Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

Zła dziewczyna

Imi─Ö: Patrycja

Do│▒czy│a: 15 Wrz 2009

Sk▒d: wzi┬▒├Ž na wino?

Wys│any: 2009-11-24, 20:00   

Tacy ludzie, tzn. ludzie na si┼é─Ö „wciskaj─ůcy” wiar─Ö pochodz─ů albo z bardzo wierz─ůcych rodzin, albo tej wiary mia┼éy za ma┼éo. Zmuszanie kogo┼Ť do jaki┼Ť rzeczy i oboj─Ötnie czy jest to zjedzenie bu┼éki, p├│j┼Ťcie do ko┼Ťcio┼éa czy zabicia kogo┼Ť jest w ┼Ťwietle prawa nie zgodne z konstytucj─ů.

TQIT  

VIP

Do│▒czy│: 22 Gru 2008

Wys│any: 2009-11-24, 20:20   

Patrycja94 napisa│/a:

Zmuszanie kogo┼Ť do jaki┼Ť rzeczy i oboj─Ötnie czy jest to zjedzenie bu┼éki, p├│j┼Ťcie do ko┼Ťcio┼éa czy zabicia kogo┼Ť jest w ┼Ťwietle prawa nie zgodne z konstytucj─ů.

TAK! Masz racj─Ö!

Tylko zastanawiam si─Ö, czy posz┼éaby┼Ť na policj─Ö, aby zg┼éosi─ç ┼╝e jeste┼Ť zmuszana do chodzenia do ko┼Ťcio┼éa przez rodzic├│w.

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

Zła dziewczyna

Wys│any: 2009-11-24, 20:43   

Gdybym mia┼éa uko┼äczone 18 lat to tak, niestety do 18 roku ┼╝ycia nie mog─Ö zg┼éasza─ç zezna┼ä bez obecno┼Ťci opiekun├│w prawnych. :-x
To zawsze pogwa┼écenie prawa do wolno┼Ťci wyznania

TQIT  

VIP

Wys│any: 2009-11-24, 20:49   

Patrycja94 napisa│/a:

Gdybym miała ukończone 18 lat to tak

:mrgreen:

Patrycja94 napisa│/a:

niestety do 18 roku ┼╝ycia nie mog─Ö zg┼éasza─ç zezna┼ä bez obecno┼Ťci opiekun├│w prawnych

Jak nie, skoro tak?

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

Zła dziewczyna

Wys│any: 2009-11-24, 20:53   

mam nadzieję, że wiesz, że pisane to było z przymróżeniem oka. ;)

TQIT napisa│/a:

Jak nie, skoro tak?

:?:

TQIT  

VIP

Wys│any: 2009-11-24, 20:57   

Tego jest akurat na 100% pewny - mo┼╝na bez problemu p├│j┼Ť─ç samemu na policj─Ö by oskar┼╝y─ç rodzic├│w o cokolwiek - czy to chodzi o zn─Öcanie si─Ö, czy w┼éa┼Ťnie brak wolno┼Ťci wyznania. Policja nie ma prawda odm├│wi─ç osobie "pokrzywdzonej" w sprawie.

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

Zła dziewczyna

Wys│any: 2009-11-24, 21:06   

Policja? Mo┼╝e bardziej telefony zaufania? Albo psycholodzy?
Moja kole┼╝anka mia┼éa tak─ů sytuacj─Ö, ┼╝e nie mog┼éa zeznawa─ç bez osoby doros┼éej.

TQIT  

VIP

Wys│any: 2009-11-24, 21:09   

Patrycja94 napisa│/a:

Mo┼╝e bardziej telefony zaufania?

Telefony zaufania w prawdziwych przypadkach zazwyczaj kieruj─ů tam gdzie trzeba - na policj─Ö. Psycholodzy te┼╝. I powtarzam: obecno┼Ťci opiekun├│w nie jest na 100% konieczn─ů konieczno┼Ťci─ů.

