Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-02, 16:08   Ubranie codzienne

W co ubieracie się na codzień :?:
i w jakich kolorach czujecie się najlepiej bardziej stonowanych czy może rzucających się w 9oczy :lol: :?:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 17:39   

Ogólnie zachowuję ton... Delikatny "krzyk" nie zaszkodzi, ale mimo wszystko elegancja.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-02, 17:48   

w lecie: szorty, spódniczki, sukienki, bluzeczki w dość żywych kolorach.. zielony, żółty, niebieski...
zimą dżinsy, satyna, marynarki damskie w kolorach pastelowych, ciemnych..

i niezależnie od pory roku szpilki i czerwień <3
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Yakoma  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:23   

Ja zależy od humoru i temperatury...Lubię takie ciuchy które są "inne"...Preferuję wszystkie kolory i w każdych czuję się dobrze a najbardziej biel i błękit. kocham ciuszki w stylu indianek tzn takie zwiewne koszule z wzorkami...a buty to adidasy i japonki szpilki w zyciu bo raz założyłam i miałam skręconą kostkę...więc wole nie ryzykować :mrgreen:
_________________
Zbudowałeś szałas jak wigwam Indianina

Który jest przenośny razem z całym życiem

Wystarczy tylko miejsce w wyobraźni

Pod rozłożystym drzewem...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 22:32   

Ja raczej ubieram się tak zwyczajnie. Przeważnie w spodnie. Lubię być elegancka. Czasem noszę jakieś baleriny czy jakieś codzienne buty na niskim obcasie. Choć chętniej ze względu na wygodę chodzę w zwykłych jakiś adidasach. Uwielbiam fiolet, czerń i szary. To moje podstawowe kolory. Czasem coś białego, granatowego, zgniłozielonego itp. Ale na pewno nic krzykliwego.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-04, 14:35   

moje ubranie zależy od mojego humoru danego dnia :)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-04, 18:10   

to ja tak- w zalezności gdzie

do pracy i na praktyki chodze w szpilkach, spodnie z kantką mało kiedy spódnica ogólnie mówiąc bardzo elegancko bo tego wymaga moja posada - z jeansami by nie przeszło.


Na codzień chodzien w "cywilu" chodze w spódnicach i sukienkach zazwyczaj miniówkach bo lubie mini gdyż mi nie przeszkadzają tak jak te dłuższe wersje :) do tego jakieś klapki bądz buty plaskie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-05, 22:36   

To zależy co mam w szafie, bo ja mam mało ubrań... Przeważnie chodzę w ciemnych kolorach. Obecnie wszystkie ubrania "na krótko". W zimie jeansy, koszulka, bluza. No, w podstawówce to były jeszcze kalesonki, ale już wyrosłem :P.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-08-10, 18:54   

z ubran to spodniczki,spodenki z jeansu,bermudy, jeansy, bluzki na ramiaczkach najczesciej(w lato; na krotki nie przepadam), bolerko,bluzy, a kolory to...rozne.... lubie bialy, czerwony... rozne mam kolory bo kazdy do czegos innego pasuje. ja tam lubie i na sportowo i elegancko sie ubierac ;-)
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-13, 14:54   

Hmm zwykle zakładam jeansy i t-shirt jak jest zimno to polarek buty raczej sportowe lub trekingowe, latem krótkie spodenki jak jest wybitnie gorąco to sandały.
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-08-30, 19:21   

Sportowe spodenki + T-shirt + adidasy, sandały lub klapki = LATO
Jeansy + gruba kurtka + adidasy lub trepy :lol: = ZIMA
Jeansy ew. krótkie spodenki + T-shirt ew. bluza lub letnia kurtka + adidasy = WIOSNA/JESIEÑ
Dresy lub krótkie spodenki + "domowa" koszulka = DOMEK

:-D :-D
 

XxwommyxX  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-09-19, 15:07   

Oczywiście że jeansy i bluza obowiązkowo... a gdy gorąco to spodenki spódniczki i jakieś lekkie bluzeczki...
 

yel.

User

Akcja Promocyjna.



Do³±czy³: 22 Wrz 2008

Sk±d: Spamland.

   

Wys³any: 2008-09-22, 13:40   

Rurki, obowiązkowo. Tuniki również obowiązkowo. Czasami tuniki zastępuję koszulami z żabotem lub jakimiś luźniejszymi koszulkami. Szale, duże torby, buty na obcasie - obowiązek. Rzadko zdarza mi się założyć trampki, acz zdarza się. ^_^
Najlepiej czuję się w szarościach i jakichś ciemniejszych barwach.
_________________
nienaruszony umysł karmiony piersią.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-22, 15:41   

yel. napisa³/a:

Rurki, obowiązkowo. Tuniki również obowiązkowo. Czasami tuniki zastępuję koszulami z żabotem lub jakimiś luźniejszymi koszulkami


Tak samo jak ja (wiedziałam że mamy coś wspólnego)
Co do rurek to denerwują mnie taki żółte czy zielone ostre kolory teraz w modzie są.
Ja mam fioletowe ale nie sa takie wyraziste, moje ulubione szare rurki...ostatnio bezrękawnik sobie kupiłam...ogólnie to nie eksperymentuje z ubiorem po prostu zakładam to co stosowne do okazji
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-26, 18:08   

hmm zazwyczaj to nosze tak : Jeansy, Spodnie materiałowe szerokie jakies;D, Dresyy tak dresy kocham wręcz.. i spodnice tylko jeansowe i do tego np te getry;P a na góre to bluza jeansowa ,albo bluza dresowa.. od czasu do czasu jakis sweter ,albo cos na elegancko ,ale to juz naprawde rzadko. ;)
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com