Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 19:29   

Cytat:

odmiennych opinani w świecie nauki, jest zwykłym oszustem próbującym naginać rzeczywistość by poprzeć swoje tezy. Ty jesteś oszustem oraz nieudacznikiem nie potrafiącym argumentować bez uciekania się do kłamstw oraz manipulacji.

Nie powiedziałem , że takich naukowców nie ma pajacu. Czekam dalej na raport jakiejś instytucji , która mówi , że globalne ocieplenie to fikcja . Wiesz jakiś paru wariatów może sobie gadać pierdoły , ale najważniejsze jest stanowisko jakiejś instytucji , która działa wg jakiejś metodologii .

Cytat:

:D Swoją drogą drechy robią wstyd wszystkim stroną, gratis politycy podpuszczają kogoś, żeby kogoś przedstawić w złym świetle, dymy są tak czy siak, to jest zawsze pewne. Najlepiej to w ogóle starać się trzymać do tego dystans.




sprawa jest prosta , narodowcy to hołota , niektórzy po prostu są nieco wyżsi ,szybciej biegają i mają więcej energii robią rozpierduchę w stolicy .
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-11-12, 19:47   

Rhagar14 napisa³/a:

sprawa jest prosta , narodowcy to hołota , niektórzy po prostu są nieco wyżsi ,szybciej biegają i mają więcej energii robią rozpierduchę w stolicy .



No, i weź tu z takim dyskutuj
_________________
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-11-12, 20:18   

Cytat:

Jak tylko odpaliłem komputer i serwis z wiadomościami zasypały mnie takie nagłówki jak w załączniku. Co o tym myślicie? Pytanie, czy na prawdę nie da się z tym nic zrobić? Uważacie, że powinno się zakazać organizacji tego typu "manifestacji"?



Ciężko jest zrobić z tym cokolwiek, bo to, moim zdaniem, nie kwestia tego, czy za burdy odpowiedzialni są prawicowi czy lewicowi, fani psa Reksia czy zwolennicy Krecika. W każdej grupie są czarne owce, które rzucają negatywne światło na resztę. Tu chodzi o zwykłą kulturę osobistą - za rozróby odpowiedzialni są ludzie, którzy nie grzeszą kulturą osobistą, są chamami, a ich najlepszym kolegą jest jakiś tępo zakończony przedmiot (aby specyfiką pasował do ich tępego mózgu). I tyle. Zapewne wiele z tych osób, które podpalało czy rzucało racami nie miało związku z żadnym ugrupowaniem, po prostu chcieli zrobić rozróbę, podłapali jakieś hasła, których znaczenia nawet nie rozumieją, złapali za kij bejsbolowy i do dzieła. Ja przynajmniej tak to widzę.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 20:18   

Cytat:

No, i weź tu z takim dyskutuj


Tu nie ma o czym dyskutować narodowcy to po prostu banda pajaców .
Chcą katolickiego państwa totalna porażka jak długo będą męczyć te zabobony , które już dawno zostały obalone ? Tak jak powiedział Dawkins wiara jest dla ludzi którzy nie są wystarczająco wyedukowani .
Sprzeciw wobec homoseksualizmu . Walka z czyjąś seksualnością to walka z wiatrakami , homoseksualiści będą istnieć , nie robią nikomu krzywdy , homoseksualizm to nie choroba , mają prawo zawrzeć związek i nie udowodniono szkodliwego wpływu na dziecko , jeżeli wychowywane jest przez homoseksualistów .
Wrogość wobec feministek , badania naukowe jasno potwierdzają , że nie ma żadnych różnic między zdolnościami umysłowymi między kobietą i mężczyzną , a jednak nadal tylko 4% studentów fizyki to kobiety , przeprowadzono również badania , które tłumaczą to zjawisko
rodzice dyskryminują swoje dzieci ze względu na płeć przypisują chłopcom cechy jak odwaga , bystrość , agresja a dziewczynką delikatność , uległość co mija się z prawdą mogę przedstawić ci cały eksperyment dokładniej .
Izolacja Polski od Unii Europejskiej od każdego ! To największy bezsens może nie rozumiesz tego ale w dzisiejszych czasach nie ma miejsca dla izolacji , wszystkie progarmy np. naukowe są realizowane głównie pod patronatem krajów takich jak Niemcy i Francja , są też inni np. Ameryka i Rosja , ale to nie na nich jesteśmy nakierowani . Zresztą tak jak mówił gen. Mieczysław Bieniek , Polskie wojsko bez Nato i Unii Europejskiej nic nie znaczy .
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-11-12, 21:22   

Naprawdę trudno mi postawić się po jednej stronie. Telewizja, media wszystko mnie ogłupia. Nie byłem na Marszu, ale sam nie wiem co tam zachodzi, że wszyscy nagle tak wojują. Zamiast spokojnie uszanować tak ważne ¦więto to robią burdy.


