Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Plo2121  

Stały User

Www.Cs-4Fire.Xaa.PL



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Na koñcu ¶wiata...

   

Wys³any: 2011-06-27, 10:35   

A mi się wydaje że ty karola798, tylko chcesz zareklamować tej serwis "poznajdate"

Akeyo20,

Stary Testament surowo zabrania takich praktyk : Kapłańska 19:31; 2Królewska 21:6
Poza tym istnieje inne niebezpieczeństwo.Człowiek łatwo ulega sugestii.Jeśli wróżka powie nam coś pozytywnego,to pół biedy,gorzej jak przedstawi nam czarno naszą przyszłość.
Oglądałam kiedyś taki reportaż o mężczyznie,który usłyszał od wrózki,same złe rzeczy.Tak sie tym przejął i tak mocno UWIERZY£,że w krótkim czasie wszystkie te złe przepowiednie sprawdziły się.Facet stracił wszystko ! stracił firmę a własciwie zbankrutował,okradziono go,żona go zostawiła ....i coś tam jeszcze....
wszyscy byli w szoku,jak to się mogło stać ?? oczywiscie zadziałało "prawo przyciągania",w co mocno uwierzymy,to nam sie sprawdzi,tylko że już nie jest istotne,czy są to złe czy dobre rzeczy.
Dlatego tak ważne jest,by "karmić"swój umysł pozytywnymi myslami...
_________________
Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-27, 12:14   

Cytat:

A co ma wróżka do przykazań? Nie wierzę we wróżki a Wy jeszcze zarzucacie mi traktowanie ich jak Boga? To Wy raczej nie rozumiecie wyznawanych zasad. To po pierwsze. Po drugie nie wasz interes moja wiara.


Pierwsze przykazanie Boże odnosi się nie tylko do wiary w Boga. Jeśli ludzie zamiast od Boga iść z prośbami idą do wróżek czy uzdrowicieli(to samo co z wróżkami) to ewidentnie Bóg nie jest dla nich na pierwszym miejscu.

Plo2121 napisa³/a:

Stary Testament surowo zabrania takich praktyk : Kapłańska 19:31; 2Królewska 21:6


Nowy Testament zawiera wiele przykładów. Dzieje Apostolskie opisują wydarzenie gdy św. Paweł uzdrowił opętaną niewolnicę pracującą jako wróżka - jej przepowiednie się sprawdzały mocą Szatana. Nie było to nic z rodzaju autosugestii, oszustwa. Po uzdrowieniu nie miała już daru przepowiadania.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

kazzik

User


Do³±czy³: 04 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-04, 09:54   

A propos wróżek i przepowiadania przyszłości, czy uważacie, że rzeczywiście można poznać datę śmierci? Nie trudno natknąć się w internecie na stronę http://[reklama] a widziałem też podobne "oferty" na stronach zagranicznych. W ogóle czy to normalne, że ktoś chce tę datę poznać nie ważna czy od wróżki czy na jakiejś stronie internetowej?
 

kysia86  

User



Do³±czy³a: 07 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-07, 15:12   

a ja mam takie hobby z kumpelami, raz na rok chodzimy do wrozki i to juz od 3 lat :P bylam juz u 3 :P heheh ale przy ostatniej zostane bo pani tez mieszka raczej dziwnie, ze 5 piesków, kotów nie wiem 3- 4?? nie wiem... ogolnie brudno ale kocha swoje dzieci.. wiecie .. tak biednie tam jest... aqle kobieta niesamowita. ok 40 lat, z miejsca wiedzia ile mam lat czy mam rodzienstwo czy nie jak wygladalo ich zycie i oglnie czlonków rodziny i powiedzial mi z czym do niej przyszlam..a mi :-o looooo zaszokowala mnie! az sie wystarszylam. :-P powiedziala mi wiele rzeczy prawde odnosnie mojej rodziny i ojego partnera i ogolnie o moim zyciu aa a tamte pierwsze rzeczy to mi powiedzial na wstepie bez kart i no czegkolwiek.. nie wiem skad ona to wszystko wiedziala, ja tego na czole nie mam napisane... :D Pani jest super 2 razy u niej bylam w przeciagu hm 6 miesiecy i jak przyszlamz przyjaciolka 2 raz to ona mi odpowiedzial na pytania od razu nie patrzac w karty .. kurde jua je nawet nei zdarzylam zadac- kumacie to!!!! i to wszystko bylo przy obecnosci mojej przyjaciolki , a jej kopara poszla w dol!!! to jest dopiero cos!!! :D:D:D a co mi powiedziala?? tak oprocz mojej rodziny bo w sumie o nich chcialam wiedziec najwiecej. powiedziala mi ze mam sie trzymac mojego chłopa... bo bede meic znim bardzo dobre zycie i mam go nigdy nie zdradzic bo mi nei wybaczy... i ze on mnie kocha bardziej niz ja jego.. coc ja go naprawde bardzo kocham... ze z tesciowa ie bede super zyc.. co akurat wiem od sameog poczatku jak ja poznalam :P o moim zyciu o moich pracach i nauce i dzieciah ktore mi ida :P i wyjsciu za maz.. i domu ze mi go facet postawi :P :-P ze moj facet pomimo ze mu nei ufam ... bo juz swoje przeszlam to nigdy mnie nei zdradzi , nigdy.. ale wiecie... lepiej go i tak trzymac krótko :P :hyhy: :mrgreen: :-P powiedziala mi kiedy umre a ja ze spok.. no to mozna jeszcze sie zabawic :P przepowiedzial kto mi kiedy umrze z rodziny .. w sumie troszke mi sie smutno zrobilo bo rodice mi umra w jednym roku... kilka miesiecy przerwy... no i powiedzial tez inne rzeczy ale to juz zostawie dla siebie :P ogolnie fajna babka, zawsez ja polecam i wysylam do niej znajome , za kazdym razem jej przepowiednie sie sprawdzaja dziewczynom :)

[ Dodano: 2011-07-07, 15:13 ]
aa Kazik, nie ma czegos takiego.. mneij wiecej mozesz poznac pore roku, moze nawet miesiac.. rok juz bardziej ale nie cala date... :)
 

footcare

User


Do³±czy³: 22 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-22, 16:14   

Czy ktoś może mi podac adres tej wróżki z Będzina(¦ląskie)!!!!!!!!!!!!Pilne
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-22, 22:38   

Co trzeba mieć w głowie by chodzić do wróżki? :wstyd: Jak nie macie co robić z kasą to prześlijcie na chore dzieci albo schroniska dla zwierząt.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:52   

Dzisiaj spotkałam cygankę, która powiedziała, że z chęcią mi powróży z ręki. Kazała zrobić srebrem znak krzyża na jej dłoni. Zaczęła wodzić palcem po mojej dłoni i mówić, że na każdym palcu mam znak. Kiedy zabrałam rękę, gdy powiedziała, że jestem bardzo upartą osobą mówiła mi, że mam ciężki charakter. Na końcu znowu podałam dłoń, zaczęła mówić, że umknęłam śmierci, że przed podjęciem decyzji mam się długo zastanawiać, aż zniknie czerwona mgła. A kiedy zapytałam o mężczyznę mi przeznaczonego, odpowiedziała, że przy dotknięciu jego dłoni, poczuję niezwykłą radość.

Tak chiromancja, jest szczytem niedorzeczności.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com