Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 18:09   

Znam kilka osób uzależnionych, naprawdę trudno zwalczyć ten nałóg, dlatego nie mam zamiaru niczego próbować, aby się nie uzależnić. ;]
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

monster

User


Do³±czy³: 31 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:52   

Maryha dobra jest, ale na dłuższą metę można nieźle się uzależnic. wiem niestety coś o tym :-/
_________________
Najgorzej jest byc nikim dla kogoÅ› kto jest dla Ciebie wszystkim.
 

makoo  

Mega wymiatacz

¯yjący chwilą



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wys³any: 2008-12-31, 09:42   

monster napisa³/a:

Maryha dobra jest


No tak oczywiście !
Mów tak dalej a w Polsce będa dzieci- narkomani !
Dobra to jest grochówka!


monster napisa³/a:

ale na dłuższą metę można nieźle się uzależnic


Dłuższą mete?
Można za 1 razem a Ty mówisz ze na dłuższą mete!
_________________
Wiem, że nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶æ :)
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-31, 12:24   

Makoo, nie denerwuj się tak ^^. jesli wyginą, to więcej pracy będzie dla nas.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wys³any: 2009-01-04, 01:37   

Próbowałam, raz jedyny i nigdy więcej.
To długa historia, może nie powinnam jej nawet tutaj rozpisywać. Z dragami kontakt mam na codzień od paru ładnych lat, oczywiście nie osobiście, jednak bardzo blisko. Poznałam chłopaka, który długi, długi czas był tylko i wyłącznie kolegą. Prosił mnie czasem o pożyczki, ja nie pytałam dlaczego i po co, nie były to duże sume, z czasem zawsze oddawał zresztą. Ale kiedyś tam , przy bardzo szczerej rozmowie opowiedział mi o tym, że ćpa, przez głupotę zresztą - zafascynowany Ryśkiem Riedlem. Zatkało mnie, tym bardziej, że przez tak długi okres czasu pomagałam mu finansować narkotyki. Postanowiłam coś zrobić, powiedziałam o tym Jego najbliższym, wysłaliśmy go na detox w to lato, dopiero, ale zawsze, w końcu to odtruwanie. I co z tego? Wrócił, wszystko było w porządku, nie brał, dobrze nam się układało, bo w między czasie zakochałam się, jak głupia gęś. Aż do czasu. W listopadzie wszystko zaczęło się od nowa i w listopadzie, kiedy byłam już tak bezsilna, wzięłam, właściwie wbiłam sobie. Pomyślałam, że to jeśli nie powinnam tego robić, coś z góry ześle mi jakiś znak, tak jak w przypadku żon/dziewczyn słynnych narkomanów. Nic się jednak nie zdarzyło. Nic. Ale to dobrze, bo przecież ich mężczyźni z czasem umierali od przedawkowania. Ja czując to na własnej skórze, tym bardziej chcę mu pomóc. Jest ciężko, ale czuję wsparcie, nawet od zwykłych ludzi, widzę że nasze społeczeństwo się zmienia i zaczyna traktować to jako chorobę, jako błąd. Nie jako coś na co człowiek sam musi być skazany.
Nie wiem czy powinnam się tym dzielić, naprawdę. Być może część z Was mnie wyśmieje, część nie poprze moich decyzji. Ale być może ktoś przeczyta to i weźmie do siebie jako swojego rodzaju naukę. I o miłości bezgranicznej i o narkotykach.
 

Agata_Z.xD

User


Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:50   

Ja nie brałam Miałam doczynienia z ludźmi biorącymi ale nie heroinę. Brać nigny nie będę.

Mam pytanie do pewnej osoby która pisała, ze omawiała "Pamiętnik narkomanki". W której klasie? :) My nie omawialiśmy, ale osobiście sądzę, ze powinniśmy. Przeczytałam tak poprostu. Zresztą tak jak "Æpuna" czy "My dzieci z dworca ZOO". Najbardziej poruszyła mnie "My dzieci z dworca ZOO". "Pamiętnik narkomanki" jeszcze troche za trudny chyba był dla mnie chociaż przeczytałam w ciągu jednej nocy :)
Tyle się teraz mówi w szkole o narkomaniii, ale Ci ludzie tak naprawdę wogóle nie wiedzą jak mają z nami o tym rozmawiać. Mi rozmowy w szkole nic nie dały. cIągnęło mnie chyba nawet troche. Bardziej filmy, ksiązki młodzieżowe, fora zadziałały na mnie tak że reaguje na narkotyki.