Z jednej strony napisałbym - szkoda, że Policja ma małą władzę wobec takich delikwentów, bo na ich miejscu przepałowałbym wszystkich, którzy robią burdy w tak ważnym dniu, aż nie będzie mógł złapać oddechu za złe zachowanie, a z drugiej strony to co piszecie, że ludzi podstawiają, prowokują to może i racji w tym jest, więc z tej drugiej strony jestem za uczestnikami tego Marszu. Z tego co słyszałem od znajomych to Antifa siedziała na dachach i prowokowali, ale to jak każde lewackie robaki, muszą się rzucać na prawo i lewo. Przepraszam tylko na "lewo", na prawo mają zakaz.

Także ciężko mi się określić, "czuję" się tym tak zmęczony. Mimo, że naprawdę nie oglądam TV to dociera do mnie to zakłamanie i człowiek dosłownie głupieje. Możliwe, że jeśli bym w Warszawie to mógłbym się ukierunkować.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 21:26   

Ten szesnastolatek xFanatic, argumentuje dokładnie tak jak katoliccy zbrodniarze XVII wieczni w Polsce którzy najpierw rozpoczęli tumulty i spalili legalnie postawione zbory Braci Polskich, a potem sprzeciwiali się ich odbudowaniu "w celu zapobieżenia tumultom".

Co do wczorajszych wydarzeń:

Dziwnym zbiegiem okoliczności do zamieszek i podpaleń dochodzi podczas marszów organizowanych przez skrajną prawicę, tj. ONR, Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy.

To prawda że w "Marszu Niepodległości" brali udział normalni ludzie, ale było też dużo dresów w kapturach i ludzi w kominiarkach. Niech każdy z was zastanowi się, jakby się poczuł gdyby na ulicy spotkał grupę ludzi w kominiarkach i jak się czuje gdy mija go grupa ogolonych na łyso gości w bluzach z kapturami. Te odczucia nie biorą się z nikąd, tylko z naszego smutnego doświadczenia.

xFanatiC napisa³/a:

Lewacki squat... Wszyscy chętnie mówią o ataku a nikt nie wspomina o tym, że zaczęło się od tego, że właśnie ludzie z dachu owego squatu rzucali butelkami



To trzeba było nie podchodzić do tego budynku, tylko wezwać policję, a nie wyrwać drzewka i atakować ich. Wszystkich którzy brali udział w jakiejkolwiek burdzie powinno się zamknąć w jednej celi, a tych którzy przeżyliby do dnia następnego, zesłać do obozu pracy żeby odpracowali zniszczenia których dokonali.

Podpalenie tęczy to zwyczajny akt wandalizmu. Z kolei atakowanie policjantów to zwyczajnie atak na funkcjonariusza Rzeczypospolitej, czyli działalność antypaństwowa i antypolska.

Different napisa³/a:

podstawiają, prowokują to może i racji w tym jest, więc z tej drugiej strony jestem za uczestnikami tego Marszu. Z tego



Absolutnie nie ma w tym żadnej racji! Jeżeli ktoś daje się sprowokować, to jest durniem. Jeżeli ktoś jest prowokowany przez bojówkę o przeciwnych poglądach, więc musi zaatakować policjantów i ich ranić, to jest zwyczajnym bandytą. A jeżeli ktoś twierdzi że policja podpalała tęczę i prowokowała zamieszki, to teza ta jest odważna, żeby nie powiedzieć: głupia. Jeżeli policjantów udało się zidentyfikować z powodu wystających mundurów, to stawiam że bojówka prawicowa zaaranżowała tę akcję. Policja ma wystarczająco dużo policjantów pracujących po cywilnemu, żeby nie wysyłać mundurowych do akcji w stylu bezpieki. A nawet gdyby wysłano mundurowych to dopilnowano by aby mundurów w ogóle na sobie nie mieli, bo zdemaskowanie ich byłoby zbyt ryzykowne dla ich zwierzchników.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 00:00   

Cytat:

Ten szesnastolatek xFanatic, argumentuje dokładnie tak jak katoliccy zbrodniarze XVII wieczni w Polsce którzy najpierw rozpoczęli tumulty i spalili legalnie postawione zbory Braci Polskich, a potem sprzeciwiali się ich odbudowaniu "w celu zapobieżenia tumultom".



