Tego nie wiem...

hmmm... zadziwiająco podobne do opowiadania Myszuni ; ). Tylko nie jestem pewna, czy też miałam gorączkę.. rodzice o tym nie wspominali.
 

wiśnia

User

xxx


ImiÄ™: xxx

Do³±czy³: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 20:21   

Hmmm... Fajne te wasze opowieśći a już szczególnie zaciekawiła mnie od Candy :D Ja osobiście nie doświadczyłam czegoś takiego ale moim zdaniem jest w tym trochę prawdy. :-|
_________________
xxx
 

Klaudii :P  

User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

Sk±d: z Pu³aw

   

Wys³any: 2009-01-17, 10:46   

ja nie wierze w klÄ…twy typu czarny kot itp. To dla mnie bzdury :->
_________________
Miłość jest naszym osobistym dziełem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com