Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-14, 15:35   wróżka

Ostatnio z moimi kumpelami pojechałyśmy do wróżki w naszym mieście, ustawiają się do niej wielkie kolejki. Przyjeżdżają osoby z innych krajów. Jest straszą panią i naprawdę mówi prawdę z wyprzedzeniem o rok. Znam sytuację gdzie kobieta była u niej i powiedziała jej że będzie w ciąży i urodzi synka i tak sie stało ;) ) . ale także znam taką sytuację że jednej kobiecie wróżka powiedziała że w dzisiejszym dniu umrze i stało się tak po wyjściu od wróżki potrąciło ją auto ;( . | a więc tak wrócę do tego co na początku byłyśmy tam o godzinie 18.00 było ciemno, ona nie ma światła ma 30 psów i 20 kotów, krowę, łabędzie, kaczki, szczury i myszy w jej lokum mnoży sie od odchodów . Była wielka kolejka ponad 10 osób, nawet jedna z kobiet mówiła innym językiem. Jednak nie weszłyśmy bo za duża kolejka była. Gdy wróciłyśmy do miasta ja z koleżanką poszlyśmy na spacer, nagle na niebie pojawiły sie 2 białe plamy które krążyły nad nami. Potem z kominów zaczeły wypadywać iskry. Było wiele dziwnych przypadków ;/
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-14, 17:24   

WerÆ`ka napisa³/a:

Znam sytuację gdzie kobieta była u niej i powiedziała jej że będzie w ciąży i urodzi synka i tak sie stało ;) )


bo sie bzykała, proste.
Chyba, że wiatr ją zapylił to podziwiam moc tej wróżki :-P

WerÆ`ka napisa³/a:

ale także znam taką sytuację że jednej kobiecie wróżka powiedziała że w dzisiejszym dniu umrze i stało się tak po wyjściu od wróżki potrąciło ją auto ;( .


Na to też można znaleźć wytłumaczenie, zamiast uważać na ulicy, ciągle myślała o przepowiedni. Zagapiła sie i potrąciło ją.

WerÆ`ka napisa³/a:

Potem z kominów zaczeły wypadywać iskry.


:mrgreen:
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-14, 18:37   

Brutalnie, przepowiednie każdej wróżki można sobie nagiąć tak, by były prawdą.
To, ze pani X zaszła w ciążę to dla mnie żaden dowód na jakieś tajemnice pani wróżki, bo to, że kobiety rodzą dzieci, to nie żadna nowość, a i opcji było bardzo dużo, czy urodzi chłopczyka czy dziewczynkę.
Tak więc podziwiam, że w stanie jesteś uwierzyć w takie brednie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

milciaa  

User

milciaa



ImiÄ™: M.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-14, 18:58   

No cóż, ja we wróżki nigdy nie wierzyłam. Każdy jest w stanie wymyslić historie, która może sie wydarzyć. Sztuka polega na tym by umieć komuś wcisnąć dobry kit. Jeden w to uwierzy bo chce wierzyć a drugi będzie wiedział, że taka wróżba nie ma nic wspólnego z prawdą.
_________________
'wybudujemy wieże, wieże, wieże spełnionych marzeń, napiszemy cud'
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-14, 19:30   

Z przepowiedniami wróżek, które tylko zdzierają kasę z biednych ludzi jest tak jak z horoskopami. Ktoś przeczyta, uwierzy i nieświadomie żyje tak, żeby stało się to, co było napisane w horoskopie. Przynajmniej ja tak uważam.
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-14, 20:18   

Ja podobnie sądzę, mianowicie są to wg. mnie brednie, wymysł i głupie historyjki... Nigdy nie byłam u wróżki i jakoś nie mam zamiaru bo po 1. nie wierze w to
a po 2. szkoda kasy na takie gów**
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-14, 20:27   

nom może to brednie ale moja ciocia i koleżanka były u niej i przedstawiła im sytuacje rodzinną jaka ma miejsce teraz i wszytko się zgadzało dziwne nie ? . i co się stanie też im przedstawiła i wyszło mojej cioci że jej córka ożeni się z kimś za granica i z chłopakiem z obcego karju i tak się stało . niby brednie ale coś w tym jest .

Eliara się pompuje z tego że dziwne rzeczy się działy . może to i śmieszne ale mnie to nie śmieszy
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-14, 20:47   

Jak już wspomniałam nie wierze w takie brednie... Sądzę, że to jest bardzo infantylne
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-15, 18:32   

£ee tam. Ludzie przychodzą do takiego smrodu i jeszcze płacą za bzdury, które powie im jakaś obca baba.

