Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-02-20, 13:25   

Norway napisa³/a:

Kup wielkiego misia


a najlepiej tego 250 cm :-D widziałem na allegro za jedyne 400 zł :-P to by wrażenie zrobiło na pewno :mrgreen:
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Narcyza

User



Do³±czy³: 21 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 17:02   

A ja sądzę, że najlepiej coś praktycznego np. kosmetyki które zawsze używa. Nie będzie musiała już kupować :P
_________________
 

K@rolk@  

User

KaroLina



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Poland ;]

   

Wys³any: 2010-07-24, 14:51   

W jakiejś książce czytałam że chłopak dał dziewczynie szklany wisiorek, w którym było zatopione ziarenko ryżu. Na tym ziarenku był maluteńki napis 'Kocham Cię'. Jak dla mnie to było bardzo romantyczne :)
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 15:07   

Najlepiej wałek z zaschniętym ciastem.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-25, 11:01   

Możliwe,że stanowię wyjątek,lecz szczerze mówiąc nie cenię prezentu poprzez jego wartość materialną,lecz poprzez sam gest.Nie ważne co,lecz ważne od kogo.Aczkolwiek wolałabym otrzymać 'wspomnienia',aniżeli coś materialnego.
_________________
Drugs&hugs.
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-26, 10:38   

Oj ja to pluszowych misków nie lubię. Raz mi mąż kupił takie właśnie serce poduszkę, o którym tu była mowa. Początkowo raz czy dwa razy na nim spałam - teraz gdzieś leży :-) . Ja jestem raczej zwolenniczka praktycznych prezentów, więc najbardziej mnie cieszy raczej biżuteria tylko i wyłącznie srebrna (złota nie lubię). Acha no i lubię bardzo kwiaty doniczkowe też często dostaję od męża. NO jakies tam perfumy też mogą być, ale to wole sama kupować bo nie zawsze każdy zna mój zapachowy gust.
 

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-26, 12:11   

Ja również jestem zwolenniczką gestów i dostawania "wspomnień". Lubię własnoręcznie zrobione, choćby pierdółki, bo wtedy widzę faktyczność uczuć danej osoby względem mnie. Sama często robię znajomym własnoręczne prezenty. Naturalnie nie jakieś laurki itd., lecz kupny prezent staram się powiązać z tym, co faktycznie chcę dać.
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

sarenka  

User


Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 10:31   

Każdy jest inny i każdy na pewno chciałby dostać co innego. Myślę, że najlepsze są niespodzianki - takie zawsze cieszą. Ja bym się cieszyła ze wszystkiego, laurka by mi odpowiadała, ale np. pakietem w SPA też bym nie pogardziła, takim np. z Primavery w Jastrzębiej Górze. Prezent, to prezent, z każdego trzeba się cieszyć tak samo, nie liczy się co się dostaje, ale liczy się gest.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-03, 12:46   

A taka ramka cyfrowa http://www.electro.pl/pro...-91633,411.html ? Myślicie, że to mógłby być fajny prezent dla dziewczyny? Zbliżają się urodziny mojej siostry, ona się interesuje fotografią, no i takie coś mi wpadło w oczy.
 

rzaruwa  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 18:17   

Mój ostatnio podarował mi zrobiony przez siebie w pierwszej klasie technikum (czyli jakieś 7 lat temu) malutki metalowy bączek na którym wygrawerował napis zawierający nasze imiona, datę początku naszego związku i malutkie serduszko :)
Zawsze w ważnych chwilach noszę go przy sobie, traktuję go jak talizman szczęścia :)
 

Pani WÄ…s  

User



Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-03, 19:33   

Najlepszym prezentem będzie coś co sam posiadasz coś w stylu bransoletki jakiegoś amuletu coś na czym ci zależy albo lubisz.Dziewczyna będzie zachwycona że jej ufasz! ale ta opcja nie pasuje raczej do urodzin.Jeśli chodzi o okazje to może koszulkę z waszym wspólnym zdjęciem, napisem albo coś z jej hobby jest dużo opcji.Ważne żeby było z serca!
 

piela  

User


Do³±czy³a: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 10:23   

lubiÄ™ wszelkiego rodzaju niespodzianki :-D
ostatnio otrzymałam wielki bukiet kwiatów dostarczony przez kuriera
 

Miiikaaa

User


Do³±czy³: 14 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 11:20   Re: Prezent dla kobiety

webmax7 napisa³/a:

Witam

Od razu powiem, że jestem mężczyzną i szukam tak na prawdę czegoś wyjątkowego dla mojej damy :)
Mam więc do Was pytanie dziewczyny. Co chciałybyście dostać od swoje miłości, co by było dla Was takie wyjątkowe, wspaniałe i nietuzinkowe?

LiczÄ™ na Was :)



najlepsze jest coÅ› co Ci siÄ™ z niÄ… kojarzy ;]
 

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 20:47   

Chciałabym dostać tuzin róż do tego złoty pierścionek i naszyjnik z brylantem.
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-10-08, 17:43   

Coś od serca,kupionego bądź zrobionego z uczuciem.Piosenka,wiersz,list,...Równie dobrze mogą to być kwiaty czy cokolowiek innego,najważniejsze są chęci i gest.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com