Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

ma$lana  

User

b-girl xDImię: Dżoana

Dołączyła: 26 Kwi 2009

Skąd: Mexico city

   

Wysłany: 2009-05-09, 18:24   Linkin Park :D

Założyłam ten wątek, ponieważ bardzo cenię sobie ich twórczość! Ich muzyka wywiera na mnie duży wpływ ;) Uważam, że Chester Charles Bennington ma bOOOski głos ;)

Jestem ciekawa co o nich myślicie?Może znajdzie się ktoś kto także lubi ich kawałki ;)


A więc trochę info o Linkin Park:

Pierwotnie Linkin Park nosił nazwę Xero. Mniej więcej w czasie, gdy Chester Bennington odszedł od Grey Daze (obecnie Waterface) i dołączył do LP, odszedł ze składu Mark Wakefield (wokalista), nazwę zespołu zmieniono na Hybrid Theory. Idea tej nazwy polegała na zaznaczeniu tego, że Kalifornijczycy grają nietypową muzykę – hybrydę metalu, elektroniki, rapu, itd. Nazwa jednak okazała się zastrzeżona już przez inny zespół i chciano uniknąć problemów prawnych, w związku z czym zrezygnowano z niej (choć nie do końca, biorąc pod uwagę, że tak nazwali pierwszy album). Następnie rozważano różne inne nazwy dla zespołu m.in.: 'Clear' (ich ulubiona), 'Probing Lagers', 'Platinum Lotus Foundation', 'Ten PM Stocker' (od ulicy Stocker Street, gdzie mieszkał Mike i gdzie członkowie zespołu mieli próby. Jednak ściany mieszkania były bardzo cienkie i o godz. 10 wieczorem sąsiedzi zaczynali protestować). W końcu zdecydowali się na Lincoln Park (wziętą od Parku Lincolna w Santa Monica, gdzie mieszkał Chester). Ale i ta nazwa była już zajęta, przez zespół z Australii, który miał już zajętą nawet domenę internetową, więc ostatecznie, aby znów nie zmieniać całkowicie nazwy zespołu, muzycy zmienili swoją nazwę nieznacznie na Linkin Park.

LP nagrał Hybrid Theory ePJednak płyta nie została wydana oficjalnie, nagrano jedynie 1000 kopii. Można było ją dostać w późniejszym okresie jedynie przez Linkin Park Underground. Pierwszym nagranym kawałkiem była piosenka And One. Zespół wydał też płytę Hybrid Theory Demos, zawierającą dema piosenek z Hybrid Theory EP oraz Hybrid Theory.

Zespół oficjalnie zadebiutował w 2000 płytą Hybrid Theory. Phoenix nie udzielał się na tej płycie, choć napisał do niej parę tekstów, zastąpił go wtedy Scott Koziol, który już na żadnej innej płycie się nie udzielał. Wiadomo, tylko że Phoenix w tym czasie studiował i nie miał czasu na grę. Producentem płyty był wówczas Don Gilmore, jednak ze względu na to, że grali cięższą muzykę niż on dotychczas wydawał i obawiali się, że niewiele może z dalszej współpracy wyniknąć, zawarli kontrakt z wytwórnią Warner Bros Records. Zawarte na Hybrid Theory piosenki zostały w wersji zremiksowanej umieszczone później (latem 2002 r.) na płycie Reanimation, co zostało uznane przez krytykę za typowy przykład "odcinania kuponów".

Ich następna płyta – MeteoraWydana 24 marca 2003 r. – mimo że zawierała zaledwie 36 minut materiału, została przyjęta ciepło przez fanów, jak i krytyków. Zadebiutowała ona aż w 14 krajach na pierwszych miejscach, a te kraje to: USA, Wielka Brytania, Słowenia, Japonia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Chile, Australia, Indonezja, Irlandia, Tajwan, Norwegia i Szwajcaria. Wydany przez nich album koncertowy w listopad 2003 – Live in Texas – mający przełamać stereotyp tej grupy jako mistrzów studia a amatorów sceny, nie jest jednoznacznie oceniany. Jedni zarzucają mu brak oryginalnych interpretacji, nieciekawe dialogi z publicznością i "komercyjność". Inni (głównie fani zespołu) zwracają uwagę na jego żywiołowość i "power".