Nie ma przyzwolenia społecznego na tą tęcze, została zbudowana przeciwko woli społeczeństwa. Tęcza nie jest własnością prywatną, nie jest niczym domem, więc nikt nie jest tu pokrzywdzony, a porównywanie ludzi którzy podpalali tęczę (już wielokrotnie) zbrodniarzami jest przesadą, żeby nie powiedzieć manipulacją. Już nie mówiąc o beznadziejnym chwycie erystycznym polegającym na podkreśleniu młodego wieku rozmówcy.

Cytat:

Dziwnym zbiegiem okoliczności do zamieszek i podpaleń dochodzi podczas marszów organizowanych przez skrajną prawicę, tj. ONR, Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy.


CytujÄ…c wikipediÄ™

Cytat:

Instalacja była kilkakrotnie podpalana, m.in. 12/13 października 2012 (osoba odpowiedzialna za podpalenie została zatrzymana przez policję)[4], w sylwestra w 2012 (instalacja zajęła się od fajerwerków)[5][6], 4 stycznia 2013 (instalacja prawdopodobnie została podpalona, jednak sprawców nie ujęto)[7], 24 lipca 2013[8] i podczas Marszu Niepodległości w 2013[9]. Konstrukcja została także kilkakrotnie zdewastowana, m.in. 7/8 listopada 2013, kiedy nieznany sprawca wyrwał część kwiatów i rozciął siatkę, na której zamocowano sztuczne kwiaty, miało to miejsce jeszcze w trakcie rekonstrukcji po poprzednim uszkodzeniu[10].


Dziwnym trafem do podpalenia dochodziło już jak widać wielokrotnie, nawet jeżeli w pobliżu nie przechodziła demostracja ONRu.
I nie, to że dochodzi do jakiś incydentów to nie jest przypadek, jeżeli chodzi o 100 tysięczny marsz, prawdopodobieństwo tego iż jakaś ilość jego uczestników to chuliganie jest duże. A to, że dzieje się to na marszu organizowanym przez RN, ONR i MW - największa ilość osób, największa ilość incydentów, czy to ich wina, że ich marsz cieszy się taką popularnością ?


Cytat:

To prawda że w "Marszu Niepodległości" brali udział normalni ludzie, ale było też dużo dresów w kapturach i ludzi w kominiarkach. Niech każdy z was zastanowi się, jakby się poczuł gdyby na ulicy spotkał grupę ludzi w kominiarkach i jak się czuje gdy mija go grupa ogolonych na łyso gości w bluzach z kapturami. Te odczucia nie biorą się z nikąd, tylko z naszego smutnego doświadczenia.


Nikt ich nie broni, uznajemy spalenie tęczy jako akt wandalizmu, a od ludzi szukających zamieszek również się odcinamy.
Tylko, że to były incydenty, a o kilkudziesięciu tysiącach ludzi którzy przeszli w spokoju nikt nie mówi, nic się nie mówi o wspaniałych przemówianiach które były wygłaszane podczas marszu. Najlepiej wziąć ułamek procenta i definiować przez niego całą grupę - tylko jak już pokazałem można to odwrócić, i np. żądać zdelegalizowania organizacji lewicowych z powodu paru lewackich terrorystów.

Cytat:

To trzeba było nie podchodzić do tego budynku, tylko wezwać policję, a nie wyrwać drzewka i atakować ich. Wszystkich którzy brali udział w jakiejkolwiek burdzie powinno się zamknąć w jednej celi, a tych którzy przeżyliby do dnia następnego, zesłać do obozu pracy żeby odpracowali zniszczenia których dokonali.



Mówimy tutaj o młodych ludziach, którzy są jawnie prowokowani i atakowanymi przez ludzi z znienawidzonymi przez nich poglądami politycznymi. Może w Twoim utopijnym świecie powinni uciec, lub jeszcze lepiej nadstawić drugi policzek.


Cytat:

Absolutnie nie ma w tym żadnej racji! Jeżeli ktoś daje się sprowokować, to jest durniem. Jeżeli ktoś jest prowokowany przez bojówkę o przeciwnych poglądach, więc musi zaatakować policjantów i ich ranić, to jest zwyczajnym bandytą. A jeżeli ktoś twierdzi że policja podpalała tęczę i prowokowała zamieszki, to teza ta jest odważna, żeby nie powiedzieć: głupia. Jeżeli policjantów udało się zidentyfikować z powodu wystających mundurów, to stawiam że bojówka prawicowa zaaranżowała tę akcję. Policja ma wystarczająco dużo policjantów pracujących po cywilnemu, żeby nie wysyłać mundurowych do akcji w stylu bezpieki. A nawet gdyby wysłano mundurowych to dopilnowano by aby mundurów w ogóle na sobie nie mieli, bo zdemaskowanie ich byłoby zbyt ryzykowne dla ich zwierzchników.



