Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-21, 14:45   Wasza grupa

Jak wam siÄ™ ona podoba, jacy sÄ… ludzie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-21, 15:49   

średnio ogarniam jeszzce ludzi, ale ogolnie są na prawde fajni:) 53 osoby bodajze ;)
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2010-12-13, 17:17   

U mnie średnio, z paroma osobami mam dobry kontakt, na szczęście sporo ludzi z roku i z akademika jest w porządku.
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-13, 17:19   

Ja mam świetny kontakt z kilkoma osobami z grupy, reszta to krejzi lamusy lansujący się najmądrzejszych indywidualistów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-12-13, 17:32   

Niby sympatyczni ludzie, ale w gruncie rzeczy nieroby i to mnie denerwuje, bo potem jest odpowiedzialność zbiorowa.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Aiyanna  

User

Hokka hey!


Wiek: 32

Do³±czy³a: 26 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-13, 23:46   

Mam babiniec, więc wcześniej czy później dojdzie do scysji. Na razie jest spoko, miło, fajnie, można pogadać ale już zaczyna wyłazić wredna, ludzka natura. Pożyję, zobaczę :-D
_________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jeżeli jest i twoja, to
moja jest mojsza niż twojsza, i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja
racja jest najmojsza!" Ewa Białołęcka
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-12-14, 00:30   

U mnie to większość lamusowatych kujonów, którzy wszystkie ksiązki mają już przeczytane co najmniej po trzy razy. Na parę osób nie mam co narzekać. Zresztą... nigdy nie będzie idealnie.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Tomo_1991  

User



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Gru 2010

Sk±d: Szczecinek/Koszalin

   

Wys³any: 2010-12-14, 00:43   

Ja mam grupÄ™ bardzo wporzÄ…dku :-D i jestem z tego faktu bardzo zadowolony

Sorka, że tak się chwalę ale musiałem :-P
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-14, 06:07   

Póki co mam naprawdę świetnych ludzi zarówno w grupie jak i na roku.
Zresztą już we wrześniu nasza integracja przebiegała pomyślnie (zresztą nadal trwa na wszystkich możliwych okienkach i wyskokach na piwo).
Oczywiście są różne osoby,ale póki co stanowią zdecydowaną mniejszość i nie wpływają na ogólną atmosferę i współdziałania.
Zdecydowanym plusem jest także ambicja i zamiłowanie większości z nich
_________________
Drugs&hugs.
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 19:10   

Trafiłam na naprawdę świetnych ludzi. Pomocni, chętni do współpracy, zgodni, tolerancyjni. Oh.
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2010-12-16, 21:11   

Aiyanna napisa³/a:

Mam babiniec


Ja też ;) Ale mnie to odpowiada, solidarność jajników - z każdą mam kontakt nawet dobry, bo grupy mamy małe.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:18   

11 osób (właściwie to cały mój kierunek), same kobitki. Mam wrażenie, że zaczną się konflikty z czasem, już jest lekkie obgadywanie za plecami ( w którym ja udziału nie biorę i pewnie też obgadana nie raz zostałam), ale ogólnie jest kilka dziewczyn, które polubiłam bardziej, są okej. Ja zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, więc chwilami brakuje męskiej rozmowy na uczelni, ale nie chcę marudzić, mogło być gorzej, a póki co jest okej ;)
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-20, 12:45   

Nie narzekam. Spoko ludzie. Na wykładach czy zajęciach w studio zawsze jest wesoło, jeśli czegoś się nie wie, to inni służą pomocą odnośnie ustawienia lamp, aparatu itp. Nie ma raczej takich osób, które by nie pasowały, odbiegały, siedziały w kącie. Każdy ze sobą rozmawia, tak samo angażuje się w pracę w studio by praca grupowa wyszła najlepiej oraz przy okazji się uczyć. Bądź co bądź jest to okazja, bo nie każdy na co dzień ma dostęp do profesjonalnego studia z lampami, tłami, stołem bezcieniowy itp. Więc każdy korzysta, a przy okazji daje innym szanse się nauczyć.
Wymieniamy się doświadczeniem, które jest ważne. Razem rozmawiamy o zdjęciach, mówimy co się nam nie podoba, a co tak. Ogólnie dyskutujemy odnośnie fotografii, oczywiście nikt nikomu nie ubliża czy wyśmiewa jeśli czegoś nie wiem (były osoby, które nie wiedziały co to głębia ostrość, czy do czego służy ISO itp.)

Warto zachować te znajomości choćby ze względu, że każda osoba ma inne doświadczenie, znajomości, które akurat w tej branży mają spore znacznie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Tinuviel  

Stały User

prowokatorka



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 21 Lis 2010

Sk±d: Wroc³aw/Poznañ

   

Wys³any: 2010-12-22, 19:26   

Obecnie jest nas bardzo mało, raptem parę osłób, ale bardzo się lubimy. ¯żyliśmy się ze sobą przez te lata, wzajemnie sobie pomagamy, razme imprezujemy; z połową grupy [ czyt. z trzema osobami^^] obecnie mieszkam;)
_________________
Nie wierzę w nic, nie pragnę niczego na świecie,
Wstręt mam do wszystkich czynów, drwię z wszelkich zapałów:
Posągi moich marzeń strącam z piedestałów
I zdruzgotane rzucam w niepamięci śmiecie...
 

Zanette  

Stały User

Cherry Blossom Girl



Imię: ¯aneta

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-12-23, 23:56   

U mnie w grupie kobiety przeważają ale jest też trzech chłopaków. Na szczęście bo dzięki nim na zajęciach jest nieco ciekawiej. Nasi grupowi faceci sa troszkę jak rozbrykane dzieciaki, dowcipkują, sypią sprośnymi dowcipami jak z rękawa, ogólnie nakręcają atmosferę. Dobrze że jest ich tylko trzech. Kiedy trzeba sa bardzo pomocni.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com