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

Zła dziewczyna

Wys│any: 2009-11-24, 21:10   

Skoro tak, to nie b─Öd─Ö si─Ö sprzecza─ç.

pustu┼é  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk

Do│▒czy│: 22 Lis 2009

Sk▒d: Gdynia

Wys│any: 2009-11-24, 22:08   

Współczuje Ci-też kiedys miałem ten problem,udało mi się wyrwać i żyje wolny od katoli i ich religi
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"B─Ödziesz jak ptak kt├│ry szybuj─ůc w otch┼éa┼ä ufnie wierzy,┼╝e jego czas wiecznie trwa"

Hasse  

Stały User

Wyznawca

Imię: Michał

Do│▒czy│: 26 Lis 2009

Wys│any: 2009-11-26, 19:35   

pustu┼é napisa│/a:

Współczuje Ci-też kiedys miałem ten problem,udało mi się wyrwać i żyje wolny od katoli i ich religi

Jeste┼Ť ateist─ů? Na pewno powiesz,┼╝e czujesz si─Ö taki swobodny, ┼╝e teraz kiedy ju┼╝ nie wierzysz, ┼╝e ju┼╝ nie ma jakiej┼Ť wy┼╝szej si┼éy( nie m├│wi─Ö tu ju┼╝ o Bogu, bo wed┼éug mnie nie da si─Ö w nic nie wierzy─ç) dla kt├│rej powiniene┼Ť ┼╝y─ç czujesz si─Ö tak SWOBODNY...Katole... OK. Czy nie jest tak??? Jestem ciekaw kto tak┼╝e zmusza┼é ciebie do chodzenia do ko┼Ťcio┼éa i do wiary. Pewnie sam siebie zmusza┼ée┼Ť.

TQIT  

VIP

Wys│any: 2009-11-26, 19:38   

Hasse napisa│/a:

Jestem ciekaw kto tak┼╝e zmusza┼é ciebie do chodzenia do ko┼Ťcio┼éa i do wiary. Pewnie sam siebie zmusza┼ée┼Ť.

Przeczytaj najpierw ten temat, a p├│┼║niej pisz, ze nikt nie mo┼╝e zmusza─ç do "wiary".

pustu┼é  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk

Wys│any: 2009-11-26, 19:48   

Hasse, no ateist─ů to nie,kim┼Ť innym ale nie oto tu chodzi.Tak czuje si─Ö swobodny i tak-owszem by┼éem zmuszany do chodzenia na religie i to jeszcze nie tak dawno.Grozi┼éo mi wyrzucenie z domu bo moja rodzina jest katolicka i to przez du┼╝e K natomiast ja jestem ca┼ékowitym przeciwie┼ästwem

//Błędy !
"B─Ödziesz jak ptak kt├│ry szybuj─ůc w otch┼éa┼ä ufnie wierzy,┼╝e jego czas wiecznie trwa"

Hasse  

Stały User

Wyznawca

Imię: Michał

Do│▒czy│: 26 Lis 2009

Wys│any: 2009-11-26, 20:04   

Odmienny charakter. Po prostu nie zrozumia┼ée dla mnie jest takie podej┼Ťcie. Pewnie dlatego, ┼╝e jestem mocno wierz─ůcy. Dlatego przepraszam je┼Ťli nie b─Öd─Ö zgadza┼é si─Ö z kim┼Ť.

[ Dodano: 2009-11-26, 20:05 ]

TQIT napisa│/a:

a p├│┼║niej pisz, ze nikt nie mo┼╝e zmusza─ç do "wiary".

Nie napisałem, że nikt nie może nas zmuszać do wiary...

[ Dodano: 2009-11-26, 20:07 ]
Chodzi mi po prostu o to, ┼╝e osoby m┼éode w tym i ja cz─Östo buntuj─ů si─Ö nie przeciwko samemu narzucaniu wiary jako wiary tylko narzucaniu czegokolwiek przez kogokolwiek i w tym tkwi problem.

pustu┼é  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk

Wys│any: 2009-11-26, 20:18   

W moim przypadku to nie jest kwestia buntu bo ten wiek mam ju┼╝ 2 lata za sob─ů.U mnie to kwestia podej┼Ťcia do wiary i ┼╝ycia i wiem w co wierze a w co nie.

//Prosz─Ö,aby┼Ť korzystaj z mozzili je┼Ťli masz problem z dysleksj─ů,b─ůd┼║ zwraca┼é wi─Öksz─ů uwag─Ö na to w jaki spos├│b piszesz i czy nie pope┼éniasz ┼╝adnych b┼é─Öd├│w ortograficznych.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com