30 listopada 2004 roku zespół wraz z Jay-Z stworzył album mash-up Collision CourseStworzony dzięki brytyjskiemu programowi Mash-up, który chcąc zacierać granice wśród różnych gatunków muzycznych remiksuje utwory bardzo różnych wykonawców. Jay-Z, zapytany o to z kim chce w programie współpracować, odpowiedział Linkin Park. I tym sposobem powstał utwór Numb/Encore, zarówno Linkin Park jak i Jay-Z byli nim tak zafascynowani, że postanowili go wydać. Początkowo miał wyjść tylko singel Numb/Encore, jednak współpraca poszła na tyle dobrze, że wydali w końcu całą płytę EP. Jay-Z do dzisiaj jest przyjacielem zespołu (np. został później producentem płyty Mike'a Shinody The Rising Tied).

W 2005 zespół oficjalnie "odpoczywał", jednak na początku roku Mike Shinoda zapowiedział powstanie nowego zespołu hip-hopowego Fort Minor, gdyż jak powiedział tęsknił za swoimi korzeniami. 22 listopada wydał płytę The Rising Tied. W tym samym roku również Chester Bennington powiadomił o powstawaniu swojego solowego projektu, Dead By Sunrise, zostanie nagrana na nim albumowa wersja The Morning After oraz Home Sweet Home. 14 maja 2007 roku odbyła się premiera nowej płyty – Minutes to Midnight.Zespół twierdził, że będzie to najlepsza z dotychczasowo wydanych płyt zespołu i zatrze wszelkie stereotypy na ich temat. Producentami są Mike i Rick Rubin. Premiera pierwszego singla (What I've Done) odbyła się 2 kwietnia. Teledysk nakręcony został na kalifornijskich pustyniach, reżyserem teledysku ponownie jest Joseph Hahn.

W marcu 2007 roku Linkin Park zagrał sześć utworów dla AOL Sessions. Można zobaczyć zespół grający na żywo trzy nowe piosenki (What I've Done, No More Sorrow, Given Up) i trzy z poprzednich płyt (In the End, Faint, Breaking the Habit).

What I've Done i nagrany przez Mike'a Shinodę i Styles of Beyond utwór Second to None zostały wykorzystane w filmie "Transformers" z 2007 roku ("Second to None" wyłącznie na potrzeby tej produkcji, choć występuje w niej tylko jedno zdanie z piosenki).

13 czerwca 2007 zespół po raz pierwszy wystąpił w Polsce na Stadionie ?ląskim razem z grupą Pearl Jam w celu promowaniu swego nowego albumu Minutes to Midnight, który ukazał się 15 maja w USA, a 14 maja w Europie. 4 maja album wyciekł do Internetu. Drugim singlem z płyty Minutes to Midnight jest Bleed It Out. Trzecim natomiast Shadow of the Day. Czwartym singlem z płyty Minutes to Midnight jest Given Up. Fani wiadomość o tym przyjęli to z wielkim entuzjazmem. Piątym i ostatnim singlem jest Leave Out All the Rest, który trafił do soundtracku filmu "Twilight ("Zmierzch").

Linkin Park dostał nagrodę w kategorii "Najlepszy zespół" na MTV Europe Music Awards w 2007 r.

Obecny skład zespołu:

* Brad Delson, właściwie Bradford Philip Delson (ur. 1 grudnia 1977 w Agourze w Kalifornii).Uczęszczał do Agoura High School (razem z Mike'm i Rob'em). Gitarzysta zespołu Linkin Park. Znany jest jako Big Bad Brad, w skrócie BBB, co znaczy po polsku "Wielki, zły Brad". Mieszka w Los Angeles. Ma żonę Monicę (z którą ożenił się 16.09.2003 r.) oraz dwoje rodzeństwa. Jest wyznawcą judaizmu. Jego pierwszym zespołem był "Pricks" w roku 1994.
Delson gra na: gitary Ibanez, gitary PRS, wzmacniacze i kolumny Mesa Boogie, struny D'Addario (10XL), efekty Boss, kable D'Addario, kostki Dunlop (.83), systemy bezprzewodowe Shure.


