Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tonia antonia  

User

tosionator 5000



ImiÄ™: Tosia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 09 Lis 2014

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:29   Motocykle

Chętnie poznam młodych motocyklistów, pasjonatów, którzy pochwalą się swoimi kruszynkami, być może przekażą mi jakąś wiedzę i podzielą się doświadczeniami. Ja zainteresowałam się motocyklami przez mojego nieco starszego kolegę, który zaczął mnie zabierać ze sobą. Niestety z nim kontaktu nie mam, ale zakochałam się w tej adrenalinie, i nawet po wypadku nie jestem zrażona. Planuje z tym przyszłość, jak to wygląda u reszty?
Macie marzenia, kręci to was? Może macie już swoje miłości przy sobie? Pozderki :-D
 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:43   

Pod koniec podstawówki i gimnazjum śmigałem na małych jednośladach (nie mówię tu o skuterach) i strasznie mnie to pasjonowało.
W późniejszym czasie pasja przeszła na samochody.
Jak jest teraz? Uwielbiam szybką jazdę samochodem, ale wciąż mnie kusi zrobienie prawa jazdy kat. A i zainwestowanie w Yamahę YZF-R1 (ten motocykl był moim marzeniem odkąd pamiętam).
 

tonia antonia  

User

tosionator 5000



ImiÄ™: Tosia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 09 Lis 2014

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:44   

Jak wspaniale! Oja .. :D znaczy ja teraz lada chwila zdaje na prawo jazdy i planuje poczekać te 3 lata i mieć tą swoja 125 a potem lecieć w gore z pojemnoscia :D
 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:48   

No ja dopiero za 3 lata będę mógł zrobić kat. A, czyli akurat powoli odłożę i na motocykl i na prawko :)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:50   

Moja przygoda z motorami nie jest zbytnio bogata w przeżycia (czyt. krótkie trasy zza pleców ojca). Miałam kontakt z enduro od Kawasaki oraz z Yamahą Virago, którą wspominam cudownie. Klasa sama w sobie.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

tonia antonia  

User

tosionator 5000



ImiÄ™: Tosia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 09 Lis 2014

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2014-11-09, 22:57   

świetnie, a to tak przelotnie czy wciąż masz zamiar kontynuować tą przygodę? :-D
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-11-09, 23:05   

Raczej przelotnie, bo bardziej fascynuję się czterokołowcami (stare, dobre Fordy <3 ). Chociaż, nigdy nic nie wiadomo. Nie narzekałabym, gdyby mój chłopak lubił motocykle.. :hyhy:
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

tonia antonia  

User

tosionator 5000



ImiÄ™: Tosia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 09 Lis 2014

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2014-11-10, 11:45   

Ja jestem zakochana w starych chevroletach ! Mrr <3
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-11-10, 16:46   

Ja mam Yamahe YZF-R1, acz kolwiek z powodu kontuzji tego roczny sezon zakończyłem we wrześniu :-(
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-11-13, 10:36   

To ja się ostatnio też zastanawiam nad kupnem motocykla. Nie chce jakiegoś ścigacza, ale bardziej coś do jazdy w terenie. Ciekawie wyglądają przykładowo te mini crossy , szczególnie że nie trzeba na nie dodatkowego prawka. minusem jest, że max waga jest do 80kg, ale u mnie jest tylko 70, więc się na szczęście łapie :-) Ktoś może jexdzi na takim? Może jakiś konkretny model poleci?
_________________

 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-13, 20:48   

A widziałeś te mini crossy na żywo? Na zdjęciach wyglądają całkiem fajnie, ale w rzeczywistości są naprawdę niewielkie i na teren z taką mocą nie ma co się wybierać.
Na Twoim miejscu celowałbym w jakiegoś używanego japońca z silnikiem 80/125 zarejestrowanego na 50, bardzo często są takie oferty :)
 

rolono  

User


Do³±czy³: 15 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-15, 10:41   

Mam w planach zakup jednoślada na wiosnę, na razie się rozglądam, może coś polecicie? interesuje chopper.
_________________
http://sjmk.pl
 

SRO

User


Do³±czy³: 07 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-15, 16:13   

Motocykle to coś pięknego, jak tak sobie pomyślę to na ten moment nie umiałbym bez tego żyć. Sam posiadam ktm exc 250 f, typowy przedstawiciel hard enduro. Zanim go nabyłem moje marzenia kręciły się tylko wyłącznie w sferze motocrossu :D Rodziców nie udało mi się namówić przez 4 lata więc w tamtym (tym ? lol 2014 ) roku na całe wakacje wybrałem się za granicę do pracy. Cały swój majątek ( ok 14 zł) wydałem właśnie na motor :D Znajomi łapali się za głowę, rodzice za specjalnie nie protestowali ;) Ale dziś mogę stwierdzić, że są to moje najlepiej wydane pieniądze. Uwielbiam weekendowe wyprawy w teren. Zawsze zabieram ze sobą jakąś herbatkę i kanapki by w jakimś dzikim miejscu usiąść i odpocząć, oderwać się do tego świata i przemyśleć parę rzeczy, czysty orgazm dla mojego ducha.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-01-17, 22:32   

zarobiłeś przez wakacje 14k? :D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

SRO

User


Do³±czy³: 07 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-18, 00:29   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

zarobiłeś przez wakacje 14k? :D



Tak w Belgii, w firmie u mojego taty :) Pracowałem równe 2 miesiące, często robiłem nadgodziny itp. Zajmowałem się układaniem 20 kg paczek z mięsem, owijaniem ich i rozwożeniem wszystkiego po magazynie specjalnym wózkiem. Na miesiąc wychodziło około 2k euro wraz z nadgodzinami ( byłem zwolniony z podatku jako uczeń- coś takiego)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com