Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Rianna

User

Wysłany: 2019-12-09, 22:59   Siema, to moj pierwszy post

i od razu z grubej rury.

Moze najpierw powiem cos o sobie. Za rok koncze 30 lat. I powiem wam jedno. Jedna zyciowa rada! Wybierajcie odpowiednich znajomych bo mozecie nie miec takiego szczescia jak ja. Wielu pewnie czegos takiego w zyciu nie przeszlo i nie beda wiedziec o czym mowie, ale powiem wam jedno. To kogos masz w okol siebie naprawde sie liczy!

Przez cale zycie otaczalem sie ludzmi, ktorzy mieli mnie za nic. Uwazali mnie za piate kolo u wozu albo traktowali jak smiecia czy popychadlo! Nigdy nie mialem w okol siebie ludzi ktorzy by mnie szanowali. Czulem sie jak smiec, i uwazalem ze taki jestem. Przeciez jestem obserwatorem, lepiej jak sie nie bede odzywal, bo znow beda klopoty. I w koncu poznalem kogos innego. Kumpel ktory sam zabiega o moja znajomosc, dzieli sie roznymi rzeczami jak ma i traktuje jak kogos rownego sobie. Pozno bo w wieku 30 lat ale po 15 minutach z nim wracam do domu, pewny siebie szczesliwy i dowartosciowany, poznalem cos czego nie odczuwalem przez cale zycie. Godnosc.

Dziekuje sobie ze bylo mi dane poznac taka osobe i to w zakladzie zamknietym po tym gdy myslalem ze moje zycie juz nigdy nie bedzie takie samo. A jest nawet lepiej.

Od paru miesiecy pozbywam sie starych kontaktow. Wychodze z toksycznych znajomosci ktore trwaly dziesieciolecia. Czesc

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2019-12-10, 07:10   

Dobrze, że sobie uświadomiłeś, że tamte relacje były toksyczne. Powodzenia w dalszym odbudowywaniu poczucia własnej wartości ;)
Or unsingable songs

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2019-12-12, 08:11   

Wow, gratulacje. Cieszę się, że wszystko jest już dobrze! Nie warto się zadawać z takimi ludźmi, już lepiej być samotnym.
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com