Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 02:19   

Witam.

Sorry ludziska, ale jak dla mnie to jest to chora sytuacja, ja mam koleżankę która ma 16 lat i jeśli dowiedział bym się że przystawia się do niej jakiś 20 latek to złapał bym metalową pałkę i zszywali by go miesiąc. Koleś w tym wieku nie ma prawa do dziewczyny młodszej o 4 lata. Co innego gdyby miał 24 lata a ona 20. Ale 16 to zdecydowanie za mało. Bo jeśli spojrzeć na tą kwestię od strony seksualnej to jakieś 60% 20 latków ma za sobą już pierwszy seks. A taka 16 latka w większości przypadków się nad tym dopiero zastanawia. A po za tym, jeśli miał bym mieć nażeczoną (wybiegam trochę w przyszłość) to wolał bym żeby była w moim wieku i żeby była dziewicą. A nie wystukaną przez jakiegoś znudzonego waleniem gruchy 25 latka.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 05:01   

BartekTEO1908 napisa³/a:

nie ma prawa



A gdzie jest to zapisane?

Czyli klasyczna różnica wieku, która z biegiem czasu i tak się zaciera, choć w większości też mnie skręca jak widzę takiego kolesia, który pod łapą prowadzi młode dziewczę, ale życia nie zmienimy. To indywidualna sprawa.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 17:21   

Piracy napisa³/a:

A gdzie jest to zapisane?



To moje własne prawo :) I pilnuję aby inni go przestrzegali hah
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 18:43   

seks w zwiazku jest wazny,ale wazniejsze sa uczucia.I wybaczcie nie uwazam ,ze seks jest obowiazkiem i brak doswiadczenia tu u dziewczyny moze byc jakoas przeszkoda.Przeciez dziewicami sa tez 20-letnie dziewczyny i co ona musza uprawiac
seks a ,ta troche mlodsza to zwalnia.Nie rozumiem takiego myslenia.Kazdy na innym etapie zycia dojrzewa so seksu ,znajduje odpowiedniego partnera..a jesli tak dokładnie ,kazdy zwracal uwage na ten rok dwa lata roznicy do odpowiedniej-
to polowy zwiazków by było. Przeciez ona ma 16 lat ,nie 13..
Szczerze mowiac ,moja siostra ma 16 lat i nie ma porownania 16-letniej dziewczyby do chlopaka w tym samym wieku.Dziewczyny sa juz dojrzale emocjonalnie i zwykle szukaja starszych chlopakow ,bo 16-latkowie zwykle mysla o seksie tylko ,ci starsi troche doceniaja inne kwestie w zwiazku.Oczywiscie to nie regula...ale tak czesto jest...
dlatego mysle ,ze jelsi to cos waznego dla Was i jestescie oboje dojrzali(nie tylko dziewczyna) to macie szanse.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 18:51   

truskawka17.18 śmieszy mnie twoja wypowiedź, chłopak 16 letni jeśli myśli tylko o seksie z dziewczyną to jest porytym zbokiem. A jeśli dowiedział bym się że 20 -25 latek przeleciał 16 latkę i w dodatku moją koleżankę to zabił bym bez wachania.....
Taka prawda. Oni powinni szukać rówieśniczek a nie niedoświadczonych dziewczyn w wieku 16 - 17 lat
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 18:55   

A kto powiedział ,ze wiek swiadczy o braku doswiadczenia? :)
Ja w zyciu bym nie chciała miec chlopaka o wiecej niz 4 lata ,ale przeciez to nie reguła.Nie kazda 16 latka jest swieta ,nie kazdy 20 latek ma za soba ten pierwszy raz.Więc rozmowy o doswiadzceniu itd sa subiektywne.
Pozatym 20 -25 to spory przedział wieku.
Moment a gdyby ona sama chciala ,to tez bys zabił?
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 19:07   

Gdyby ona sama chciała to najpierw ja bym jej to odradzał a potem jeśli by nie poskłutkowało to bym przestraszył tego frajera co do niej startuje. I tyle. Ale gdyby okazało się że on ją przeleciał to by było po nim.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 19:14   

BartekTEO1908 napisa³/a:

śmieszy mnie twoja wypowiedź



A mnie Twoje. Raz piszesz, że 15stki mogą robić co chcą nawet w grupie a drugi raz piszesz, że 16latka nie może mieć chłopaka co ma 20 lat. Bo jej zabronisz? To jej sprawa.

BartekTEO1908 napisa³/a:

A jeśli dowiedział bym się że 20 -25 latek przeleciał 16 latkę i w dodatku moją koleżankę to zabił bym bez wachania.....