Ok, napluje Ci w twarz, a Ty wtedy rozumiem uciekniesz czy co ? Nie wiesz jak działa tłum, podniosła atmosfera. Jeżeli ktoś jawnie i bezczelnie prowokuje i atakuje to dlatego iż w odróżnieniu od Ciebie doskonale wie co znaczy tłum podekscytowanych młodych ludzi.
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-13, 11:25   

A mnie martwi to ,że dalej jesteśmy podzielonym społeczeństwem
_________________
You know who i am
 

alkopoligamista  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2012

Sk±d: niwka

   

Wys³any: 2013-11-13, 15:11   

W sumie od początku wiedziałem, że to wszystko wymknie się spod kontroli. Szkoda mi było tylko drzewek :\
_________________
¯ycie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-11-13, 16:41   

Cytat:

Nie powiedziałem , że takich naukowców nie ma pajacu. Czekam dalej na raport jakiejś instytucji , która mówi , że globalne ocieplenie to fikcja . Wiesz jakiś paru wariatów może sobie gadać pierdoły , ale najważniejsze jest stanowisko jakiejś instytucji , która działa wg jakiejś metodologii .



Więc, krótko mówiąc, grupa naukowców (która również bada rzeczywistość i zna się na tym co mówi) działająca niezależnie i prezentująca opozycyjne zdanie, to banda wariatów, natomiast grupa naukowców w jakiejś instytucji już w szeregi wariatów się nie zaliczy.
Prawda jest taka, że zmiany klimatyczne następują na naszej planecie od początku jej istnienia (a bywały o wiele gwałtowniejsze niż teraz) i działalność człowieka jest jednym z mnóstwa czynników które mają na nie wpływ. Nasz klimat jeszcze wiele razy będzie się ocieplał i ochładzał. Tak, wiem, że ktoś o tym nadmienił, chciałabym dodać, że być może to nie jest czynnik uprzywilejowany. To, że pewien punkt widzenia jest reprezentowany przez instytucję (której metodologia jest niejednokrotnie pokrętna i podporządkowana polityce), nie oznacza, że jest on koniecznie prawidłowy. Good scientist is a humble scientist. Zastanówcie się zanim znowu będziecie głosić za jakąś grupką inteligentnych, że coś jest prawdą albo że coś jest bzdurą. Istnieją wątpliwości czy globalne ocieplenie w ogóle istnieje i stanowi zagrożenie, a których nie należy ignorować, bo naukowcy którzy ignorują postulaty innych badaczy tylko dlatego, że tamtych jest mniej, nie są godni miana ludzi nauki. Kiedyś też tak bezkrytycznie przyjmowano powszechnie lansowane "prawdy" bez cienia pomyślunku i odwagi do ewentualnej polemiki. Jeden z takich etapów zakończył Mikołaj Kopernik i to nie bez wrzawy.

Cytat:

Wrogość wobec feministek , badania naukowe jasno potwierdzają , że nie ma żadnych różnic między zdolnościami umysłowymi między kobietą i mężczyzną , a jednak nadal tylko 4% studentów fizyki to kobiety



Ale zaraz, jaki to ma związek? Te trzy składowe które wymieniłeś praktycznie nie mają ze sobą związku, przynajmniej w mojej opinii. Ponieważ:
Nie ma różnic umysłowych między kobietą a mężczyzną na płaszczyźnie płciowej, występują dopiero na płaszczyźnie osobniczej i to jest fakt. Ale jaki jest związek między tym a wrogością wobec feministek? Ta wrogość nie wynika wcale z tego, że społeczeństwo uważa kobiety za gorsze (przynajmniej to ucywilizowane społeczeństwo) i tym samym jest na bakier z nauką. Wrogość wynika z zachowania feministek, które po prostu przeginają pałę. To już nie są te same feministki które walczyły o podstawowe prawa dla kobiet (do niezależności, wolności, zarabiania uczciwych pieniędzy, głosowania w wyborach), oczywiście po pierwsze dlatego że te prawa już są, ale po drugie dlatego, że jakoś ich priorytety przestały się pokrywać z aspiracjami zwyczajnych kobiet. Zamiast walczyć o to by lepiej chronić kobiety przed przemocą , by miały się gdzie podziać, walczyć o lepsze warunki do wychowywania dzieci (polityka prorodzinna), wolą zajmować się sprawami LGBT, edukacją seksualną, gender i innymi pierdołami. Z kolei to że na fizyce nie studiują kobiety nie ma żadnego związku z nietolerancją, przecież już w każdym normalnym kraju kobieta może studiować na wszystkich tych kierunkach gdzie studiuje mężczyzna. Po prostu najwyraźniej one nie chcą tam studiować. Zawód jak np. kosmetolog nie bez powodu nazywany jest kobiecym - po prostu kobiety częściej się spełniają w tym zawodzie, policzmy ile % studentów kosmetologii to mężczyźni. Mało? Ale to niesprawiedliwe! Na litość boską dajmy ludziom robić to co chcą...

