Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:18   

BartekTEO1908 napisa³/a:


diego napisa³/a:

Jesteś ciekawym użytkownikiem, powiesz mi dlaczego uważasz, że po 20stce nie myje się rąk?



To był sarkazm, wiesz co to takiego??




Mi się wydaje, że sam nie masz pojęcia co to sarkazm. Ale się pogrążasz, daj już sobie spokój i wróć do gry w słoneczko, dzieciaku.
_________________
'Nie uznajesz żadnych wartości,
cale twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
We francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać'
- Woody Allen
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 23:40   

TikTak chyba nie wiesz to ci powiem, trening na siłowni rozpocząłem w wieku lat 12. Trening Karate rozpocząłem w wieku lat 6 więc nie pieprz mi że nie dał bym rady ok>?

I nie dam skrzywdzić żadnego z moich przyjaciół a tym bardziej dziewczyny, jeśli widzę że kolesiowi aż łapy się pocą do jej cip... to nie dam mu jej skrzywdzić.. I mam w dupie co kto o tym myśli.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 23:57   

Masz dwie dziewczyny - gratuluje Ci.Jestes przykladem dojrzałosci i naprawde dobrze traktujesz te swoje wartosciowe dziewczyny.
Nie wiem czemu stwierdzasz ,ze tak sie wszytkim rece kleja do seksu ? sam masz z tym problem?
 

Ostatnio zmieniony przez truskawka17.18 2010-06-17, 00:03, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 00:01   

Nie nie mam z seksem problemu, po prostu nie interesują mnie 12 latki i nie widzę powodu aby 20 latka interesowały 16 latki i wkurza mnie to strasznie
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 00:14   

To ,ze interesuja to jedno, seks to drugie.
Dziwne ,zeby interesowaly Cie 12 latki. W swietle prawa byłbys przestepca uprawiajac seks z osoba w wieku 12 lat.To przeciez dziecko.
16-latka to juz kobieta -swiadomie mysląca ,czesto dojrzała juz w pelni emocjonalnie.Jak mozna w ogole te dwie rzeczy porownywac?? :niepewny: Sam sie zastanow. Sam fakt ,ze potrafiłes porownac te 2 sytuacje swiadcza o Twojej niedojrzałosci.Sorry,ze to mowie ,ale taka prawda. Czas dorosnąc . :orany:
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 00:46   

Dorosłem już dawno temu, może nie porównałem tego dobrze. Ale ta "kobieta" jest dla mnie ważna i nie oddam jej jakiemuś cwelowi po 20 ce
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

AsoniL  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Cze 2010

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2010-06-17, 08:14   

Między mną a moją byłą dziewczyną były 4 lata różnicy i powiem Ci że różnica wieku w naszym przypadku robiła swoje bo ja już byłem gotowy do takiego bardziej dojrzałego związku jednak ona czasami nie zawsze miała swój świat i kolorowe kredki
_________________
http://w204.wrzuta.pl/aud...eczna_2011#none

http://pawnic14.wrzuta.pl..._bede_kawalerem
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 09:48   

BartekTEO1908 napisa³/a:

Dorosłem już dawno temu



Z której strony?

BartekTEO1908 napisa³/a:

trening na siłowni rozpocząłem w wieku lat 12. Trening Karate rozpocząłem w wieku lat 6 więc nie pieprz mi że nie dał bym rady ok>?



Taaa... potwierdzenie Twojej dorosłości. Zapomniałeś dodać ile masz cm w bicepsie, a sorry Ty inne miejsca sobie mierzysz.

BartekTEO1908 napisa³/a:

To był sarkazm, wiesz co to takiego??



Ja wiem co to jest ale przesłania nie rozumiem, może jaśniej?

Jeszcze raz Ci powtórzę i niestety po raz ostatni to życie tej dziewczyny i jeśli ona chce mieć starszego faceta tzn. że szuka kogoś dojrzalszego nisz osobniki Twoje pokroju i nic to Tobie do tego bo to jej życie. Jeszcze raz Ci napiszę, że też nie popieram do końca takich sytuacji. Uważam, że 16latki nie powinny mieć o 4 lata starszych chłopaków ale są przypadki gdzie taki związek wychodzi są przypadki gdzie nie wychodzi. To już sprawa indywidualna, nie każdy 20latek oczekuje od dziewczyny tylko seksu, a wiele 16latek chciałoby rozpocząć współżycie i to nie z kimś takim jak ty kto by najchętniej całe osiedle rozdziewiczył bo tylko on jest tego godzien. Jak trochę jeszcze pożyjesz to może zrozumiesz. Powodzenia.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

AsoniL  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Cze 2010

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2010-06-17, 12:45   

diego napisa³/a:

a wiele 16latek chciałoby rozpocząć współżycie i to nie z kimś takim jak ty kto by najchętniej całe osiedle rozdziewiczył bo tylko on jest tego godzien


To mnie rozwaliło pełen szacuneczek za te słowa z którymi sie zgadzam :)
_________________
http://w204.wrzuta.pl/aud...eczna_2011#none

http://pawnic14.wrzuta.pl..._bede_kawalerem
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 15:14   

¯al mi dupę ściska jak was czytam, czy ja wypaliłem do was że jesteście hu... czy coś?
Nie!! Więc wymagam choć odrobiny szacunku!! Nie można człowieka poznać po tym co piszę na forum więc swoje uwagi odnośnie mojej osoby zachowajcie dla siebie, a co do rozdziewiczania osiedli to właśnie jestem temu przeciwny i próbowałem wam to subiektywnie przedstawić, ale widać że poziom za płytki na ukryte myśli bo nie łapiecie.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-06-17, 16:08   

BartekTEO1908, więc zakończ swoją gimbo-krucjatę w obronie tych "biednych" szesnastolatek. Sam byłem w związku z 3 lata od siebie młodszą dziewczyną, to naprawdę nic złego. O ile jeszcze można bardzo ewentualnie stwierdzić, że różnica 16-20 jest duża, to z czasem się zaciera - bo 20-24 już wygląda lepiej, nie?
 

iskierka  

Wymiatacz

marzycielka.



Do³±czy³a: 06 Kwi 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-06-17, 16:14   

sydnej napisa³/a:

różnica 16-20 jest duża, to z czasem się zaciera - bo 20-24 już wygląda lepiej, nie?



zgadzam się. niby ta sama różnica wieku, ale jednak już inaczej się na to patrzy.
_________________
¯ycie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-06-17, 16:17   

Cytat:

Bo jeśli spojrzeć na tą kwestię od strony seksualnej to jakieś 60% 20 latków ma za sobą już pierwszy seks. A taka 16 latka w większości przypadków się nad tym dopiero zastanawia


Podaj może jakieś źródło tych procentów. Ale skoro rzucamy liczbami, to powiem, że pewnie jakieś 60% 16 latek miało już kontakt z seksem.
Aha no i raz piszesz o 20 latkach, później pojawia się liczba 25...
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 16:20   

Cytat:

Nie można człowieka poznać po tym co piszę na forum



Jeśli nie ma drugiej twarzy to można. Moim zdaniem ty nie masz.
 

Martusiaaa110  

Wymiatacz

Unique of course.!



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 20:41   

Taki związek ma szanse - osobiście znam takie przypadki. A teraz są małżeństwem więc... ;)
_________________
`Kochaj mnie mocniej niż kiedykolwiek...`
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com