Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2011-06-27, 19:13

Autor

Wiadomo¶æ

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2011-06-25, 23:27   

patkaa napisa³/a:

Uwaga grałam na Pegasus'ie ;] Gdyby ktoś nie wiedział co to takiego : klik w link. ;]
http://s2.blomedia.pl/gad.../11/Pegasus.jpg



Uhhhh a ja grałem wczoraj na ps3
"Gdyby ktoś nie wiedział co to takiego : klik w link. ;]"
http://centrumgry.com.pl/...2010/07/ps3.jpg

Wiesz, mało Cię kojarzę, ale z tego co tutaj widzę, to jesteś zdeczka mało rozgarnięta, taka sweet idiotka. Twe słownictwo zahacza o podstawówkę, przez co nie sposób traktować Twoich wypowiedzi poważnie. Pisz, zaśmiecaj, ciesz się.
holla!
_________________
fuck all y'all
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:23   

Maka, Dzięki, ale i tak nie myślę o sobie jako o mało rozgarniętej sweet idiotce.. Nie wiem na ile mnie znasz aby tak mówic, oczywiście pierwsze wrażenie zawsze dużo mówi - tylko moje wypowiedzi są dla ludzi rozumiejących sarkazm. ;]

Taa i specjalnie napisałeś o ps3, proszę Cię nie ośmieszaj się bardziej bo nie tylko Ty je masz - o ile w ogóle masz.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Pieterka  

Stały User

All eyez on me



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 29 Kwi 2011

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:31   

Z tego co widziałam jesteś inteligentną osobą z dobrym gustem. Piszesz sensowe posty, co w niektórych tematach jest wyjątkowo niezbędną rzeczą. To się ceni ;)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:32   

patkaa napisa³/a:

haha, do teraz byłam pewna że sheilven to chłopak. ;]


zgiń!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:34   

Pieterka, dziękuję. ; )

sheilven, Przepraszam, na serio tak myślałam. Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to myślałam że spadną z krzesła. ;d hahaa
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Pieterka  

Stały User

All eyez on me



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 29 Kwi 2011

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:46   

ProszÄ™

patkaa napisa³/a:

sheilven, Przepraszam, na serio tak myślałam. Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to myślałam że spadną z krzesła. ;d hahaa


Ale pocisk....
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:48   

Pieterka, żeby nie było nie chodzi mi o to że źle wygląda bo jest ładna, tylko od początku byłam przekonana że to chłopak, ale jak zobaczyłam zdjęcie dziewczyny...
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Pieterka  

Stały User

All eyez on me



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 29 Kwi 2011

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:59   

No wiem. Wynikło nieporozumienie przez np. avatar ; )
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:41   

A ja Cie nie lubie. Od początku wszędzie było Ciebie pelno. Posty, ktore piszesz przeważnie niczego nie wnoszą do tematu. Twoje rady dla innych uzytkowników są banalne i niepotrzebne, bo każdy wpadnie na pomysł jaki Ty próbujesz podsunąc.
Zauważyłam tez, że nie masz swojego zdania. Mam wrażenie, że przeglądasz posty innych w danym temacie, a poźniej zbierasz wszystko do siebie, zamieniasz kilka słow i piszesz, udając, że to Twój pogląd, pomysł, rada.
Czasem znajdziesz sobie użytkownika, ktoremu chcesz w danym temacie przytakiwac czy nawet go bronic. Nieważne, że jego zdanie może nie byc sluszne.
Zdarza Ci się mieć własną opinię, ktorej bronisz. Tyle że nie docierają do Ciebie żadne argumenty, nie jestes w stanie przyznać się do błedu. Odnosze wrażenie, że myslisz: "ja i tylko ja mam racje".
Twoje emotki w co 2 zdaniu wyglądają żalośnie. Zdecydowanie za dużo ich. Chyba jeszcze nie zauważyłaś, że nikt tutaj tak często emotek nie używa.
Irytuje mnie, kiedy pisząc jakąs rade, zawsze na końcu dodajesz "albo cos". Gdyby autor pytania miał domyślić się, co znaczy takie "albo coś" to uwierz, że nie potrzebowałby rad. A wygląda to dziecinnie po prostu.
Kłocisz się z każdym, kto ma inne zdanie.
I niby nie uważasz się za głupią, ale jesteś głupia. Do tego dziecinna. Do tej pory nie napisałaś chyba niczego, co nie byłoby oczywiste.
Dodam jeszcze, że łatwo Tobą manipulować i przewidziec co napiszesz.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:41   

ale przecież jest znaczek z płcią, tuż obok nicku, więc w widocznym miejscu. i co i co? foch na wszystko.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:48   

sheilven, spooko.

Fansy, Nigdy wcześniej przed moją wypowiedzią nie czytam postów wcześniejszych bo nie mam na to czasu, piszę co myślę i tyle.
Nikt mną nie manipuluje, pisałam już sto razy że nikt nie zmieni mojego zdania/poglądu na dany temat. Jeden ma taką opinię, a drugi inną - to normalne. Nie jestem głupia w porównaniu do Ciebie.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:54   

Nie mam pojecia po co zakładasz tutaj temat o sobie, skoro chcesz widziec tylko pozytywne opinie.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:56   

Fansy, Nie chcę widziec tylko pozytywnych opinii, tylko ludzie gadają coś czego nie wiedzą, mylą się - po prostu piszą co widzą, albo przeczytają.. A z tym że napisałaś że jestem głupia, to już przegięłaś...
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 14:59   

A po czym ocenia sie ludzi? Po tym co soba reprezentuja, jakie majÄ… zdanie, jak sie zachowuja.

patkaa napisa³/a:

mylÄ… siÄ™ - po prostu piszÄ… co widzÄ…, albo przeczytajÄ…..


Pomysl dziewczyno po czym innym ma Cie ocenic osoba na forum? Kolejny przykład Twojej glupoty.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-06-26, 15:02   

lol.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com