Sorry za mega offtop... Ale zaczął się już wcześniej. Najwyżej wydzielicie temat albo coś.

Cytat:

rodzice dyskryminują swoje dzieci ze względu na płeć przypisują chłopcom cechy jak odwaga , bystrość , agresja a dziewczynką delikatność , uległość co mija się z prawdą mogę przedstawić ci cały eksperyment dokładniej .



Ja chcę, żeby moja córka czytała kopciuszka i mam w nosie że to "stereotypowe". Chyba że jej się nie spodoba, będzie wolała jeździć autami - proszę bardzo! Do wyboru do koloru. Nie życzę sobie, by moje dzieci udawały w przedszkolu że są innej płci i wybierały sobie płeć (to już jest zamach na ludzką naturę). Chcę, by mój syn otwierał koleżankom w szkole i pracy drzwi kiedy dorośnie, ot kindersztuba. W tych "stereotypach" nie ma akurat nic uwłaczającego dla poszczególnych płci, po prostu one akcentują różnice między płciami, które są! Krzewią też nieraz normy dobrego wychowania wymyślone dawno temu. Gdzie tu dyskryminacja? Po prostu dajmy dzieciom bawić się czym chcą i oglądać co chcą (dopóki prezentuje do dobre wzorce).
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 17:33   

Cytat:

Zamiast walczyć o to by lepiej chronić kobiety przed przemocą , by miały się gdzie podziać, walczyć o lepsze warunki do wychowywania dzieci (polityka prorodzinna), wolą zajmować się sprawami LGBT, edukacją seksualną, gender i innymi pierdołami. Z kolei to że na fizyce nie studiują kobiety nie ma żadnego związku z nietolerancją, przecież już w każdym normalnym kraju kobieta może studiować na wszystkich tych kierunkach gdzie studiuje mężczyzna. Po prostu najwyraźniej one nie chcą tam studiować. Zawód jak np. kosmetolog nie bez powodu nazywany jest kobiecym - po prostu kobiety częściej się spełniają w tym zawodzie, policzmy ile % studentów kosmetologii to mężczyźni. Mało? Ale to niesprawiedliwe! Na litość boską dajmy ludziom robić to co chcą...

Ależ feministki walczą o różne sprawy w tym także o politykę prorodzinną .Nie rozumiem co w tym złego , że zajmują się LGBT po prostu LGBT , Feministki , ateiści , wegetarianie mają wspólnego wroga konserwatystów , więc to , że się wspierają i walczą we wspólnych sprawach jest bardzo dobre . Edukacja seksualna również jest bardzo dobra , bo człowiek powinien zrozumieć swoją seksualności , swoje popędy i je zaakceptować bo wtedy może tylko osiągnąć stabilność emocjonalną . To jest coś takiego jak nietolerancja kobiet? :mrgreen: :mrgreen: Mówiłem o dyskryminacji i przypisywaniu kobiecie jakieś roli z powodu jakieś dawnej tradycji , którą ja najzwyczajniej mam gdzieś ( mogę kultywować to co jest fajne a nie to co beznadziejne ) Właśnie takie przypisywanie komuś od urodzenia określonych cech, ról np . że kobieta powinna siedzieć z dziećmi niech się nie pcha na uniwersytet to jest właśnie wyrządzanie 2 człowiekowi krzywdy ponieważ zabieramy mu to co jest w nim wartościowe , to w czym chce się on spełnić i zmuszamy do robienia czegoś czego on nie koniecznie ma ochotę . Z tym trzeba walczyć

Cytat:

Po prostu najwyraźniej one nie chcą tam studiować.


nie to nie jest to cały eksperyment badał grupę ludzi przez 10 lat ich wybory , ich sukcesy w szkole i dalszą drogę kształcenia , z tego eksperymentu jasno wynika , że kobiety często unikają nauki tych kierunków , ze względu przez nacisk kulturowy i społeczny.

Cytat:

Zawód jak np. kosmetolog nie bez powodu nazywany jest kobiecym - po prostu kobiety częściej się spełniają w tym zawodzie, policzmy ile % studentów kosmetologii to mężczyźni. Mało? Ale to niesprawiedliwe! Na litość boską dajmy ludziom robić to co chcą...