A pomyślałeś, że ta dziewczyna tego chce? Szukają kogoś dojrzalszego bo jak widzi tych swoich rówieśników to ręce opadają. Też mi się to nie do końca podoba ale są przypadki gdzie te relacje między nimi są ok, więc zależy od indywidualnych przypadków.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 19:37   

BartekTEO1908 chyba sie pogubiłes ,my mowimy o szansie na zwiazek ,a nie o uprawianiu seksu. Seks nie jest regułą -tylko sprawa wlasnych uczuc ,zasad i gotowosci. To , ze chlopak jest starszy nie oznacza ,ze bedzie wywieral presje na dziewczynie w tych sprawach.To jakis absurd i stereotypowe myslenie.
Z reszta nawet jesli ,to dziewczyna tez ma swoj rozum i wie ,czy chce tego czy nie.Jesli obie strony chca to nikomu nie zabronisz.Jesli nie beda tego robic ale ze soba byc tez ok.
Uwierz mi jest taka mozliwosć.
Sorry ,ale mam wrazenie ,ze po prostu jestes zazdrosny o dziewczyny w swoim wieku. Ludzie tworza zwiazki z mlodszymi ,starszymi rowniez. A co twoim zdaniem jest wazniejsze uczucia czy wiek?
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 20:01   

Wiek.

Tak napisałem i zdania nie zmienię, nie obchodzą mnie jakieś blachary szukające sponsora, tylko prawdziwe wartościowe dziewczyny, niech starsi kolesie trzymają swoje brudne łapy z dala od nich.

A jeśli nawet ona tego chce to i tak nie ma nic do gadania. I tak bym jej tego zabronił i uniemożliwił.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 20:08   

BartekTEO1908 napisa³/a:

A jeśli nawet ona tego chce to i tak nie ma nic do gadania. I tak bym jej tego zabronił i uniemożliwił.



Przykro mi drogi kolego. Może nie do końca to zrozumiesz ale wydaje mi się, że to Ty nie masz w takiej sytuacji nic do gadania.

BartekTEO1908 napisa³/a:

prawdziwe wartościowe dziewczyny,



Myślisz, że takie chcą się zadawać z kimś z Twoim podejściem?

BartekTEO1908 napisa³/a:

niech starsi kolesie trzymajÄ… swoje brudne Å‚apy z dala od nich.



Jesteś ciekawym użytkownikiem, powiesz mi dlaczego uważasz, że po 20stce nie myje się rąk?
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:03   

diego napisa³/a:

Przykro mi drogi kolego. Może nie do końca to zrozumiesz ale wydaje mi się, że to Ty nie masz w takiej sytuacji nic do gadania.



Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile mam do gadania.

diego napisa³/a:

Myślisz, że takie chcą się zadawać z kimś z Twoim podejściem?



ChcÄ… bo siÄ™ zadajÄ….

diego napisa³/a:

Jesteś ciekawym użytkownikiem, powiesz mi dlaczego uważasz, że po 20stce nie myje się rąk?



To był sarkazm, wiesz co to takiego??
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:05   

diego napisa³/a:

powiesz mi dlaczego uważasz, że po 20stce nie myje się rąk?


hehe
Zatem moje ręce już dawno powinny być baaardzo brudne :P
Chwila... <sprawdza czystość swoich dłoni>...czyste są jednak :D

Co do tematu, to nie wiem jakim prawem chcesz się mieszać w czyjeś związki?
Pewnie koleżanka w Twoim wieku Cię nie zauważa...nie martw się! Poszukaj młodszej ;)
:]
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:53   

Kasiula260 napisa³/a:

hehe
Zatem moje ręce już dawno powinny być baaardzo brudne :P
Chwila... <sprawdza czystość swoich dłoni>...czyste są jednak :D

Co do tematu, to nie wiem jakim prawem chcesz się mieszać w czyjeś związki?
Pewnie koleżanka w Twoim wieku Cię nie zauważa...nie martw się! Poszukaj młodszej



¯ałosne, napisałem że to był sarkazm, ty niestety też nie wiesz co to takiego. A co do dziewczyn to mam dwie!! Tak panie japa!! Dwie na raz, więc nie doskoczycie mi :)
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:15   

Zamknijcie to, przecież ten koleś jest śmieszny xd.
Co ci do tej 16 latki? oO Jej sprawa z kim jest, ważne czy ona coś do niego czuje.
PS, to ty byś wpier*ol dostał od tego 20 latka :)
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com