Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-18, 23:00   

Uesugi napisa³/a:

O dowody na tego typu procedery nawet nie pytam bo na pewno nam je zaraz okażesz prawda?

Wystarczy mi że wspomniano o nich w polskich mediach, wg. Ciebie rzetelnych.

Uesugi napisa³/a:

;o;o Znasz choć jednego takiego? Bo ja nie.

Oczywiście, że tak. Sam dzień głosowania to pokazał.

Uesugi napisa³/a:

Przecież to ty twierdzisz ze jest nieefektywny i sugerujesz zmianę, nie ja.

Ty wiesz o czym my w ogóle dyskutujemy ? Gubisz się w tym wątku, ja po prostu dementuję tutaj Twoje twierdzenie o niekompetencji ludzi tworzących system pokomunistyczny. Nie jest to ich winą, ale efektów komuny i tego co wcześniej opisałem.

Uesugi napisa³/a:

Zdążyłem zauważyć, że różnego rodzaju internetowe teorie nie są ci obce, a nawet entuzjastycznie je przyjmujesz. Stąd ten wniosek. A moje poglądy niestety nie płyną z tego źródła;/

Wyobraź sobie, że moje również nie. A to, że zasugeruję coś linkiem z internetu służy mi głównie na poparcie statystyk liczbowych lub stwierdzeń polityków, niczego więcej.I przypomnę Ci, że również z tego korzystasz.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-03-18, 23:19   

Cytat:

Wystarczy mi że wspomniano o nich w polskich mediach, wg. Ciebie rzetelnych.


To się zdecyduj. Czy są rzetelne czy nie. Bierzesz z nich historie o kupowaniu głosów za winiacza oraz posądzasz o manipulację. Oj znowu nie jesteś konsekwentny.

Cytat:

Oczywiście, że tak. Sam dzień głosowania to pokazał.


Ja nie znam. I nie kupuję też twoich historyjek. Prędzej młodzi zagłosują przeciwko partiom ich rodziców niż wraz z nimi.

Cytat:

Ty wiesz o czym my w ogóle dyskutujemy ?


Ja wiem doskonale. Mowa o wątku pobocznym który sam poruszyłeś więc nie pal głupa ( chyba że nie udajesz ....) i nie wyskakuj z takimi tekstami.

Cytat:

ja po prostu dementujÄ™ tutaj Twoje twierdzenie o niekompetencji ludzi tworzÄ…cych system pokomunistyczny.


Zatem twierdzisz że są kompetentni?

Cytat:

A to, że zasugeruję coś linkiem z internetu służy mi głównie na poparcie statystyk liczbowych lub stwierdzeń polityków, niczego więcej.I przypomnę Ci, że również z tego korzystasz.


Z artykułów. Nie z dyrdymałów na utube i podobnych badziewi.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-18, 23:31   

Uesugi napisa³/a:

Z artykułów. Nie z dyrdymałów na utube i podobnych badziewi.

W takim razie mądralo wskaż gdzie ich użyłem. Wystarczy 1 cytat.

Uesugi napisa³/a:

Gdzie moje twierdzenie o tym się znalazło niby? GDZIE? To ty twierdziłeś że system jest nieefektywny. Człowieku serio ogarnij czytanie tekstu.

"To system tworzÄ… ludzie czy system ludzi ? "

Uesugi napisa³/a:

To się zdecyduj. Czy są rzetelne czy nie. Bierzesz z nich historie o kupowaniu głosów za winiacza oraz posądzasz o manipulację. Oj znowu nie jesteś konsekwentny.

K**wa człowieku, to że napisałem że są nierzetelne nie znaczy,że na każdym kroku będą Ci wpajać kłamstwo, nawet przy prognozie pogody. Powtarzam jedynie co podają. Jeśli uważasz, że jednak one nie manipulują ludźmi to czemu się nie zgodzisz ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-03-18, 23:56   

Cytat:

W takim razie mądralo wskaż gdzie ich użyłem. Wystarczy 1 cytat.


Polityka>Wasz stosunek do Niemców. Pojawia się link:
http://www.youtube.com/watch?v=D4_tlP2SCj8

Fajnie widać co kreuje twoje poglądy. Dalej mi się szukać nie chciało.

Cytat:

"To system tworzÄ… ludzie czy system ludzi ? "


No właśnie. Ty podważyłeś system, a jeśli system wynika z ludzi to podważyłeś ich kompetencje. Ale idzmy torem który teraz zapoczątkowałeś: czyli uważasz że są to ludzie kompetentni tak?

Cytat:

K**wa człowieku, to że napisałem że są nierzetelne nie znaczy,że na każdym kroku będą Ci wpajać kłamstwo, nawet przy prognozie pogody.


Aha, czyli ty wiesz kiedy kłamią a kiedy nie, tak? Już ci to chyba mówiłem, ale powtórzę - marnujesz się tutaj;]

Cytat:

Jeśli uważasz, że jednak one nie manipulują ludźmi to czemu się nie zgodzisz ?


Bo nie kupuję tego najzwyczajniej w świecie. I nie dlatego, że niby to od mediów news - nie. Bo jest on od ciebie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-19, 05:51   

Uesugi napisa³/a:

Fajnie widać co kreuje twoje poglądy. Dalej mi się szukać nie chciało.

