Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:09   

a co z facetami ktorzy jednak np chca sie ze mna umowic??? tylko niestety zawsze sa to takie palanty ze zyc sie odechciewa...o co w tym wszystkim chodzi...debile nie boja sie mnie podrywac a normalni faceci uciekaja???
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:11   

arvena21 napisa³/a:

tylko niestety zawsze sa to takie palanty ze zyc sie odechciewa...o co w tym wszystkim chodzi...debile nie boja sie mnie podrywac a normalni faceci uciekaja???



Bo to właśnie są debile, poderwać, zaliczyć i chwalić się.
Poczekaj a normalny się znajdzie też...nic na siłę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:35   

eh...mam dosc czekania:(
 

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:51   

Tu umów się ze mną jestem w miarę normalny tylko troszkę młodszy od Ciebie :mrgreen:
Hmm.Tak jak powiedziała Mizantrop, poderwać, zaliczyć, chwalić się. Może jesteś dla normalnych facetów za dużym wyzwaniem, wyzwaniem, którego się boją podjąć? Zdobyć fajną dziewczynę nie jest łatwo, ale zadbać o dobry związek też nie. :-)
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-08-04, 11:00   

Myślę że jak piszesz że ci normalni uciekają to może dawaj im znaki że też jesteś nimi zainteresowana (ośmielaj ich) :-D jak jest bystry to się szybko zjarzy i wtedy będzie wiedział że ma jakieś szanse ;) i zacznie działać :hyhy:

Poprostu onieśmielasz ich urodą :-D to nic złego, ale daje już im wyobrażenie że taka fajna laska musi mieć chłopaka :-x i dają sobie spokój.
 

Bronek  

User

Hello :)



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-08-04, 11:36   

A Może Ci normalni faceci uważają , że jesteś taką plastikową lalą wiesz o co mi chodzi ??. A i nie poznawaj chłopaków na imprezie są nieliczne pzypadki , że na imprezie można poznac fajnego chłopaka . Ale jeszcze zalezy jaka to impreza. POczekaj jeszcze to napewno ktoś sie trafi a najlepszy by był ten twój przyjaciel pomyśl nad tym.
_________________
"Ból i radość leżą razem w jednej łupinie - ich mieszanina jest ludzkim losem."
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 12:20   

Lub, że masz zbyt zawyżoną ocenę i wyśmiałabyś ich.
następnym razem sama wychodź z inicjatywą, a przekonasz się, że żaden Ci nie odmówi.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 12:27   

To może jak tańczysz z tymi chłopakami a któryś ci się bardziej spodoba wyjdź z incjatywa ?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:07   

arvena21 napisa³/a:

a tymczasem strach ze dziewczyna jest fajna i nie podolam???



Tak dokładnie tak, i, w skali 10 stopniowej kobiety z numerem 8,9 będą częściej podrywane niż te z numerem 10, ponieważ ego typowego faceta będzie mu wciskało różne głupoty w stylu jest taka piękna ze musi do niej podbijać 100 facetów dziennie, nie mam szans, nie będę się nawet ośmieszał i podchodził, jeszcze mnie wyśmieje, itd

Dodatkowo jak to określił Dr House :D 8 dobierają się z 8, 9 z 9, a cóż 10 jest mało

Dodatkowo facet woli dziewczyny mniej inteligentne od siebie.

I potrzebujesz tzw. samca alpha, bo jeśli facet będzie miał niskie poczucie swojej wartości to będzie chorobliwie zazdrosny albo będzie się cały czas bał że go zostawisz dla lepszego.

arvena21 napisa³/a:


hm...wiec co ja mam robic???


Niby mógłbym poradzić abyś to ty ich zaczęła wyrywać, ale wtedy to by się dopiero mogli przerazić.
Zostaje czekać i liczyć na faceta z jajami :D


arvena21 napisa³/a:


bo taka jest prawda ze wcale nie uwazam sie za kogos...hm...wsoanialego a juz na pewno za piekna dziewczyne...


wyślij zdięcje, ( moze byc na priv) to ci powiem czy jesteś piękna czy nie :), ewentualnie może jednak coś innego ich odstrasza?? :-x


arvena21 napisa³/a:


a co z facetami ktorzy jednak np chca sie ze mna umowic??? tylko niestety zawsze sa to takie palanty ze zyc sie odechciewa...


To tak zwani naturalni alpha, większość cechuje to co samców alpha u innych gatunków zwierząt, pomyślunku za grosz za to nadrabiają krzepą i brutalnością, pewne siebie osobniki które miały swoje 5 minut gdy z niedźwiedziami trzeba było walczyć gołymi rękami.
Pozostałych facetów zniszczyło społeczeństwo, mówiąc że maja być mili grzecznij zawsze wszystkich o wszystko pytać, traktować kobiety jak księżniczki i broń boże nie podchodzić do tych wyglądających lepiej niż oni sami

Tu można by nadmienić czym się zajmują szeroko pojęte szkoły podrywu, mianowicie z takiego wystrychanego inteligentnego miłego faceta robią samca alpha niczym wspomniane debile, z tym że zachowuje on swoją inteligencje i ogładę, a więc dobudowuje troszkę szarmancji i romantyzmu.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:24   

syndrom palanta, jak to w którejś książce było- do pięknej dziewczyny przeciętny chłopak nie podbija, bo uważa się za zbyt brzydkiego dla niej, a taki palant, który ma w nosie czy się zbłaźni, czy nie, bo będzie się chwalił nawet tym, że podbijał do niej- spróbuje.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

meno:)

User


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:51   

jestem nowy!!! Z mojego punktu widzenia, gdyż ja tak uważam,iż większość tych facetów stara się Ciebie poderwać oczekując od ciebie pewnego kroku posunięcia w którym to ty dasz im znać że maja jakiekolwiek szanse :hyhy: :) przynajmniej ja tak uważam taka jest moja rada:)

ja już jestem w związku i jest to cudowny związek:) :mrgreen:
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 20:13   

no to gratuluje zwiazku...ja niestety nie mam szczescia;/ dzieki za slowa otuchy...i probe wytlumaczenia mi waszej natury:):):) moze teraz lepiej WAS zrozumiem???
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-04, 20:14   

Walić takie związki ,
Ja się tam nie angażuje w żadne chodzenie itp. bzdury bo to potem się kijowo odbija i na mnie i na niej , szczególnie jeśli towarzyszy temu zazdrość ;/ bleee
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

meno:)

User


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 20:22   

związek to ZAJEB*** rzecz:) według mnie to tak jak napisałem moja rada to odpowiedni sposób na twój problem:) a na pewno zrozumiesz NAS!! dla mnie miłosc przyszła niespodziewanie chodziłem z tą dziewczyna 3 lata do gimnazjum a między nami "bliżej" gdyz zawsze ją lubiłem jej towarzystwo itp zaiskrzyło pod koniec 3gim na początku wakacji:) taka to MI£OSC:)
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-04, 20:48   

meno:), Miłość jak w bajce , powodzenia :-P
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com