Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Doczy: 07 Lip 2009

   

Wysany: 2010-08-17, 20:45   

Queen, Sting, RS no świetna kolekcja,
gdzieś mama ma ze swoich czasów Bonyem i ABBA
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Doczy: 29 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 20:54   

Slow respekt za kolekcję.
Winylowe płyty rządzą.

Kurcze zazdroszczę Ci tych płyt...
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



Imię: Iwona

Doczya: 19 Sie 2009

   

Wysany: 2010-08-17, 21:05   

ja mam okolo 80 oryginałów, ale cd ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-08-18, 09:45   

Grejpfrut, diego, dzięki :)
Prawdę mówiąc nie korzystam z tych płyt jeśli chodzi o słuchanie muzyki.Jeżeli już to niezwykle rzadko.
Powód jest oczywisty-niezwykle łatwo zniszczyć taką płytę i niestety już raz tego dokonałam.
Tym bardziej ze względu na to ,że wszystkie płyty pochodzą z pierwszego wydania (nie mam żadnej reedycji) trzeba zachować uwagę.Mam ich ponad 100,większość kolekcji zawdzięczam tacie :)
_________________
Drugs&hugs.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Doczy: 29 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-18, 09:58   

slow, a może trzeba kupić lepszy gramofon?
Można dostać naprawdę dobre, na których ryzyko zniszczenia płyty przy dobrym użytkowaniu jest bardzo małe.
Bo szkoda, że taka świetna kolekcja tylko leży na półce.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-08-18, 13:28   

Teoretycznie niestety.Sprzęt mam dość dobry,jednak jeśli miałabym słuchać codziennie ,to niezwykle szybko starłabym płytę :) Na to niestety jak dotąd nie ma sposobu. Chociaż nie powiem,jakość jest nieporównywalna.
_________________
Drugs&hugs.
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



Imię: Sylvia

Wiek: 30

Doczya: 19 Sie 2010

Skd: TOS

   

Wysany: 2010-08-19, 21:45   

Kolekcjonowaniem bym tego nie nazwała, ale zbieram kubki i pocztówki.
 

weckly  

Stały User



Imię: Karolina

Wiek: 28

Doczya: 13 Sie 2010

Skd: Toruñ

   

Wysany: 2010-08-25, 19:21   

Jak byłam mała zbierałam figurki z kinderniespodzianek i pokemony, takie okrągłe żetony i wsadzałam je do takiego okrągłego pudełeczka. :-D
W chwili obecnej mam całkiem okazały zbiór monet. Jednak nie jest tego dużo no i warte tyle co nic ;) Głównie są to okazy zagraniczne lata 70-00 [tata jest kierowcą tira i pozostawało kilka pieniążków...] kilka 100-złotówek z 1990r. w monecie,2 monety PRL-owskie, kilka marek i penningów oraz jedna moneta w 100% Rosyjska :-P
No i kolekcjonuję... Pieniądze które potem można wydać na różne przyjemności :mrgreen:
Jest też trochę świeczek,pocztówek i..storczyków [3] jednak mama jest trochę przeciwna tej ,,pasji''.
_________________

 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2010-08-25, 20:34   

Ja zbieram książki. Tak, to może wydawać się śmieszne skoro każda jest w bibliotece i każdą nowość można przeczytać w Empiku, czy innym Matrasie. Ale po prostu lubię mieć je na półkach, a czasem można zdobyć białe kruki i to dopiero jest satysfakcja. :)
_________________
#truestory
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Doczy: 28 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-29, 13:28   

