Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-03-22, 16:52   KlÄ…twy, przesÄ…dy itp ..

Czy wierzycie w różne przesądy, klątwy?

Czy jak czarny kot przebiegnie wam drogę to zawracacie do domu?.. Bo a nuż się mi coś przydarzy ...
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-03-22, 16:53   

Ja nie wierze, moim zdaniem są to brednie. Ile razy mi czarny kot przebiegł, a miałem szczęście w tym dniu. :->
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-03-22, 17:21   

Mam koleżankę która specjalnie przecina drogę czarnemu kotu, bo wierzy że to przyniesie jej szczęście xD Ale ja osobiście nie wierze w przesądy i klątwy, ale wole trzymać się od tego z daleka :) ^^ :roll:
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

kiler012  

User

Gracz!!!



Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-03-22, 19:14   

Ja nie wieże w takie durnoty :-D
_________________

 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-03-27, 14:44   

Ja nie wierze w żadne przesądy , ludziom się nudziło to wymyślili jakieś bajki ^^
_________________
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-04-11, 17:34   

Też w to nie wierzę,ale przyznam ,że pewnego dnia przebiegł mi drogę

vialink napisa³/a:

czarny kot

.
Miałem strasznego pecha :-/ .
Zaczął lać deszcz,a gdy wróciłem do domu,okazało się że to nie był emulator pegazusa :evil: .Może zacznę od początku.Byłem u kumpla,który miał mi zgrać na płytę emulator pegazusa.Niby wszystko ok,działa.Wracam do domu,net nie działa :shock: .Mówię trudno.Pogram sobie na emulatorze.Wkładam płytkę,patrzę a tu Sims2 :shock: .Normalnie żal.Posiedziałem sobie kilkanaście minut na kanapie oglądając telewizję.Nagle buch.¦wiatło zgasło. :evil: .Okazało się ,że była jakaś awaria w mieście i przez jakieś 4 dni nie miałem prądu :evil: .Nie wiem jak to realne :evil: .Ps.Sorry za nadużycie emotek.Pozdrawiam.
_________________

 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-12, 15:37   

Peterxp napisa³/a:

Też w to nie wierzę,ale przyznam ,że pewnego dnia przebiegł mi drogę vialink napisał/a:
czarny kot

.
Miałem strasznego pecha .
Zaczął lać deszcz,a gdy wróciłem do domu,okazało się że to nie był emulator pegazusa .Może zacznę od początku.Byłem u kumpla,który miał mi zgrać na płytę emulator pegazusa.Niby wszystko ok,działa.Wracam do domu,net nie działa .Mówię trudno.Pogram sobie na emulatorze.Wkładam płytkę,patrzę a tu Sims2 .Normalnie żal.Posiedziałem sobie kilkanaście minut na kanapie oglądając telewizję.Nagle buch.¦wiatło zgasło. .Okazało się ,że była jakaś awaria w mieście i przez jakieś 4 dni nie miałem prądu .Nie wiem jak to realne ..



hmm i na prawdę wierzysz że to wszytko przez to że jakiś kociak przebiegł Ci drogę ? ;D

sory, ale ja nie wierze w takie bajki :)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-04-12, 15:57   

Nie wiem dlaczego to się stało.Ja tylko powiedziałem coś,co mi się przytrafiło w dniu kiedy przebiegł mi czarny kot.Nie mówię ,że w to koniecznie wierzę.
_________________

 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-12, 16:38   

Kot przebiegł przez drogę bo uciekał przed burzą ... płyta ... no twój kumpel lubi simsy.
A te wszystkie światła, nety, prądy itp. były następstwem burzy ...

Nie można tak na to spojrzeć ? Tylko o wszystko winić jednego biednego kota?
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-12, 21:56   

Czarny kot, to taki jak każdy... A jeżeli sie w to wierzy, to każdy pech, który się przytrafi np. następstwem pogody przypisuje się do tego, że ojej dzisiaj przebiegł mi przez drogę czarny kot, to na pewno przez to...
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-04-14, 22:04   

Jak ktoÅ› wierzy w przesÄ…dy niech sobie wierzy jego sprawa, jak ktoÅ› niech nie. Prosta sprawa
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-29, 19:23   

W takie głupoty jak czarny kot nie wierzę, ale klątwy, uroki owszem.
Kiedyś sama byłam pod działaniem uroku i dlatego w to wierzę.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-29, 19:57   

Myszunia napisa³/a:

Kiedyś sama byłam pod działaniem uroku



Opowiesz coś więcej ? :-D
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-29, 20:16   

Mogę opowiedzieć, czemu nie.
Osobiście tego nie pamiętam, bo nie mogłam pamiętać jako roczne dziecko.
No więc tak... Któregoś razu moja matka poszła ze mną do koleżanki, która mieszkała z rodzicami. I jak to zazwyczaj bywa, ta jej matka zaczęła się zachwycać mną, że jakie śliczne dziecko, same komplementy itd.
Póki co, wszystko było ok, ale od razu kiedy wróciłyśmy do domu podobno dostałam gorączki, płakałam i darłam się jakbym zobaczyła co najmniej diabła, mama nie wiedziała jak ma mnie uspokoić, aż przyszła babcia, spytała co mi jest i gdzie byłyśmy, kazała wyjść mojej mamie z pokoju, wzięła mnie na ręce, podeszła do okna, zaczęła coś mówić, mruczeć po cichu i w jednej chwili wszystko mi przeszło. Do tej pory nie wiem co babcia zrobiła, że wszystko ustąpiło.
Może wyda się głupie i nieprawdopodobne to co piszę, ale są ludzie, którzy mają tzw. 'złe oko', tak jak ta kobieta, która mnie zachwalała, robiła to nieszczerze, być może zauroczyła mnie nieświadomie. Wiele się słyszy o śmierci małych dzieci, i nie można znaleźć tego przyczyną, a często tą przyczyną jest urok.
Podobnie było z moim kuzynem, w sumie prawie identycznie i babcia znów stanęła na wysokości zadania.
Dziwne to jest, trudne do pojęcia, ale tak jest, moja mama sama powtarza, że nigdy by w coś takiego nie uwierzyła, gdyby sama tego na własne oczy nie widziała i nie doświadczyła.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-29, 20:20   

No nie wiem Myszunia, mnie to nie przekonało.
Ja osobiście nie wierze w te uroki, mi się wydaje, że to są takie "przesądy" przekazywane z pokolenia na pokolenie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com