* Mike Shinoda, właśc. Michael Kenji Shinoda (ur. 11 lutego 1977), amerykański raper.Pochodzi z Agoury, miasteczka w południowej Kalifornii. Do Kalifornii przybył jako młody chłopak. Ojciec Mike'a jest Japończykiem. W czasie drugiej wojny światowej, gdy Stany Zjednoczone walczyły z Japonią, spędził parę ciężkich lat w obozie dla internowanych. Mike jest świetnym tekściarzem, gawędziarzem i MC, a także doskonałym pianistą, a przede wszystkim malarzem i rysownikiem. Skończył wyższą szkołę wzornictwa w Pasadenie. Okładka pierwszej płyty Linkin Park jest właśnie jego dziełem.

Informacje ogólne

Ma brata Jasona i żonę Annę, z którą ożenił się 10 maja 2003 r. Jego matka Donna jest Amerykanką, a ojciec Muto Japończykiem. Jego dziadkowie od strony ojca wyemigrowali do USA z nadzieją na lepsze jutro. Shinoda na stałe mieszka w Los Angeles. Razem z firmą 'Sparkart' (należy do niej również Joseph Hahn) pracuje nad oficjalną stroną zespołu, okładkami i gadżetami oraz nad stroną graficzną zespołu.

Młodość

Swoją przygodę z muzyką w wieku 6 lat (w 1983 r.) rozpoczynał jako pianista. W wieku 13 lat z pianina przerzucił się na keyboard. W swoim życiu zaliczył krótką przygodę z ulicznymi gangami.
Mike w młodości interesował się jazzem i bluesem, jednak prawdziwą inspiracją do zostania muzykiem był dla Shinody wspólny koncert Anthrax i Public Enemy, zwłaszcza przy wspólnie wykonanym utworze "Bring the noise". Wtedy to narodziła się w nim fascynacja hip-hopem. Wpływ na jego muzykę miały też takie zespoły jak Depeche Mode, Deftones, Nine Inch Nails, The Roots, Run DMC i Erik B & Rakim.

Wykształcenie

Jednym z jego najlepszych przyjaciół w zespole jest Brad Delson. Poznali się w 7 klasie i razem chodzili do tego samego liceum, Agoura High School.
Po ukończeniu Agoura High School Shinoda uczęszczał do Pasadena Art College Of Design, poznał tam Josepha Hahna, jako że studiowali ten sam kierunek (ilustrowanie). Mike pomyślnie ukończył studia, lecz Joe zrezygnował, aby poświęcić się filmowi.

Muzyka

W Agoura High School wraz z Bradem Delsonem w swojej sypialni Mike urządził małe studio nagraniowe, w którym tworzył swoje pierwsze nagrania hip-hopowo-rockowe, jednak nie przynosiły one oczekiwanych rezultatów (nie udawało się połączyć rapu z partiami na gitarze). Tam to również nagrywał niektóre kawałki z Robem Bourdonem i ludźmi którzy w przyszłości mieli dołączyć do składu takich zespołów jak Incubus i Hoobastank. W szkole eksperymentował z hip-hopowymi bitami przy pomocy starej maszyny do bitów.
W czasie pobytu w szkole założył Xero – późniejszy Linkin Park. To właśnie Mike zaprojektował ilustrację na okładce albumu 'Hybrid Theory EP', 'Hybrid Theory' oraz 'Reanimation', a także np. okładkę debiutanckiego albumu 2000 Fold CD zespołu Styles of Beyond, którego jest przyjacielem i wraz z nimi nagrywał większość kawałków do The Rising Tied wydanego 22 listopada 2005 r.
Michael dziś jest wielkim fanem żeńskich zespołów i piosenkarek, np. Madonny, Dido, Kittie, Sneaker Pimps i Portishead.

Pozycja w zespole

Mike Shinoda obecnie gra w zespole Linkin Park, którego jest współzałożycielem (1996 rok) i w spokrewnionym z nim hip-hopowym projekcie Fort Minor (2005 rok). Jest raperem, gra na keyboardzie, gitarze, pianinie, jest DJ-em, pisze teksty piosenek, tworzy grafikę (np. na okładki albumów), zajmuje się marketingiem, projektuje modę dla różnych firm i jest obecnie producentem najnowszego albumu.

