Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-09-07, 20:46   The Doors

Lubicie, a może nie? Urzyłem opcji "szukaj" ale (co mnie zdziwiło) nic nie znalazłem.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-07, 20:53   

Wojtas napisa³/a:

Lubicie, a może nie?


TAK!!!

A teraz gdy już trochę ochłonąłem to w skrócie: cały album "Absolutely Live!" + piosenka "Light My Fire". W ogóle zespół znakomity.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-07, 23:30   

a lubię, lubię... szczególnie "riders on the storm" i "the end" w tych się zasłuchiwałam dłuuugo... no i "light my fire" i "hello, i love you" ^.^
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 17:08   

Hm hm, nie moge powiedzieć żebym słuchał ich nałogowo, ale przyznać musze, że mają sporo genialnych piosenek. Takie perełki jak "Riders of the Storm", "The End", The Unknown Soldier, "People are Strange", "Roundhouse Blues", "LA Woman" czy "Light my Fire" ... naprawde ponadczasowe utwory. Dobrze sobie od czasu do czasu włączyć i porozkoszować się.
 

throndor  

Stały User


Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 20:39   

Cudowny riff z "roadhouse blues", ogolnie pod względem muzycznym bardoz specyficzni, niewątpliwie mieli swój styl. Mnie osobiście rozkłada na łopatki "The End" w "Czasie Apokalipsy". Jednym z lepszych numerów jest także "When the Music Over", jakoś utkwiła mi fraza z piskiem motyla. Co by tu nie mówić Jim to jednak była wielka indywidualność, o co dziś tak trudno i miał także świetny, głęboki głos.

[ Dodano: 2009-09-09, 20:39 ]
Cudowny riff z "roadhouse blues", ogolnie pod względem muzycznym bardoz specyficzni, niewątpliwie mieli swój styl. Mnie osobiście rozkłada na łopatki "The End" w "Czasie Apokalipsy". Jednym z lepszych numerów jest także "When the Music Over", jakoś utkwiła mi fraza z piskiem motyla. Co by tu nie mówić Jim to jednak była wielka indywidualność, o co dziś tak trudno i miał także świetny, głęboki głos.
_________________
"mój mózg,to mój drugi ulubiony organ"/W.Allen/
 

violet_  

User



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-02-04, 20:54   

Uwielbiam Doorsów. ¦wietny zespół. Najbardziej podoba mi się Riders On The Storm, The End, Light My Fire, LA Woman, Hello, I Love You i Break On Trough :-D
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-02-06, 14:56   

to typ muzyki której słucham, ale, o dziwo - nie podchodzą mi.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-06, 22:04   

I mnie było dane spalić papierosa na grobie Morrisona...
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2010-03-11, 14:07   

Lubię ten zespół. Słyszałem płyty The Doors i Strange Days, bardzo mi się podobały.
 

alouettes  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-11-01, 13:07   

lubię. uwielbiam. jeden z moich ulubionych zespołów. uwielbiam głos Jim'a Morrison'a. po prostu zakochałam się gdy tylko pierwszy raz go usłyszałam.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-21, 21:03   

Sporadycznie słucham. Nie moje klimaty raczej. Ale dwie piosenki bardzo lubię - Riders On The Storm i People Are Strange.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2014-11-30, 22:55   

chujowizna straszna, dobra dla uczniów klasy drugiej liceum o profilu humanistycznym
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2016-11-17, 18:57   

To był świetny zespół. Uwielbiam zwłaszcz ich utwory "Light my fire", "Riders of the storm"i "The End".
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com