Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2011-06-27, 19:13

Autor

Wiadomo¶æ

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 20:21   

Bardzo dobrze potrafisz sie bronic. "glupia to jestes Ty", "osmieszasz to sie Ty". Huah.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 20:24   

Fansy, Powiedz swojemu dilerowi żeby Ci zmienił prochy bo od tych tylko pier*oli Ci się we łbie.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:00   

coż to za zachowanie, młoda damo!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:04   

Taa, nadużywam wulgaryzmów. Prowokujecie mnie. ;]
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:12   

nie. jesteÅ› zwyczajnie niegrzeczna. niewychowana.
to prostackie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:13   

Jestem wychowana, w porównaniu do innych na forum. Tłumacz sobie to jak chcesz.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:24   

Po całym forum obnosisz się potrzebą bycia docenioną. Tylko czekasz na najmniejszy ochłap pochwały, nawet kłamliwej. Tak, wiem. Zaprzeczysz z tupnięciem. O tyle dużym, o ile mam rację. : ]

£atwo popadasz w irytację. ¯ywiołowo reagujesz na krytykę i ciężko ją przyjmujesz. Choleryczka z Ciebie.

Co by tu dużo. Niezbyt lubię, jesteś irytująca hałaśliwością. Nie odpowiada mi Twój sposób bycia na forum. Jest taki wulgarny i przeciętny.

Jesteś też, jak sądzę, niecierpliwa.

[ Dodano: 2011-06-26, 21:27 ]

patkaa napisa³/a:

Prowokujecie mnie. ;]



Sama zapraszałaś

No to proszę bardzo, możecie po mnie pojeździc. ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:27   

patkaa, uspokój się. Założyłaś temat w tym dziale, więc musisz liczyć się z krytyką. Jeżeli dalej będziesz używała tekstów w stylu

patkaa napisa³/a:

Powiedz swojemu dilerowi żeby Ci zmienił prochy bo od tych tylko pier*oli Ci się we łbie.

temat zostanie zamknięty, a Ty zrobisz sobie mały odpoczynek od forum.


A teraz tak prywatnie:
Zachowujesz się wulgarnie. Nie wiem co sobie tym kompensujesz, ale używając kilku wyuczonych pyskówek w stylu "zmień dilera" , "zamknij pysk" na nikim wrażenia nie robisz. Jeżeli uważasz inaczej- zapraszam do piaskownicy za blokiem. Chcesz zmienić opinię na swój temat? Zachowuj się. Wykaż się umiejętności wyrażania swojego zdania, okaż szacunek innym użytkownikom, przestań robić OT w każdym napotkanym temacie.
_________________
Drugs&hugs.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:35   

slow, Wiem że jestem wulgarna. Nie mieszkam w bloku, więc nie wbiję do piaskownicy...
Przepraszam bardzo, ale jak ja mam szanowac ludzi którzy mówią mi : jesteś głupia. W każdym temacie gdzie tylko pojawi się słowo "Patkaa" piszą jakieś bzdury, Ty jako mądry moderator powinnaś to zauważyc. !

Krit, Nie, nie chcę byc tylko obsypywana komplementami. Nie jestem idealna, mam swój sposób bycia. Szanuję ludzi którzy na to zasługują, ale i tak nie bierzecie moich słów na poważnie - bo w końcu jestem głupia...
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:50   

patkaa, a może jest to konstruktywna krytyka? Co Ci daje reagowanie pyskówkami na poziomie 5 latka? Oczywiście prócz tego, że osoby, które piszą Tobie takie komentarze, zyskują w tym potwierdzenie?

patkaa napisa³/a:

Ty jako mądry moderator powinnaś to zauważyc.


Podlizywaniem się też niczego nie załatwisz.
_________________
Drugs&hugs.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:52   

patkaa napisa³/a:

Przepraszam bardzo, ale jak ja mam szanowac ludzi którzy mówią mi : jesteś głupia.



Może zacznij szanować ludzi za to jacy są, a nie to, jaki mają stosunek do Ciebie. Skąd te bulwersy, moja droga? Po prostu pokaż, że głupia nie jesteś.

patkaa napisa³/a:

Nie mieszkam w bloku, więc nie wbiję do piaskownicy...



Wypraszam sobie! Jestem dumnym mieszkańcem Wielkiej Płyty!

patkaa napisa³/a:

ale i tak nie bierzecie moich słów na poważnie - bo w końcu jestem głupia...



No i na tym się kończy dialog. Na systemie własnych wyobrażeń o sobie i innych.
_________________
#truestory
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:04   

slow napisa³/a:

Podlizywaniem się też niczego nie załatwisz.


haha, ja się nie podlizuję... mądry to jakby w cudzysłowie.

Krit, Posłuchaj, szanuję tu wszystkich. Zniosę wszystko tylko nie to że jestem głupia, bo nie jestem. Ale mój szacunek kończy się razem z cierpliwością.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:08   

Chyba masz zbyt dobre zdanie o sobie, bo inteligentna tez nie jestes. Poczytaj swoje posty czasem to zrozumiesz dlaczego tak mysle.
Zaraz mi napiszesz ze masz wieksze problemy, nie masz czasu, jestes chora i musze byc z tego powodu dla Ciebie mila. To tez jest zalosne. Widze ze lubisz sie nad soba uzalac.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:13   

Mówiłam Ci już żebyś nie mierzyła innych swoją miarą. To że Ty jesteś mało inteligentna nie znaczy że wszyscy musimy się zniżac do Twojego poziomu.
Taa, jestem chora ale wątpię bo to miało wspólnego coś z tym tematem... Po za tym nie wpływa to na inteligencję - kochana. -.-
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:17   

Nie potrafisz zrozumiec prostego zdania. Juz raz tutaj pisalas, ze masz wieksze problemy, wiec "lata Ci to wszystko koło dup*", w innym temacie pisalas, ze jestes chora wiec ktos nie ma prawa Cie obrazac. Ale kogo to obchodzi ze Ty masz problemy czy jestes chora? Nie oczekuj, ze z tego powodu ludzie beda sie nad Toba litowac i zaczna byc mili.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com