Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-09-08, 17:36   

Nie wiem, czy sny mają jakieś ukryte znaczenie, nie wydaje mi się. Ja do swoich snów nie przykuwam większej wagi, ani nie sprawdzam w senniku ich znaczeń. Zresztą większość z nich jest taka pokopana, że sama bym nie wiedziała jak je zinterpretować. Też sądzę, że to kwestia tego co siedzi w podświadomości lub o czym często myślimy.
 

Michael Cera  

Pogromca postĂłw

angielski lord



Doł±czył: 30 Gru 2010

   

Wysłany: 2012-09-08, 20:38   

Nie wiem czy mogę nazwać je proroczymi, ale czasem moje sny się sprawdzają. Najczęściej takowe sprawdzają się w najbliższym czasie. Są one albo bardzo realne, albo nierealne z mocnym motywem. Jeśli motyw ten zapada mi głęboko w pamięci, zaraz po przebudzeniu sprawdzam jego definicję. Sprawdza mi się to zawsze. Te drugie sny- realne, nie sprawdzają mi się już tak bardzo, ale jeśli tak, to jest to prawie kalka snu. Ostatnio, np. śnił mi się wyjazd na imprezę, gdzie znałem tylko kierowcę. Następnego dnia wszystko się sprawdziło. Mógłbym wymieniać jeszcze wiele takich przypadków. Kiedyś przyśnił mi się długi, ciemny korytarz. Szukałem drzwi. Kiedy już je znalazłem, otworzyła mi je ładna, starsza ode mnie dziewczyna. Nie wiem po jakim czasie, ale sen ten sprawdził się również w 100%. Były to urodziny koleżanki. Szukałem jej mieszkania w wieżowcu, w którym nigdy jeszcze nie byłem. W progu powitała mnie jej starsza siostra.

Ekstremalnie rzadko, ale śnią mi się również ważne wydarzenia na świecie. Ostatnio był to wybuch w metrze w Londynie oraz tsunami na Sumatrze w 2007r.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Doł±czyła: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wysłany: 2012-09-11, 13:08   

sny są wytworem naszej wyobraźni... :) cięzko jest wierzyć w chodzące po ziemi potwory czy w seks z najbardziej znanym aktorem świata... sny ukazują nasze pragnienia i lęki. :)
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

betwee  

Stały User


Wiek: 41

Doł±czył: 10 Wrz 2012

   

Wysłany: 2012-09-11, 15:29   

niektorzy mowia, ze sny spelniaja sie odwrotnie, jak na moje to jest indywidualna interpretacja
_________________
'czasami to, czego chcesz, nie jest tym, czego potrzebujesz,
czasami to czego chcesz, wcale nie jest dobre'
 

zielona  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Kwi 2009

   

Wysłany: 2012-09-11, 20:57   

Miałam raz sen proroczy, bo jak to inaczej nazwać? Kilka lat temu śnił mi się mały kotek powieszony na tablicy ogłoszeń w mojej miejscowości. Taki niechciany, ta tablica ogłoszeń to był dla mnie taki symbol. Następnego dnia znalazłam w krzakach i przygarnęłam 7 małych kotków, ktoś je podrzucił z całym pudełkiem. Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło i jak to możliwe. Po za tym jednym wyjątkiem to zawsze śnią mi się straszne bzdury, więc nie ma w co wierzyć.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com