Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: stubarwny | 2013-04-06, 10:57

Autor

Wiadomo¶æ

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-05, 20:39   Uczciwość dyskusji

Czy ktoś z moderatorów mógłby zwrócić uwagę użytkownikowi janko żeby ostrożniej szermował oskarżeniami? W temacie o wyznawcach pastafarianizmu wywiązała się ciekawa dyskusja o związkach religii z kulturą: http://www.e-mlodzi.com/n...5,30.htm#704025

Niestety użytkownik janko już któryś raz oskarża mnie o kłamstwa, a tymczasem sam często podaje informacje nieprawdziwe lub niekompletne, na podstawie których wyciąga nieuprawnione wnioski.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2013-04-05, 21:39   

Dyskutujcie sobie, aby tylko jęzory za bardzo się nie wyostrzyły. Nie możemy Wam pomóc, bowiem żaden z moderatorów nie musi oceniać trafności argumentów obydwu stron, to już nie leży w naszym obowiązku. Chyba.

Nie widzÄ™ niczego niepokojÄ…cego w Waszej polemice.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-04-05, 22:25   

Ty natomiast wyzywasz ludzi od idiotów i fanatyków w temacie o aborcji. Przyganiał kocioł garnkowi...
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-06, 01:42   

Poniosło mnie ale miałem rację. Wysuwanie pseudoargumentu "oby wam się nie zdarzyło że ktoś wam powie że musicie" w sytuacji kiedy jest zupełnie nierealne aby przymus kiedykolwiek zaistniał, świadczy o głupocie osoby uprawiającej taką retorykę.

cala_w_trawie napisa³/a:

, to już nie leży w naszym obowiązku. Chyba.



Ulżyło mi

Cytat:

Nie widzÄ™ niczego niepokojÄ…cego w Waszej polemice.



Wielokrotne zarzucanie kłamstwa jest cokolwiek nieładne, zwłaszcza że dyskusja nie ma sensu jeżeli zakłada się że rozmówca umyślnie fałszuje informacje.
Ale dobrze, odwołuję prośbę.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2013-04-06, 10:57   

O tym jakich argumentów, źródeł etc używacie nie decyduje moderacja. Regulamin nie został złamany.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com