Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-08-19, 01:25   

Bard_Zerald napisa³/a:

Jimmy FoX, to jest narkotyk dla dzieci...

No proszÄ™. (;
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

SuicideSouls  

User



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 02:05   

ja osobiście wciagałam tylko kilka razy, nie powiem, że jakoś specjalnie mi się spodobało ale też nie bede tego krytykować.

natomiast moi koledzy i chłopak baaardzo lubią snuffowac. jeśli chcą to ja nie widzę z tym nic złego. Bałam się tylko, żeby się za bardzo nie uzależnili. Dla nich Tabaka to jest świętość i potrafią wciągnąć całą paczke dziennie na głowe. chodzi mi o taką 10g.

widziałam, ze mieszanki były polecane ;D
wiec ja poleciłabym Gawith'a z Alpiną
oraz Gawith'a z Mintem,

Jeśli chodzi o wciąganie "pojedynczych" tabak to dobra jest wymieniana wczesniej Cherry i Red Bull oczywiście :D
_________________
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-23, 02:52   

Gawith z AlpinÄ…?
To tak jakby zrobic mieszanke zmielonego tortu i słodkiego mleczka - innymi słowy taka kumulacja smaku że na rzyganie bierze.
Myślę że lepiej taką mocną mniej zmieloną mieszac z jakąś bardziej mentolową i sypiącą się w gardło. Ale mieszanek nie robię bo to ryzykowne :P
_________________
 

SuicideSouls  

User



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 19:45   

ja z mieszanek to Tylko Gawith z Mintem
ale kumple baardzo zachwycają się połączeniem Gawith'a i Alpiny.
_________________
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
 

Kieperek  

User


Wiek: 36

Do³±czy³: 02 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-02, 10:48   

Kiedyś parę razy wciąłem :D Ale przyjaciółka mnie szybko ogarnęła kazała mi wciągnąć 2 duże kreski i tak mnie zmuliło , że już nie biorę :D
_________________
 

Ladiv  

User

T.G.W


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 24

Do³±czy³: 28 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-28, 20:33   

Ja bardzo lubie, wciągam dla przyjemności co jakiś czas nie na bez umiarkowania.
Ja lubie każdą bo wszystkie mają dobre smaki.
A co do osob które gadają o mnie źle na ten temat poprostu olewam i hańbie, mnie nie obchodzi co inni myślą a pozatym mówili to tacy co pierwsi byli by do picia palenia i buchów wiec chyba ja mam lepiej bo nie mam użależnienia.
_________________
••• SiÄ™ uzupeÅ‚ni : ) •••
 

net9  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 15 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-03-28, 21:10   

Ja nie wiem dlaczego, ale nie potrafie się uzależnić :-D Czasami wciągne kilka razy dziennie a czasami nic przez pare tygodni. Pewnie każdy pamięta jak było za pierwszym razem po wciągnieciu, a jak po dłuższym czasie, to uczucie jak miło szumi w głowie :] Pierwszym razem wmegustowałem dwie kreski Redbulla i uczucia były naprawdę przyjemne, teraz przez pół roku nic nie wciągałem i po takiej przerwie to uczucie jest znikome :-/ Dlaczego? Da się temu jakoś zapobiec, by było tak jak na początku?
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2012-03-29, 08:54   

O boże nieistniejący... To od tego można się uzależnić? Zawsze wydawało mi się, że tabaka to taki tytoniowy sposób na katar. I w zasadzie w takiej formie ją stosuję.
W gimnazjum pamiętam, że inni udawali ćpunów za jej pomocą. I te teksty "Eeej wiesz jakiego to daje kopa" :D Gimbusy to śmieszne stworzenia.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Kawka  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 08 Lut 2012

Sk±d: ...Ma³opolska...

   

Wys³any: 2012-03-29, 15:09   

Tabakę wciągałam tylko raz i to trochę dawno :). Pamiętam, że na Kaszubach miejscowi mnie nią "częstowali" :oczami: .
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi... :)
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-03-29, 18:37   

Od czasu do czasu przyjemnie sobie wciągnąć ;) Niby nic takiego... a jednak cieszy :wstyd:
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

Masaki  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-28, 14:35   

Ja to uwielbiam tabakę :-D Jeszcze jakiś rok temu kiedy pierwszy raz brałem to tyle tego wciągałem , że nosa nie czułem i kichałem razem z gilami, hahahah, śmiesznie było :evil:
_________________

Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-07-07, 23:20   

raz wciągałam, nie polecam, wymiotowałam po tym strasznie.. tzn nie wiem czy akurat przez to czy to był przypadek, ale więcej po to nie sięgałam;P
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

charlie.in.love  

User



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Maj 2012

Sk±d: stamt±d w³a¶nie

   

Wys³any: 2012-07-08, 00:31   

Raz w życiu, podprowadziłam mojemu dziadkowi z czystej ciekawości, prawdę mówiąc nie padłam z wrażenia :-/ nie rozumiem fenomenu tego, by się tym chwalić albo lansować idto tej pory śmiać mi się chce, gdy przypomnę sobie kolegów z klasy mówiących, że "po tym taka faza, że parapet faluje"... :oops:
_________________
"That's a very well rounded education. Those who ignore the significance of the humanities are the ones who in the long run have a much more difficult time."
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 11:03   

Często wciągam z kumplami, ale bawią mnie osoby piszące o jakimś szumieniu w głowie itp. przecież tonie jest żaden narkotyk, szczerze wątpię, że można się od tego uzależnić.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 11:35   

Hm, wciąganie czegokolwiek przez nos mnie odstręcza (ale może spróbuję przy jakiejś okazji). Jedyny kontakt z tabaką jak do tej pory to palenie jej w puszce po coca-coli (kumpel MacGyver), dziwny posmak pozostawiała.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com