Tyle , że fizyka to jest coś czym może zajmować się i mężczyzna i kobieta , a kosmetyki to w 90% produkty dla kobiet , więc wynika głównie to z faktu iż w większości te problemy dotyczą kobiet , ale jest w tym też trochę dyskryminacji bo wielu debili dzisiejszego świata wyobraża sobie mężczyznę jako przepoconego , smierdzącego drwala z rękami jak łopaty ...

Cytat:

działalność człowieka jest jednym z mnóstwa czynników które mają na nie wpływ. Nasz klimat jeszcze wiele razy będzie się ocieplał i ochładzał. Tak, wiem, że ktoś o tym nadmienił, chciałabym dodać, że być może to nie jest czynnik uprzywilejowany.

No to wiadomo , że jest mnóstwo czynników zmian klimatu , ale jednym z najważniejszych jest emisja co2 przez człowieka i masowa wycinka lasów (na ogromną skalę )

Cytat:


Istnieją wątpliwości czy globalne ocieplenie w ogóle istnieje i stanowi zagrożenie, a których nie należy ignorować, bo naukowcy którzy ignorują postulaty innych badaczy tylko dlatego, że tamtych jest mniej, nie są godni miana ludzi nauki. Kiedyś też tak bezkrytycznie przyjmowano powszechnie lansowane "prawdy" bez cienia pomyślunku i odwagi do ewentualnej polemiki


To jest całkowicie inna rzecz . Widzisz ja nie mam wykształcenia , nie skończyłem studiów ekologicznych , pewnie ty też nie , polemikę więc zostawmy tym którzy mają w tej materii szerokie pojęcie i poświecili tej dziedzinie swoje życie , no i widzisz takie instytucje to właśnie grono profesjonalistów i słowo takiej instytucji jest najważniejsze bo to ogromna rzesza ludzi , która ma pojęcie w danej dziedzinie i co najważniejsze postępują oni zgodnie z metodologią swojej dziedziny nauki . Jaki jest sens prowadzenia dyskusji na temat ekologi skoro to ci ludzie mają 100 razy bardziej rozwiniętą wiedzę na ten temat i to ich zdanie jest dla mnie prawdziwe ( wiadomo , że mogą się mylić nauka bywa zmienna ) a nie to co pierdnie ktoś na forum . Drugą rzeczą jest to , że media uwielbiają takie tematy Kowalski , który płaci podatki słyszy , że jego państwo walczy z globalnym ociepleniem , nagle słyszy , że globalne ocieplenie to bzdura bo jakiś naukowiec tak powiedział , a to była tylko część debaty , no i Kowalski się denerwuje , ogląda te wiadomosci i ludzie na nim zarabiają bo wyszukują takie "nowinki "


Cytat:

Nie życzę sobie, by moje dzieci udawały w przedszkolu że są innej płci i wybierały sobie płeć


Nie ma czegoś takiego . O naszej płci decydują chromosomy xy mężczyzna xx kobieta . Nie ważne czy facet chodzi w stringach , maluje się i jest generalnie zniewieściały to i tak jest takim samym facetem jak brudny ,zarośnięty drwal . Nikt nie powinien nad takim chłopakiem stać i gadać mu : Zachowuj się jak prawdziwy mężczyzna ! Po prostu on może wyrażać siebie tak jak chce i nikt nie ma prawa stawiać na nim społecznej presji.

Cytat:


, po prostu one akcentują różnice między płciami, które są!


Są jakieś różnice między kobietą i mężczyzną , ale jak się okazała większość z rzeczy które wydawały się oczywiste to były zwykłe stereotypy .

Cytat:

Gdzie tu dyskryminacja? Po prostu dajmy dzieciom bawić się czym chcą i oglądać co chcą


No właśnie o tym mówię , nikt nie ma prawa naciskać na dziecko aby koniecznie wpasowała się w typ stereotypowego mężczyzny , czy kobiety , bo banda wieśniaków z średniowiecznej europy żyła właśnie tak ...
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 17:58   

Cytat:

No to wiadomo , że jest mnóstwo czynników zmian klimatu , ale jednym z najważniejszych jest emisja co2 przez człowieka i masowa wycinka lasów (na ogromną skalę )



Piszesz iż nie masz wykształcenie, chcesz to pozostawić ludziom wykształconym, a chwile przed tym przedstawiasz te stanowisko jako fakt.
Czy NIPCC jest czymś co też nazwiesz czymś co mówi parę wariatów ?
Ja wcale nie rozstrzygam kto ma racji, nie zgadzam się natomiast na niszczenie gospodarek krajów, wydawanie 1 biliona EURO, na coś co być może jest bzdurą !