Fajnie, że uznajesz piosenki za argument :mrgreen: Brakuje jeszcze żebyś zaczął z nimi polemizować :mrgreen: To, że pojawia się coś takiego ,tylko je potwierdza poglądy,promuje, ale nie kreuje.

Uesugi napisa³/a:

No właśnie. Ty podważyłeś system, a jeśli system wynika z ludzi to podważyłeś ich kompetencje. Ale idzmy torem który teraz zapoczątkowałeś: czyli uważasz że są to ludzie kompetentni tak?

Uważam że nie zależnie kto by rządził i tak borykałby się z podobnymi problemami, niezależnie od partii.

Uesugi napisa³/a:

Aha, czyli ty wiesz kiedy kłamią a kiedy nie, tak? Już ci to chyba mówiłem, ale powtórzę - marnujesz się tutaj;]

Pisałem o nierówności w szansach wypowiadania się, częstotliwości emitowana debat z przeważającą liczbą tendencyjnie zaproszonych gości. Takie rzeczy widać gołym okiem i nie trzeba być jasnowidzem.

Uesugi napisa³/a:

Bo nie kupuję tego najzwyczajniej w świecie. I nie dlatego, że niby to od mediów news - nie. Bo jest on od ciebie.

¦wiadczy to wyłącznie o Twojej ignorancji.Generalnie, każda dyskusja z Tobą kończy się tak samo. Nie wiem czy masz jakieś problemy emocjonalne czy po prostu zostałeś źle wychowany. Oszczędź sobie tego, jak nie masz nic lepszego do powiedzenia.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-03-19, 11:00   

Cytat:

Fajnie, że uznajesz piosenki za argument :mrgreen: Brakuje jeszcze żebyś zaczął z nimi polemizować :mrgreen: To, że pojawia się coś takiego ,tylko je potwierdza poglądy,promuje, ale nie kreuje.


To nie jest zwykła piosenka i zwykły klip. Jest doskonałą prezentacją twojego zacietrzewienia i "poglądów".

Cytat:

Uważam że nie zależnie kto by rządził i tak borykałby się z podobnymi problemami, niezależnie od partii.


Więc są kompetentni tak? Krótka piłka tak/nie.

Cytat:

¦wiadczy to wyłącznie o Twojej ignorancji.


O mojej ignorancji świadczy fakt, że nie biorę za pewnik bzdur które piszesz? Sprytne!

Cytat:

Nie wiem czy masz jakieś problemy emocjonalne czy po prostu zostałeś źle wychowany.


Dobrego wychowania to mnie nie ucz, bo masz jeszcze dużo do nadrobienia w tym zakresie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-20, 17:04   

Uesugi napisa³/a:

To nie jest zwykła piosenka i zwykły klip. Jest doskonałą prezentacją twojego zacietrzewienia i "poglądów".

Otóż to Uesugi. Jest prezentacją,jak sam teraz stwierdzasz, a nie źródłem.

Uesugi napisa³/a:

Więc są kompetentni tak? Krótka piłka tak/nie.

Nie wiem, być może w innych okolicznościach rządzenie szło by im lepiej. Nie mniej nie zamierzam pisać o ogóle, bo takie stwierdzenia są wyjęte z dupy.

Uesugi napisa³/a:

O mojej ignorancji świadczy fakt, że nie biorę za pewnik bzdur które piszesz? Sprytne!

Nie, o Twojej ignorancji świadczy fakt, że ignorujesz materiały,które podaję, bo są ode mnie. Sam to stwierdziłeś tu :

Uesugi napisa³/a:

I nie dlatego, że niby to od mediów news - nie. Bo jest on od ciebie.


Dlatego teraz nie udawaj Greka.

Uesugi napisa³/a:

Dobrego wychowania to mnie nie ucz, bo masz jeszcze dużo do nadrobienia w tym zakresie.


Cytat:

A jeśli już koniecznie chcesz pozostać w swym obłędzie, to bądź tak miły i daruj nam tego typu ( jak powyższe ) twory twojego skrzywionego umysłu.
pzdr.

_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-03-21, 11:32   

Cytat:

Otóż to Uesugi. Jest prezentacją,jak sam teraz stwierdzasz, a nie źródłem.


Jakby nie było odzwierciedla twoje poglądy. A jeśli nie jest źródłem, to powiedz mi skąd takie pomysły czerpiesz? :-o

Cytat:

Nie wiem, być może w innych okolicznościach rządzenie szło by im lepiej.


W okolicznościach innych, czyli np. w systemie większościowym?;]

Cytat:

Nie, o Twojej ignorancji świadczy fakt, że ignorujesz materiały,które podaję, bo są ode mnie. Sam to stwierdziłeś tu :


Zaraz zaraz. Jakie niby materiały ty tutaj umieściłeś? ;o To że powiedziałeś że w Polsce kupuje się głosy za winiacza od żuli, to mają być te materiały?;o No nie rozśmieszaj mnie.
A o moje wychowanie tak siÄ™ nie troszcz, ok? Zajmij sie lepiej sobÄ….
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-21, 13:55   

Z różnych źródeł. Książki, spotkania, wiece, wykłady.
Pisząc o Twojej ignorancji mam na myśli całokształt , a nie ten temat.
A o okolicznościach utrudniających rządzenie i warunkach pisałem wcześniej. I kończę już offtop.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:25   

Tyle że tych źródeł nie dałeś nam nigdy poznać, nie bądź taki na przyszłość i się podziel;]
Też kończę OT.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com