* Chester Charles BenningtonUrodził się w 1976 r. w Phoenix w Arizonie. W 1980 r. jego rodzice się rozwiedli. Ma dwie przyrodnie siostry i przyrodniego brata, Briana. Bennington chodził do Greenway High School i został stamtąd wydalony w 1994 roku do Washington High School, gdzie ukończył szkołę średnią. W dzieciństwie Chester był molestowany seksualnie przez przyjaciela rodziny, nigdy jednak nie wyjawił nazwiska sprawcy. W wieku młodzieńczym zaczął zażywać kokainę i metaamfetaminę. Kiedy miał 18 lat został aresztowany za posiadanie narkotyków. Zanim rozpoczął profesjonalnie zajmować się muzyką, pracował w Burger Kingu.

Kariera

W wieku 14 lat Chester założył kapele garażową Grey Daze. Razem z zespołem nagrał dwie płyty: No Sun Today i Wake Me. W 1998 r. Bennington opuścił zespół. Aktualnie w zespole śpiewa kobieta, a nazwa zespołu została zmieniona na Waterface.

Bennington dołączył do Linkin Park jako ostatni w marcu 1999. Członkostwo w zespole zaproponował mu Mike Shinoda i mimo że nagrywał materiał ze swoją kapelą Grey Daze przyjął propozycję. Aktualnie nagrywa swój solowy album – Dead By Sunrise (wcześniej znany jako Snow White Tan), którego wydanie planowane jest w roku 2009. Chester również gra na gitarze (sporadycznie).

?ycie osobiste

Swoją pierwszą żonę, Samanthę, poznał na jednym z koncertów Grey Daze. Para wzięła ślub 31 października 1996 r. Jeszcze w tym samym roku narodził się ich pierwszy syn, Jamie. Natomiast 19 kwietnia 2002 r. na świat przyszedł Draven Sebastian. Po 9 latach małżeństwa rozwiedli się. 31 grudnia 2005 Bennington poślubił Talindę Bentley. Zaś 17 marca 2006 r.urodził im się syn Tyler Lee.

Muzyka

Jest fanem zespołu Depeche Mode i Madonny. Największy wpływ na jego muzykę miały Stone Temple Pilots i parę innych zespołów, które poznał za pomocą swojego starszego brata (Foreigner, Rush i Loverboy). Jednak Chester nie od razu słuchał punk rocka. W wieku 11-14 lat słuchał hip-hopu (np. Sugarhill Gang czy Slick Rick).

* Rob Bourdon (ur. 20 stycznia 1979 w Calabasas w Kalifornii)Amerykański muzyk, perkusista w zespole Linkin Park. Obecnie mieszka w Los Angeles (Kalifornia). Jest jedynakiem, ma dziewczynę o imieniu Susan. Jest wyznawcą judaizmu. W zespole nie ma żadnego pseudonimu.

Gdy miał 7 lat zaczął uczyć się gry na pianinie. Uczęszczał, podobnie jak Mike Shinoda i Brad Delson do Agoura High School. Jednak zanim do niej trafił, fascynował się zespołami, które miały w sobie wiele z funku, np. Sly, The Family Stone, James Brown oraz Tower Of Power. Grę na perkusji rozpoczął między trzecią a czwartą klasą. Zainteresował się nią po koncercie na którym grał zespół Aerosmith. Mama Roba zna Joeya Kramera – perkusistę Aerosmith, dzięki czemu mały Rob mógł wejść za scenę i ujrzeć całą produkcję. Później Joey był jego nauczycielem gry na perkusji. Gdy miał 13 lat, należał do zespołu "Relative Degree" (założonego m.in. przez niego i Brada Delsona), który grał rockowe utwory (głównie covery, w tym np. "Smells Like Teen Spirit" Nirvany) z domieszką rapu i funku.

* Joseph Hahn nazywany inaczej Mr. Hahn (ur. 15 marca 1977 w Dallas w Teksas), DJ z rapcore'owej grupy Linkin Park.Mr. Hahn w szkole wyższej zainteresował się grafiką i z tego powodu poszedł do Art Center College of Design w Pasadenie w Kalifornii, gdzie poznał swojego przyszłego kolegę z zespołu Mike'a Shinodę. Studiował ilustrowanie jednak zarzucił ten kierunek dla efektów specjalnych. Nadzorował ich produkcje do takich filmów jak Z Archiwum X, Sphere i Dune.

W 1997 roku dołączył do Linkin Park jako DJ. Odtąd wyreżyserował większość teledysków np. In the End, Pts.of.Athrty, Somewhere I Belong, Numb i From the Inside, a także parę innych dla zespołów takich jak Static-X, Story of the Year i Alkaline Trio. Jako że ukończył studia artystyczne stworzył wiele grafik promocyjnych zarówno dla zespołu, jak i na albumy Todd She's Album i Songs Carried on Angel's Wings.