Co do tęczy to można też zacytować tu wypowiedź Janusza Korwin-Mikke

Cytat:

P.Kamil Grzebyta o spaleniu Tęczy napisał:

Tak, tęcza symbolizuje pojednanie i wspólną pracę wielu ludzi. Jej spalenie oznacza destrukcję, nietolerancję i upadek wolności.

Nie zgadzam siÄ™ - i odpisujÄ™:

Drogi Panie !!
NaprawdÄ™: mocno siÄ™ Panu dziwiÄ™. Gdyby ktoÅ› naruszyÅ‚ czyjÄ…Å› wÅ‚asność prywatnÄ… – to bym rozumiaÅ‚ i z caÅ‚Ä… mocÄ… przyÅ‚Ä…czyÅ‚ siÄ™ do Pana potÄ™pienia. U siebie w ogródku każdy może sobie stawiać tÄ™cze, phallusy czy organa p.Kruczkowej – pod warunkiem (w tym ostatnim przypadku nie speÅ‚nionym) by nie przeszkadzaÅ‚o to sÄ…siadom. Ale tu?
Tu ma Pan konstrukcjÄ™, wzniesionÄ… za pieniÄ…dze zrabowane mieszkaÅ„com Warszawy. Powszechnie uważanÄ… za demonstracjÄ™ siÅ‚y coraz bardziej znienawidzonych LGTBuraków. CzytaÅ‚ Pan ten ton tryumfalizmu na portalach LGTB – i obecne gromy rzucane przez te krÄ™gi – zwÅ‚aszcza zza granicy? To JEST symbol LGTB – i nie udawajmy, że jest inaczej. Chyba, że chcemy zejść na poziom chÅ‚opaków twierdzÄ…cych, że zamawiali pięć piw...
Ta konstrukcja nie peÅ‚niÅ‚a jakiejkolwiek pożytecznej roli - wiÄ™c nie chodzi o palenie meczetów, synagog czy paÅ„stwowych budynków! TÄ™cza byÅ‚a po prostu £ukiem Tryumfalnym LGTB. I gdybym byÅ‚ homosiem, to chyba sam bym jÄ… podpaliÅ‚ – a na pewno bym protestowaÅ‚ przeciwko stawianiu tej TÄ™czy – w obawie, że narodowcy zrobiÄ… to, co zrobili... a w nastÄ™pnej kolejnoÅ›ci wezmÄ… siÄ™ za pogromy homoseksualistów (bez rozróżniania, kto jest zwykÅ‚ym homosiem, a kto tym (tfu!) „gejem”).
Symbole sÄ… po to, by coÅ› znaczyÅ‚y. TÄ™cza coÅ› symbolizowaÅ‚a. Ale spalenie TÄ™czy też coÅ› symbolizuje. ChÅ‚opaki sobie urzÄ…dziÅ‚y happening – i tyle. Jest Pan przeciwko swobodzie ekspresji artystycznej? Dlaczego p.Danielowi Olbrychskiemu wolno pociąć szablÄ… eksponaty w muzeum
http://warszawa.gazeta.pl...a_i_Kirgiz.html (porąbał wizerunki ludzkich twarzy!) - a narodowcom nie wolno podpalić kilku plastikowych kwiatków?
Zresztą p.Hanna Gronkiewicz-Waltzowa najwyraźniej polubiła ten happening i chce postawić narodowcom kolejną konstrukcję...
Rozróżnijmy: podpalenie flagi obcego paÅ„stwa – czy jest to Federacja Rosyjska czy Tanzania – jest demonstracjÄ… politycznÄ… na zewnÄ…trz – i należy to potÄ™pić jako rzecz niedopuszczalnÄ…. Natomiast spalenie TÄ™czy to zabawna demonstracja wewnÄ™trzna – ale i ostrzeżenie: ludzie siÄ™ radykalizujÄ…. Typowe pomruki nadciÄ…gajÄ…cego tajfunu, który (mam nadziejÄ™, że już niedÅ‚ugo) zmiecie ze sceny politycznej gang federastów z Brukseli i ich polskich pÅ‚atnych pachoÅ‚ków z Bandy Czworga.

Pozdrawiam serdecznie,

Janusz Korwin-Mikke

_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 18:14   

Cytat:

Piszesz iż nie masz wykształcenie, chcesz to pozostawić ludziom wykształconym, a chwile przed tym przedstawiasz te stanowisko jako fakt.
Czy NIPCC jest czymś co też nazwiesz czymś co mówi parę wariatów ?
Ja wcale nie rozstrzygam kto ma racji, nie zgadzam się natomiast na niszczenie gospodarek krajów, wydawanie 1 biliona EURO, na coś co być może jest bzdurą !


