Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BounceQueen  

User

JestÄ™ EmosÄ™



Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-21, 15:38   

sny istnieja, naprawde, wierze w nie bo je mialam!
_________________
Dance with me, my pet. Dance with me into oblivion.
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-01-21, 20:24   

Ja nie wierzę w ich prawdziwość, bo zwykle są wobec mnie wredne. Na przykład ostatnio mi się śniło, że się umówiłem z Rihanną, i tuż przed, hm, punktem kulminacyjnym, zostałem aresztowany za defraudację publicznych pieniędzy... :-o
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-01-25, 15:10   

Wierzę w potęgę podświadomości. ¯e w snach się pojawiają nasze nadzieje, ambicje, lęki. A w moim przypadku też niewyżycie seksualne.
_________________
lol
 

sebastian9810  

Stały User

muzyka jest nadziejÄ…


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Mar 2011

   

Wys³any: 2012-02-18, 22:40   

W sny to ja po części wierze :D Dwa dni przed wycieczką szkolną śnił mi się ten sam sen.. ¯e nasz autobus wpadł do rowy, zapalił się i nikt nie przeżył... Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło... Ale jakoś pod koniec wakacji śniło mi się jak koleżanki wygłupiały sie z kolegą na lodowisku a ja stałem obok nich... Wczoraj właśnie dokładnie taka sytuacja wystąpiła :D
_________________
¯yj każdym dniem, tak jakby był to twój ostatni dzień, bo on kiedyś nadejdzie....
 

I don't now  

Stały User

Miejscowy Trolol



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-19, 02:24   

Everthus napisa³/a:

Wierzę w potęgę podświadomości. ¯e w snach się pojawiają nasze nadzieje, ambicje, lęki.


Dokładnie - nic dodać nic ująć .

Choć czasem miałem jakby w snach pewne zdarzenie/a które potem mi się przypomina gdy nie śpię i jestem w jakimś miejscu . Coś jakby deja vu ?
_________________
"Ja lubię ludzi którzy lubią siebie , bo to jest początek romansu na całe życie . "
"Ludzie chcą mi mówić kim mam być , ludzie chcą mi mówić jak mam żyć . "
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-21, 14:53   

Nie wierzę w sny, jednak chciałabym nauczyć się je kontrolować.


Nie wiem jak to nazwać, ale ostatnio miałam wrażenie i sama mówiłam sobie, jak to jest kiedy złamię nogę i jak cudownie było by mieć zwolnienie z wf-u na parę miechów.
Dwa dni potem, ważna dla mnie osoba ją złamała.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

imralav  

Stały User


Do³±czy³: 15 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-02-21, 15:05   

ZjemCiBabcie napisa³/a:

Nie wiem jak to nazwać, ale ostatnio miałam wrażenie i sama mówiłam sobie, jak to jest kiedy złamię nogę i jak cudownie było by mieć zwolnienie z wf-u na parę miechów.
Dwa dni potem, ważna dla mnie osoba ją złamała.


Mhmm, z tego co wiem nazywa siÄ™ to przypadek.

A sny? Odzwierciedlenie naszych lęków, nadziei, tęsknot, problemów, albo naszego szczęścia, zadowolenia z życia lub jakiejś sytuacji. Można nauczyć się je kontrolować, można ich nie pamiętać w ogóle. Bardzo ciekawe zjawisko, warto się w nie bardziej zagłębić od tej technicznej strony, jak działają, jakie za nimi stoją mechanizmy.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-21, 18:56   

imralav napisa³/a:

ZjemCiBabcie napisa³/a:

Nie wiem jak to nazwać, ale ostatnio miałam wrażenie i sama mówiłam sobie, jak to jest kiedy złamię nogę i jak cudownie było by mieć zwolnienie z wf-u na parę miechów.
Dwa dni potem, ważna dla mnie osoba ją złamała.


Mhmm, z tego co wiem nazywa siÄ™ to przypadek,



Dobrze wiedzieć.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-02-21, 20:36   

ZjemCiBabcie napisa³/a:

Nie wierzę w sny, jednak chciałabym nauczyć się je kontrolować.


To proste. Na początek po przebudzeniu się zapisuj sobie sny. Tak po prostu. Po pewnym czasie będziesz miała wpływ na cały przebieg snu. Więcej sobie poczytasz na stronkach o świadomym śnieniu, ja już po miesiącu dałem radę. Teraz jedynie co jakiś czas 4fun, np lubię latać.

Hmm... dostałem rok temu od bliskiej mi osoby sennik. Lubię sobie sprawdzić znaczenie snów, zwykle wszystko jest na odwrót. Niektóre informacje mają znaczenie.
_________________
lol
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-16, 09:43   

ja tez zaczelam zapisywac i teraz umiem podejmowac swiadome decyzje w czasie snu i powiem wam, ze to dziwne bo czasem kiedy spie mam ochote to przerwac i snic o czyms nieswiadomie, beztrosko a czuje sie zobowiazana do wymyslania scenariusza. Komiczne.

W senniki nie wierze, kiedys sprawdzalam, ale wydaje mi sie, ze sny moze i maja glebsze znaczenie, ale indywidualne dla kazdego z nas, kazdy z nas jest inny i nie moze interpretowac tych samych znakow w ten sam sposob. c'nie? :P
 

iskradeus

User


Do³±czy³: 31 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-31, 13:52   

nie to bujda...A jeśli się sprawdza to jedynie przez przypadek...
_________________
Najlepsze kredyty Warszawa http://dobrekredyty.com.pl
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-31, 13:58   

Kiedyś wyczytałem, że sny są odzwierciedleniem tego o czym ostatnio myśleliśmy, robiliśmy, itp. W sumie zgadzam się z tym stwierdzeniem, bo zazwyczaj to co robimy odbija się w jakiś sposób na snach.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2012-05-31, 17:42   

Moje są zazwyczaj erotyczne xD więc w nie nie wierzę :P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Evana  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 22 Kwi 2012

Sk±d: Opolskie

   

Wys³any: 2012-05-31, 20:40   

Nie wiem o jakie wierzenie Ci chodzi, ale podejrzewam, że w ich przeniesienie się w życie, prawdziwość... Jeśli tak to nie. Nie przydarzyło mi się jeszcze, że któryś mogłabym w jakikolwiek sposób połączyć z tym co się dzieje w rzeczywistości.
_________________
Why so serious ?
 

Petros  

Stały User

SG-1



Do³±czy³: 07 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-07, 14:22   

Nie wierzę w sny. Najgłupsze są te, które pokazują coś co normalnie jest nierealne-jakieś pragnienia, marzenia czy coś. Można by pomyśleć, że może to proroczy sen, ale gdzie tam. Wszystko siedzi w podświadomości i żadnych sił paranormalnych w tym nie ma
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com