Hahn znany jest ze swojego sarkastycznego humoru podczas wywiadów. Umie również grać na gitarze i czasem wymieniał się z Bradem Delsonem podczas przypadkowych koncertów.

Joseph uczestniczy także w pokrewnych projektach Linkin Park (Fort Minor Mike'a Shinody i Snow White Tan Chestera Benningtona). W drugiej połowie 2005 roku nagrał krótki film The Seed w Los Angeles w Kalifornii, który w 2006 roku ma być wystawiony do konkursu Sundance Film Festival. Pracuje także nad Kung Fu High School i inscenizacją King Rat Jamesa Clavella.

* David Michael Farrell "Phoenix" (ur. 8 lutego 1977 w Plymouth, Massachusetts) – amerykański basista, członek Linkin Park.W wieku 5 lat przeprowadził się do Mission Viejo w Kalifornii. Absolwent UCLA (Uniwersytetu Kalifornijskiego). Potrafi grać na gitarze basowej, wiolonczeli i skrzypcach.

Wcześniej grał w Xero - zespole o składzie późniejszego Linkin Park, lecz z innym wokalistą - był nim Mark Wakefield.

Farrell nie udzielał się muzycznie na albumie Hybrid Theory, zastępował go wówczas Kyle Christener. Kiedy grupa zaczynała się rozwijać, Phoenix i jego przyjaciel ze szkoły Brad Delson wynajmowali wspólnie mieszkanie i ćwiczyli razem grę. Chociaż należał już do zespołu, nie mógł jeszcze występować z nim na żywo, ponieważ kończył tournée z poprzednią grupą - Tasty Snax (nazwa przemianowana po albumie Run Joseph, run ! na The Snax), punkowo-chrześcijańską grupą (sam jest protestantem, mimo iż jego rodzice to katolicy). W Tasty Snax grał na gitarze, jednak przed ponownym dołączeniem do Linkin Park w 2001 przeszedł na bas. Po trasie koncertowej wrócił do Xero (obecnego Linkin Park). Oprócz tego grał też na skrzypcach i wiolonczeli na albumie Reanimation.

Duży wpływ wywarła na niego jego matka, która nauczyła go grać na gitarze, i jego starszy brat Joe. Grupy muzyczne i wykonawcy, którymi się inspirował to: Weezer, The Beatles, Deftones, The Roots, Bob Marley, Sarah McLachlan, Hughes & Wagner i Harrod & Funck.//źródło: Wikipedia
 

Ostatnio zmieniony przez ma$lana 2009-05-09, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight WarriorImię: Kuba

Wiek: 24

Dołączył: 29 Sty 2009

Skąd: Lublin

   

Wysłany: 2009-05-09, 18:30   

Mi się podoba tylko kawałek "Faint"
Reszta taka sobie
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

KnifeInAwife

Mega wymiataczDołączył: 28 Lut 2009

Skąd: pan jezus.

   

Wysłany: 2009-05-09, 18:50   

Kiedys tego nawet sluchalem plyta hybrid theory ma pare fajoskich hitów :>.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

psychopathicwizard

Pogromca postówWiek: 24

Dołączył: 22 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 18:57   

Cytat:

Kiedys tego nawet sluchalem


no jak miałam 9, czy 10 lat też.
oni sa głupi nie lubie ich bo potem z tego wyrastaja takie głupie dzieci zazwyczaj którzy myśla że są black i źli i wogóle.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

Yossarian

Wymiatacz


Dołączył: 26 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 19:14   

ja tam lubię LP. fajne melodyjne granie, czego chcieć więcej.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

psychopathicwizard

Pogromca postówWiek: 24

Dołączył: 22 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 19:16   

Cytat:

fajne melodyjne granie


nein! to jest coś jak feel w wersji amerykańskiej.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadekImię: Jakub

Dołączył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 20:19   

Nie, to jest świetny zespół :). Grają dobrą muzykę i wielu ludzi ich słucha ;DD.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

ma$lana  

User

b-girl xDImię: Dżoana

Dołączyła: 26 Kwi 2009

Skąd: Mexico city

   

Wysłany: 2009-05-09, 20:50   

enchantment napisał/a:

Nie, to jest świetny zespół :). Grają dobrą muzykę i wielu ludzi ich słucha ;DD.No i taka wypowiedź mi się podoba :D

psychopathicwizard
Wcale nie przypominają amerykańskiej wersji Feel'a :P Widocznie nigdy nie miałeś odczynienia z ich muzyką koleś, albo może i miałeś z jednym utworem :O :P Może nie znasz angielskiego... Gdybyś znał wiedziałbyś, że ich kawałki mają przesłania i sens w przeciwieństwie do amerykańskiego HH. Może i jest fajny, ale jakby się przyjrzeć jest o niczym :O
Hmmm... każdy ma swój gust i upodobania :P peace :)
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna duszaWiek: 26

Dołączyła: 27 Mar 2009

Skąd: kraina szcz??cia

   

Wysłany: 2009-05-09, 20:57   

psychopathicwizard napisał/a:

myśla że są black i źli


jakaś aluzja?
Ja ich lubię, nawet bardzo.
Chociaż ostatnio poziom ich muzyki spadł :kwasny:
Kocham Meteorę.
_________________
?yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

psychopathicwizard

Pogromca postówWiek: 24

Dołączył: 22 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 21:14   

Cytat:

Widocznie nigdy nie miałeś odczynienia z ich muzyką koleś, albo może i miałeś z jednym utworem


jak juz to kolesiówa ziom po drugie: jak bardzo się mylisz.

Cytat:

Może nie znasz angielskiego... Gdybyś znał wiedziałbyś, że ich kawałki mają przesłania i sens w przeciwieństwie do amerykańskiego HH.


1.to do mnie?
2.co wspólnego ma hh z lp?
3.jakie przesłania przepraszam? wyjaśnij.

Cytat:

Grają dobrą muzykę


_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadekImię: Jakub

Dołączył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-09, 22:07   

psychopathicwizard napisał/a:

Cytat:

Widocznie nigdy nie miałeś odczynienia z ich muzyką koleś, albo może i miałeś z jednym utworem


jak juz to kolesiówa ziom po drugie: jak bardzo się mylisz.

Cytat:

Może nie znasz angielskiego... Gdybyś znał wiedziałbyś, że ich kawałki mają przesłania i sens w przeciwieństwie do amerykańskiego HH.


1.to do mnie?
2.co wspólnego ma hh z lp?
3.jakie przesłania przepraszam? wyjaśnij.

Cytat:

Grają dobrą muzykę


Obrazek?el.


Myślę, że chodzi o to iż ich piosenki mają jako taki sens,śpiewają o rzeczach ważnych etc. ?, sam nie wiem bo w słowa aż tak się nigdy wsłuchiwałem.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Linkin.Park

UserImię: Michał

Wiek: 27

Dołączył: 26 Maj 2009

Skąd: Kielce

   

Wysłany: 2009-05-28, 23:08   

Mój ulubiony kawałek z LP to Easier to run. ?ącznie z LP podoba mi się około 25 piosenek, ale ETR jest zdecydowanie najlepszy. :-P
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 24

Dołączyła: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-05-28, 23:25   

LP był moim ulubionym zespołem, mogłam ich słuchać non stop, a szczególnie Meteora, ale teraz, płyta minutes to midnight jest beznadziejna poza Bleed it out, kiedyś mieli swój niepowtarzalny styl, a teraz graja jakieś dno
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Dołączył: 15 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-05-28, 23:25   

psychopathicwizard napisał/a:

nein! to jest coś jak feel w wersji amerykańskiej.Wiesz jaka jest różnica? Wokalista LP potrafi śpiewać, choćbyś nie wiem jak chciała, żeby było inaczej. Hybrid Theory było fajne, jarałem się, jak byłem młodszy, teraz raczej rzadko mi się zdarza posłuchać.

[ Dodano: 2009-05-28, 23:30 ]

ma$lana napisał/a:

że ich kawałki mają przesłania i sens w przeciwieństwie do amerykańskiego HH. Może i jest fajny, ale jakby się przyjrzeć jest o niczym :OTego nawet nie wypada komentować, bo zakładam, że nie masz pojęcia, o czym piszesz.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

kalina_225  

Mega wymiataczDołączyła: 29 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-05-30, 19:32   

Bardzo lubię LP.
Tworzą ''to coś''
W przeciwieństwie do polskiej żenady scenicznej...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com