Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Legeman  

User

Calkowita Zagadka


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Mar 2012

Sk±d: £owicz

   

Wys³any: 2012-04-25, 08:33   Moje (hmmm sny?)

Witam.
Tyle sie naczytalem o tych niesamowitych zjawiskach tu na forum ze postanowilem opisac tez moje.
Oczywiscie jestem nastawiony na slowa krytyki i to ze nikt mi nie uwierzy :)
Otoz kiedys (moze i teraz tez) mialem takie dziwne sny.
Byly na maksa realistyczne, ale mimo to od razu je zapominalem. Snily mi sie wydarzenia zwiazane ze mna, moja rodzina i kolegami.
Co najdziwniejsze byly takie sytuacje w zyciu po ktorych od razu przypominal mi sie dany sen ktory opisywal aktualna sytuacje.
Wiele myslalem nad ty i zastanawialem sie czy to prorocze sny, ale zaraz ten pomysl odrzucilem bo to wrecz smieszne jest i myslalem z ze wiele osob tak czasami ma. Ze sni mu sie cos a potem to sie sprawdza.

Tylko ze przysnil mi sie jeden sen taki odmienny od innych.
Jego akurat pamietam.

Snilo mi sie ze bylem z cala rodzina u dziadkow na wsi na dworzu. Kiedy patrzylismy w niebo zobaczylismy przelatujacy od prawej strony w strone lewa statek kosmiczny ( Mowi sie na to UFO :) )

Po lewej stronie byly samoloty wojskowe roznych panstw. Walczyly z tymi UFO. Pamietam ze widzialem ze jeden wybuchl. Chyba statek USA.

Powiecie ze to mogl byc zwykly sen i tylko wymyslam. I ok, troche racja. Tylko niepokoji mnie to, ze ile nie pomysle nad tym snem to zaraz ogarnia mnie przejmujacy paniczny strach ,,przed tym co sie wydarzy" - Tylko tak to moge okreslic.

Ja sam ten sen interpruje jako zapowiedziec tego ze UFO naprawde istnieje i pewnego dnia odwiedzi ziemie, bynajmniej nie w pokojowych zamiarach.

A wy co o tym myslicie??
Prosze tylko zeby mnie nie obrazac i nienazywac klamca.
_________________
Wybaczcie za ortografie, moj komputer nie chce pisac polskich liter.
 

truchawkaa1998  

User



ImiÄ™: Ellena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 08:49   

Mam podobnie. Moje sny także się spełniają w prawdziwym świecie. Ja również nie pamiętam tego snu po przebudzeniu i przypomina mi się że takowy sen miałam dopiero gdy zaistnieje związana z nim sytuacja. Niestety gdy rozmawiałam o tym z mamą nie chciała mi uwierzyć. Zresztą nikt mi nie chce wierzyć i mówią że kłamie ( a z góry mówię że zupełnie nie potrafię kłamać ) . Jednak gdy jakiś sen uda mi się zapamiętać to wtedy od się nie wydarzy. Tak już jest myślę że dużo ludzi tak ma. I nie martw się sen który udało ci się zapamiętać najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzy .!
_________________
'Błądząca dusza odnalazła spokój. Zgasła w samym środku najpiękniejszego snu o miłości.'
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-04-25, 12:27   

Ja raczej sądzę, że to nie prorocze sny, a bardziej coś w stylu deja vu. Ogólnie, ja też tak mam i do dość często. Czasami wykonując jakąś czynność po prostu zatrzymywałam się i "o cholera, to już było". Nie przeczę, że mogły by to być prorocze. Chociaż o ile wiem, takie się raczej pamięta.
Co do tego snu o obcych, raczej to Twoja wyobraźnia ;) A nawet jeśli nawiedzą nas kosmici, nie powinieneś się martwić, bo albo umrzesz i nic nie będziesz pamiętać, albo zostaniesz żywy i będziesz bohaterem xD Takie pozytywne podejście.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 13:17   

Na kosmitów raczej bym nie liczył tylko o bazie 51 albo pentagon tajne prace nad spodkami

Ale wracając do tematu, mi czasem też się śni że jestem piłkarzem gram w Realu Madryt a Messi czyści mi buty, to co chcemy to nam się przyśni, a prorocze sny raczej nam się nie zdarzają bo nie mamy chyba jakiś zdolności paranormalnych
A jak uważasz że je masz to już nie to forum tylko o tej tematyce
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-04-25, 13:34   

Dlaczego nie to forum, tutaj też można o tym porozmawiać.
 

loki15  

Stały User

jestem jak morze


ImiÄ™: rafaello

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Mar 2012

Sk±d: Z koñca ¶wiata

   

Wys³any: 2012-04-25, 14:19   

Według mnie sny to poznanie myśli własnego serca co nam w sercu siedzi to często objawia się w postaci snu :-) ale raczej zgadzam się z truchawkaa1918 że to się nie wydarzy. :-D
_________________
¯ycie to droga bez powrotu
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 15:12   

Tak tylko tutaj jest bardzo mała grupa osób która się tym interesuje
wątpię że są tutaj wróżbici jacyś szamani itp

ale porozmawiać zawsze można
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2012-04-25, 19:27   

Ja miałem kiedyś sen że biegłem przez bagna i mi ktoś nóż w plecy wbił i upadłem,i zaraz po tym siedziałem w samochodzie z wtedy moja koleżanką obok siedziała i obok stał samochód i tam jakiś koleś w czarnej masce siedział i się ścigaliśmy tymi samochodami i nagle wjechaliśmy w las i wyrzuciło mnie z drogi i przywaliłem w drzewo z czego pamiętam jako duch wstałem i patrzyłem na moje i koleżanki ciało.. dziwny sen.I powiem wam że to coś od serca że ja coś czuje do niej żebym się o nią postarał i dziś jesteśmy parą ;) :]
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

truchawkaa1998  

User



ImiÄ™: Ellena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 19:33   

Moim zdaniem prorocze sny istnieją. Tylko wielu jest takich którzy w to nie wierzą. Ale sen z kosmitami to raczej nie jest proroczy sen ) Zbyt mało prawdopodobny.
_________________
'Błądząca dusza odnalazła spokój. Zgasła w samym środku najpiękniejszego snu o miłości.'
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2012-04-25, 19:48   

Myślę że sen dacie ci wgląd w sprawy na które raczej nie bierzesz pod uwagę i ci podpowiada w jakiś tam sposób..
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Marcian_Saperek  

Wymiatacz

Nie ma to jak czołg



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-10, 11:23   

Sny są to emocje które przezywamy i przemyślenia które krążą nam w podświadomości.Dajmy przykład z mojego życia, bałem się poprawy z fizyki i cały czas dopóki się nie poprawiłem.A teraz jak niedawno włączał mi się agresor że ktoś chce mi do****ić albo jakaś cholerna wojna lub piękna nieznajoma.
 

bubu  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lip 2012

Sk±d: Ruda ¦l.

   

Wys³any: 2012-07-19, 13:02   

Nie wiem o co chodzi w moich snach, ale sÄ… dziwne heh.
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

antylopa  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-19, 18:38   

Kurcze, zazdorszcze wam.. Mam co prawda zabawne sny, tak idiotyczne i bez sensu, ze szkoda gadac, ale nigdy nie przysnilo mi sie cos, co moglo sie wydarzyc, niesamowite.
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com