Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-14, 16:12   

Oczywiście zależy zarówno od podejścia, charakteru, zachowania dziewczyny, jak i faceta. Wszystko zależy jak i jacy ludzie się dobiorą. Ale to nie jest A¯ taka duża różnica.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

iskierka  

Wymiatacz

marzycielka.



Do³±czy³a: 06 Kwi 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-05-14, 22:30   

założyłam temat a sama się nie wypowiedziałam.

jeszcze wczoraj miałam wątpliwości, ale po dzisiejszym dniu stwierdzam, że to A¯ 4 lata. niestety w tym przypadku aż 4 lata.
_________________
¯ycie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata.
 

lob0  

Stały User

Niemoralny Moralnie



ImiÄ™: Wojtek

Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: G.¦l±sk/Königshütte

   

Wys³any: 2010-05-14, 23:19   

W tym przedziale powiedziałbym "aż". Całkowicie inaczej ta różnica wygląda 20 i 24.
_________________
¦ląsk to nie tylko miejsce - a przede wszystkim klimat,symbole i ogromna historia tworzona przez ludzi.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 22:56   

Jak dla mnie, to trochę za dużo. Co innego np. 18 i 22 itp. Chociaż to zależy od człowieka, jedni są bardziej odpowiedzialni i dojrzali, a inni mniej. Chociaż 16 i 20, myślę, że to nie przejdzie.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 23:12   

jutro napisa³/a:

Chociaż 16 i 20, myślę, że to nie przejdzie.


chyba raczej za 4 lata.

A jak takiemu tylko jedno w głowie to nie ma sensu sobie truć życia.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 23:14   

moja siostra ma lat 18 jej narzeczony ma 25-26
wiec da sie? da sie.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Shanta

Wymiatacz



Do³±czy³: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 11:04   

A ja mam 16 lat i mam podobny przypadek w swojej głowie i te 4 lata poważnie mnie ograniczają. Czuję się jak gówniara jeśli chodzi o sprawy seksu i ogólnego doświadczenia. Niby ten ktoś jest wyrozumiały i tak dalej, ale dziwnie bym się czuła jednak, wiedząc, że on sobie tam myśli ,,kurde, mam 20 lat, seks w związku to dla mnie norma, a ona robi z tego nie wiadomo co"

Poza tym nie jestem do końca dojrzała, nawet na związek z gościem w moim wieku, tak mi się zdaje, więc faktycznie, chyba zależy od konkretnych osób. :->
_________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho
 

Mazi  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 17 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 13:38   

Jeśli facet w tym wieku faktycznie myśli tylko o seksie to jest to aż 4 lata różnicy.
16 - 20 to taki głupi wiek, gdzie ledwo się skończyło gimnazjum a z drugiej strony - jest się już na prawdę dorosłym.

Za 2, 3 lata ta różnica nie powinna być już aż tak wielka mimo iż to będą te same 4 lata różnicy. Ale jak na razie to za dużo.

Edit:
Aha. Tylko pamiętaj o jednym. Nasze opinie to tylko nasze opinie. Decyzję ostateczną i tak musisz Ty podjąć. Jeśli sama wierzysz że to ok tak więc śmiało. Jeśli to A¯... odpuść.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:09   

Jimmy FoX napisa³/a:

Naturalnie, że to TYLKO 4 lata. I facet w wieku 20 lat wcale nie musi myśleć tylko o seksie. Jeśli obydwoje są dojrzali, kochają się i wiedzą, czego chcą - nic nie stoi na przeszkodzie.



Właśnie. A 16 letnie dziewczyny nie zawsze są jakieś głupie i krejzi, wiem z autopsji... Ja znam parę, on miał 18 a ona 14 jak się poznali i oboje mają równo pod kopułą i wtedy też mieli - dobrze im razem. Więc wg mnie to jest ograniczone mówić że 4 lata to za dużo nawet w tym przedziale, bo może rzuca się w oczy ale jak ma się głowę, kocha się drugą osobę i jest się dla niej wyrozumiałym to nie sądzę by dla chłopaka seks był wielkim problemem w takiej sytuacji. Nie można od razu ucieleśniać miłości. Jak jest dojrzały i ma coś w głowie (nie tylko w gaciach) to poczeka. To są TYLKO 4 lata. Co innego 10, 20 lat, ale bez przesady... Nie każdy 20-latek korzysta i nie każda 16-latka daje się wykorzystać. Teraz można by pomyśleć np. na przykład mojej koleżanki że "co 18 letni chłopak widział w 14-latce". Dało się. Różnice się zacierają z wiekiem a że im się tak wcześnie udało... Tym bardziej uważam że 4 lata ogólnie w związku to "zdrowa" różnica. Nawet w tym przedziale.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:33   

To zalezy jak na to patrzec i jak bardzo oboje są dojrzali emocjonalnie bo ta róoznica wieku to może byc tylko ale i aż tyle....
Nie jest prawdą że każdy 20-letni facet myśli tylko o seksie to wszystko zalezy od danej osoby i jej psychiki...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:36   

jezeliu dziewczyna w wieku 16 lat jest juz ogarnieta, co sie zdarza, to czemu nie.
4 lata to nie jest duzo, ale wiele zalezy od rozwoju obojga z partnerow.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

iskierka  

Wymiatacz

marzycielka.



Do³±czy³a: 06 Kwi 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:51   

Mazi napisa³/a:

Edit:
Aha. Tylko pamiętaj o jednym. Nasze opinie to tylko nasze opinie. Decyzję ostateczną i tak musisz Ty podjąć. Jeśli sama wierzysz że to ok tak więc śmiało. Jeśli to A¯... odpuść.



decyzji nie muszę podjąć, ponieważ żadnej 'propozycji' nie dostałam.
_________________
¯ycie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-19, 18:58   

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić,czy jest to tylko tyle,czy aż tyle patrząc jedynie na liczby.
Uważam,że takie kwestie powinny być rozstrzygane jednostkowo,ponieważ wiele zależy od dojrzałości partnerów,ich stosunku do związku,wzajemnych oczekiwań.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pamelson  

Wymiatacz

Wójek ZuA porada



Imię: Paweł

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Wroclove

   

Wys³any: 2010-05-19, 20:05   

Jako, że akurat przypadkiem posiadam 20 lat to wypowiem się od siebie, w tym wieku jest to imo optymalna różnica dla obu stron, później różnica może się zwiększać bo kobieta będzie miała przez 60 miesięcy 25 lat a mężczyzna już 30 ;)

Co do seksu to kłamstwem jest, że myślimy tylko o nim dochodzi do tego jeszcze picie piwa i oglądanie meczy. Na pewno 20 latek jest mniej zboczony od 17 latka (chyba, że jest po prosty niewyżyty :evil: )

Pozdro
_________________
http://TowarzyskieGranie.pl
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-15, 23:00   

16 letnia dziewczyna to juz w wiekszosci przypadkow juz kobieta,zadne dziecko. I 4 lata to nie duzo.Slyszalam o gorszych roznicach ,a ta sie bez problemu miesci w standardzie:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com