W pewnym sensie rozumiem osoby które biorą. I nie sa dla mnie dnem, jak dla większości....
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-04, 23:24   

Narkotyki .. hmm.
ja nigdy nie mam zamiaru ich wziąść .. i napewno nie wezme
chyba by mi palma odbiła jakbym zaczeła ćpać .. ;/
Chodziaz spodobała mi sie książka " Pamiętnik Narkomanki " ..
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-05, 13:23   

Nie brałam, nie paliłam nic i nigdy nie zamierzam. Prawdę mówiać nietoleruje czegoś takiego, przynajmniej nie u moich bliskich. Ale większość moich znajomych ma takie same podejśćie.
 

Filemon  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-09, 03:13   

pestka napisa³/a:

NIe rozumiem czemu młodzi ludzie sami siebie doprowadzają do destrukcji, może nie zdają sobie sprawy jak katastrofalny wpływ na ich organizm mają narkotyki.


A co jak ci powiem że znam skutki i to podejrzewam że lepiej od ciebie, a mimo to nie mam zamiaru przestac :] bo ja znam nie tylko skutki negatywne ale też pozytywne :-P
_________________
Soaking through
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-09, 09:03   

Hipokryta, a Here jak ładowałaś/eś ?

Osobiście trawe średnio lubie, pale jak towarzystwo pali, sm nigdy nie załatwiam ani nic, wiec rzadko pale
pewnie skończe na twardych narkotych i na odwyku

Znam skutki uboczne prochów ;] Uboczne i nadboczne i jakie tam jeszcze wymyślicie ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Yoko  

Stały User

Zielara



Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-09, 10:13   

Nie uważam że można się uzalieżnic od marichuany po pierwszym jej zapaleniu. Aż tak ona nie uzależnia.
_________________
All what I see
It's neverending lies
You...
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-09, 11:46   

Yoko, a ja wręcz jestem pewien, że nie można, prawie żaden narkotyk nie uzależnia po pierwszym razie.

A co do Maryśki to może z tego co wiem najwyżej uzaleznić psychicznie
a z tego wynika, ze fajki jest ciężej rzucić niż ziele ;)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Yoko  

Stały User

Zielara



Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-09, 13:59   

No i z tym że fajki niż zielsko trudniej rzucic to sie zgodze w 100%
_________________
All what I see
It's neverending lies
You...
 

Kichijitsu  

User

Pomyśl życzenie ^_^


ImiÄ™: Julia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

Sk±d: Sky

   

Wys³any: 2009-01-21, 19:09   

Co do marihuany to nie będę się wypowiadała bo dla mnie z narkotykami nie ma ona nic wspólnego, to używka jak alkohol czy papierosy tyle że o wiele lepiej się upalić niż 'nachlać'... Co do tego nie ma żadnej dyskusji. Ci co próbowali i jednego i drugiego wiedzą o czym mówię.

ZIO£O TO SPOKÓJ ALKOHOL TO SZALEÑSTWO.

Co do narkotyków...samo zło. Nigdy nie próbowałam i nie spróbuję. Tyle na ten temat.
 

Kamolka  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 00:16   

nie brałam i nie zamieżam... wolę już piwko wypić jak ćpać, dla mnie to głupota... wiele strasznych rzeczy dzieje się pod wpływem, równie wiele ludzi wychodzi na kretynów gdy opalą się ziela i naprawde zachowują się jak debile (przykładem są chociażby moi koledzy)... jednym słowem chwila przyjemności która potem może ciągnąć się za Tobą całe życie... :kwasny:
_________________
Trzeba Coś Stracić By Coś Docenić... ¯eby Odzyskać Trzeba Się Zmienić...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com