Powiedziałem ci jest stanowisko organizacji , która tym się zajmuje i koniec . To oni mają decydujący głos . Dyskusję natomiast na temat globalnego ocieplenia niech rozstrzygają się właśnie w takich organizacjach , a nie pośród ludzi którzy nie mają wykształcenia , po to jest tytuł naukowy , aby odróżnić ludzi , którzy się znają od tych którzy się nie znają . Jakoś nikomu nie udało się obalić dowodów na globalne ocieplenie , a to , że istnieją jakieś tam głosy sprzeciwu o niczym nie świadczy
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 18:24   

Rhagar14 napisa³/a:

Cytat:

Piszesz iż nie masz wykształcenie, chcesz to pozostawić ludziom wykształconym, a chwile przed tym przedstawiasz te stanowisko jako fakt.
Czy NIPCC jest czymś co też nazwiesz czymś co mówi parę wariatów ?
Ja wcale nie rozstrzygam kto ma racji, nie zgadzam się natomiast na niszczenie gospodarek krajów, wydawanie 1 biliona EURO, na coś co być może jest bzdurą !


Powiedziałem ci jest stanowisko organizacji , która tym się zajmuje i koniec . To oni mają decydujący głos . Dyskusję natomiast na temat globalnego ocieplenia niech rozstrzygają się właśnie w takich organizacjach , a nie pośród ludzi którzy nie mają wykształcenia , po to jest tytuł naukowy , aby odróżnić ludzi , którzy się znają od tych którzy się nie znają . Jakoś nikomu nie udało się obalić dowodów na globalne ocieplenie , a to , że istnieją jakieś tam głosy sprzeciwu o niczym nie świadczy



Oczywiście zajmują się tym naukowcy których Ci wymieniłem - wraz z tytułami naukowymi, oraz uczelniami.
Tak samo NIPCC się tym zajmuje. Opinia iż istnieje globalne ocieplenie jest podzielana przez wielu naukowców stojących w opozycji do jakiejś jedynej słusznej organizacji. Natomiast to

Cytat:

ale jednym z najważniejszych jest emisja co2 przez człowieka i masowa wycinka lasów (na ogromną skalę )


jest sprawÄ… dyskusyjne.

http://www.nipccreport.org/reports/reports.html

To też są jakieś tam głosy sprzeciwy zapewnie, i z pewnością nie ma tam naukowych argumentów, żyj dalej karmiony propagandą Unii.
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-11-13, 19:32   

Rhagar14, Pozarządowy Międzynarodowy Zespół ds. Zmian Klimatu również jest organizacją, która się tym zajmuje. Z ich pracy (jak chcesz podam ci do niej link) wynika, że według wszelkich dostępnych danych naukowych, obecnie występujące zmiany klimatyczne nie stanowią odchylenia od normy i nie są bezpośrednio wynikiem działalności człowieka w sensie globalnym.
philosophus,

philosophus napisa³/a:

Ten szesnastolatek xFanatic, argumentuje dokładnie tak jak katoliccy zbrodniarze XVII wieczni w Polsce którzy najpierw rozpoczęli tumulty i spalili legalnie postawione zbory Braci Polskich, a potem sprzeciwiali się ich odbudowaniu "w celu zapobieżenia tumultom"


Najlepiej napisz "szesnastolatek" wielkimi literami i z wykrzyknikiem, wtedy na pewno wystarczająco zdyskredytujesz moją osobę w oczach forumowiczów i uświadomisz ich, iż nie warto podejmować dyskusji. Reszty nie komentuje bo porównanie jest bzdurne.

philosophus napisa³/a:

Dziwnym zbiegiem okoliczności do zamieszek i podpaleń dochodzi podczas marszów organizowanych przez skrajną prawicę, tj. ONR, Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy.


Tak, a ten zbieg okoliczności można opisać takim ładnym słowem: frekwencja. Pokaż mi inną manifestację, która przyciąga 100tys. ludzi, w takim tłumie zawsze znajdą osoby, którym przychodzą różne głupoty do głowy. Poza tym twierdzenie, że do zamieszek dochodzi tylko podczas marszów organizowanych przez środowiska narodowe to albo niewiedza albo kłamstwo. "Antifa znaczy atak" :mrgreen:

Co do reszty twojego wpisu to ja nie wiem na jakim świecie ty żyjesz. Kilkudziesięciotysięczny tłum jest łatwy do sprowokowania i to jest rzecz oczywista.
_________________
Whatever you do, don't be another brick in the wall.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com