Ja zbierałem pamiątki piłkarskie ( potem też sportowe) wszelkiej maści. Najczęściej zdobywałem je pisząc do danego klubu list z prośbą o przesłanie kilku gadżetów, i dostałem odpowiedź od wielu zespołów. Przysyłali mi różne rzeczy, najczęściej oczywiście autografy, plakaty, bilety, książeczki, ale np. od federacji Austrii dostałem puzzle, a z Trynidadu i Tobago naklejki Panini do albumu z M¦ 2006 i opaskę na rękę :) Ponadto starałem się zdobywać pamiątki różnymi innymi sposobami - kumpel był w Glasgow, przywiózł mi bidon Celtiku, na gwiazdkę dostałem czapeczkę 1.F.C. Koeln od kumpla, który był w Niemczech, od innego, który był na EURO 2008- breloczek, od brata, który był w Anglii- oficjalny kalendarz Liverpoolu, od znajomego sędziego- żołta i czerwoną kartkę, breloczek i odznakę PZPN-u :) Mam też szaliki, proporczyki ( najcenniejszy to ten z Indepediente Buenos Aires). Także pamiątki mam z najróżniejszych stron świata i cała kolekcja dumnie prezentuje się u mnie w pokoju :)
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



Imię: srola

Doczya: 13 Kwi 2009

Skd: Sce

   

Wysany: 2010-08-30, 10:32   

Ja zbieram Kartki autorskie z ilustris. jestem w nich zakochana :) Ponad to chciałam zacząć zbierać aniołki, ale trochę mi nie idzie, ale w tą zimę ponawiam akcję "bałwanki" :) Bo niektóre są naprawdę świetne ;d Kiedyś zbierałam karty telefoniczne, ale nie sprawiało mi to właściwie wielkiej frajdy :)

Krit napisa/a:

Ja zbieram książki. Tak, to może wydawać się śmieszne skoro każda jest w bibliotece i każdą nowość można przeczytać w Empiku, czy innym Matrasie. Ale po prostu lubię mieć je na półkach, a czasem można zdobyć białe kruki i to dopiero jest satysfakcja. :)


Super sprawa, też bym chciała i powoli to czynię, jednak jestem mała pedantką i nie lubię książek używanych, albo jakkolwiek zniszczonych, a niektóre nowe książki są tak droogie.. NO ale powolutku powolutku zapełniają się pułki na moim regale :)

Tak samo jak książki "kolekcjonuję" płyty muzyczne. Byłoby super za pare lat mieć ogromną kolekcję płyt.. :)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-30, 14:13   

Ja kolekcjonuję książki( sporo mam ich w domu :-) ), ale chyba żadnego "białego kruka" w kolekcji nie posiadam, chociaż... starych książek mam sporo.
Do tego dochodzą jeszcze "kamienie", jak wszyscy zwykli je nazywać. To nic innego jak przeróżne minerały, które- niestety- kosztują sporo. Nie zniechęcam się- gdy zobaczę jakiś ciekawy okaz, na który mnie stać, kupuję go.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

brajla  

Mega wymiatacz



Doczya: 08 Kwi 2010

Skd: w ludziach tyle jadu

   

Wysany: 2010-11-10, 12:48   

Ja zbieram moje bilety wszytskie.
A kiedyś tez zbierałam pokemony ale te naklejki , i była tam też taka guma. Zawsze naklejałam te naklejki na lodówkę, pamiętam jak mama krzyczała za to, że obkleiłam całą lodówkę.
_________________
Kiss my ass:*
 

Aniołek^^  

Hiper wymiatacz



Doczya: 05 Lip 2010

   

Wysany: 2011-02-08, 13:07   

Kiedyś kolekcjonowałam znaczki, szybko mi się to znudziło, ale mam jeszcze klasery.
Teraz kolekcjonuje drzewa skamieniałe, są naprawdę piękne:)
Oczywiście nie takie duże, tylko małe. Mam ich już bardzo dużo, zrobiłam sobie nawet taki mały kącik :) są różne, nawet z robakami. Chciałabym jeszcze parę takich wielkich, ale kiedy pytałam okazało się, że takie kosztują 2 tysiące.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



Imię: Arek

Wiek: 32

Doczy: 18 Sie 2010

Skd: WLKP

   

Wysany: 2011-02-08, 21:33   

Jak miałem fundusze zacząłem kolekcjonować filmy. Jednak szybko zdałem sobie sprawę, że bez stałych dochodów raczej trudno wzbogacać swoją kolekcję. Wznowię kolekcjonowanie jak zacznę pracować, o ile moja pasja się nie zmieni ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com