Nigdy nie wierzyłam w przepowiednie, sny, horoskopy itp., chociaż podobno i wielu moim znajomym się np. przepowiednie wróżek posprawdzały.
Nie wiem, czy to dlatego, że podświadomie w to wierzą, czy czyste przypadki.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-15, 18:34   

Niezabardzo wierzę w takie przepowiednie :) , choć czasem ..hm.fajnie jest cos takiego poczytać , czy poprosić kogoś ,aby ci postawił karty taka chwilowa ucieczka ,że to nie tylko ja decyduję o moim życiu troszkę zakłamana ,ale momentami niezawodna. :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-15, 19:30   

Brednie. I totalna głupota. Co jakaś podrzędna staruszka, co ma się za niewiadomo jaką jasnowidzkę, wróżkę czy jak się sama zwie, sobie myśli, gdy mówi te idiotyzmy? Strzelanie w ciemno. Moja eks-przyjaciółka też była u wróżki i twierdziła, że wszystko, co jej powiedziała, okazało się prawdą. Zbieg przypadków. Jeśli ktoś jest arogancki i egoistyczny, wiadomo, że lada chwila może wejść w konflikt, nie potrzeba do tego wiedzy wróżbiarskiej. I co takiego ta Twoja wróżka robi? Patrzy w niebo na konstelacje gwiazd? Fusy, dłoń?
Nie, no po prostu nie mam szacunku do takich osób, znajdzie sobie normalną pracę.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-16, 15:51   

L. napisa³/a:

Nie, no po prostu nie mam szacunku do takich osób, znajdzie sobie normalną pracę.



Tylko ona ma 80 lat i robi to już od mł0odości, na początku leczyła ludzi .

Cytat:

£ee tam. Ludzie przychodzą do takiego smrodu i jeszcze płacą za bzdury,



możee, może .. yyy majątek to nie kosztuje, bierze co łaska .
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-16, 18:50   

Eliara. napisa³/a:

WerÆ`ka napisa³/a:

Znam sytuację gdzie kobieta była u niej i powiedziała jej że będzie w ciąży i urodzi synka i tak sie stało ;) )


bo sie bzykała, proste.
Chyba, że wiatr ją zapylił to podziwiam moc tej wróżki :-P

Heheh ;p dobre, dobre.

WerÆ`ka napisa³/a:

ale także znam taką sytuację że jednej kobiecie wróżka powiedziała że w dzisiejszym dniu umrze i stało się tak po wyjściu od wróżki potrąciło ją auto ;( .


Na to też można znaleźć wytłumaczenie, zamiast uważać na ulicy, ciągle myślała o przepowiedni. Zagapiła sie i potrąciło ją.

Za bardzo sobie przyjęła to do siebie, że umrze i napewno się zagapiła i ją trzasnął samochód. Wiele jest takich przypadków. A z tym dzieckiem to masakra. Pewnie jakaś dojrzała kobieta przyszła, a to logiczne że się dyma, więc jest dziecko.


WerÆ`ka napisa³/a:

Potem z kominów zaczeły wypadywać iskry.


:mrgreen:



To też jest dobre xD <hahaha>

[ Dodano: 2008-12-16, 18:52 ]
,,wypadywać iskry"
z jakiego słownika wzięłaś to pierwsze słowo ?
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-16, 19:28   

WerÆ`ka napisa³/a:

jednej kobiecie wróżka powiedziała że w dzisiejszym dniu umrze i stało się tak po wyjściu od wróżki potrąciło ją auto



Taak, zagapiła się z nerwów i szoku i wpadła pod samochód.

Ja nie wierzę we wróżki, wróżby, itd. Co ma być to będzie. A skąd niby one (wróżki) mogą wiedzieć co nam pisane :-> Nie wierzę im, one tylko chcą kasy za jakieś głupoty ;) Ale to jest moje zdanie, każdy może myśleć inaczej.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-17, 14:14   

Znajomej mojej mamy wróżka przepowiedziała, że umrze w młodym wieku. Mówiła to mojej mamie nie raz, no i tak się stało. Zmarła coś w wieku 32 lat.

Sa przypadki, w który ;) ch przepowiednie się sprawdzają, jednak tym samym może to byc tylko fart
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com