Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-04, 21:21   

pofarciło mu się i teraz wielki znawca :hyhy:
 

DirectStyle  

User

DirectStyleProject



ImiÄ™: Direct

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Sie 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:47   

Może po prostu więcej się pokazuj na jakiś imprezach. Jeśli cały czas jest to samo otoczenie to nie poznasz nikogo nowego, kto by był inny. A naprawdę są na tej planecie faceci, jacy by Ci się na pewno spodobali. Widzę, że jesteś zdesperowana. To nie częsty przypadek, aby ładna dziewczyna nie umiała znaleźć chłopaka. A jak już poznasz kogoś fajnego. Dawaj mu sygnały zainteresowania. Nie wiem czy wiesz, ale kobiety robią to nieświadomie przez swoją mowę ciała. Takie rzeczy jak zabawa włosami, dotykanie szyi i dekoltu, zabawa biżuterią to są nieświadomie wykonywane zalotne gesty. Skąd wiem? Czytałem o mowie ciała. A jak to nie pomoże, to sama zacznij podrywać chlopaków. Generalnie nic więcej Ci nie pomogę, bo podrywam dziewczyny, ale myślę, że jak jesteś ładna i nie głupia to sobie poradzisz.

Cytat:

Dodatkowo facet woli dziewczyny mniej inteligentne od siebie.


Miałem okazję się pośmiać. Dzięki. Lubię się śmiać ;)
_________________
Zostań Królem ! Direct Style - ponadprzeciętny styl życia..
 

shT  

Stały User

^^


ImiÄ™: ShuTTerRek...:))

Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Kwi 2009

Sk±d: KrK

   

Wys³any: 2009-08-08, 17:43   

może zamiast czekać i być załamaną z powodu że większość się boi sama zacznij działać?? Spróbuj sama poderwać jakiegoś chłopaka który Ci się spodoba?? To chyba nie jest nic głupiego?? Jeśli masz czekać aż ktoś znajdzie Ciebie a wiesz że czekasz już długo i nie chcesz dłużej to sama znajdź jego..
 

-GWEN-  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 25 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 19:12   

wiesz co powiem ci tak. ja mam duzo gorsza sytuacje.
moj przyjaciel jest we mnie zakochany, przebywam z nim praktycznie codziennie.
i jest strasznie zazdrosny o mnie.
ja z nim nie chce byc bo mnie nie pociaga w zaden sposob. duzo osob mu mowilo ze zachowuje sie jak jakis opetany bo odgania nonstop wszystkich naszych wspolnych kolegow ode mnie, nie pozwala nikomu sie do mnie zblizyc. ostatnio bylam w zwiazku rok temu i zaczyna mi brakowac faceta... i nei wiem co zrobic bo boje sie ze jak wejde w zwiazek to on sie ode mnie oddali a moze nawet zerwie kontakt.

a jesli chodzi o powodzenie to nie narzekam, z tym ze mnie trudno "zdobyc" bo mam pewne wymagania i zasady;)
a klubach nie tancze z nikim bo nie lubie jak sie o mnie OCIERAJ¡ obcy faceci...
potanczyc moge sama albo z kims kogo znam;)

pzdr
 

EmehyR

User

jok?



Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Sie 2009

Sk±d: P³oñsk

   

Wys³any: 2009-08-30, 00:06   

dokładnie jest tak zawsze mówi że kurdę ale ta dziewczyna jest zajebis.t,a ale nie ona nie jest dla mnie jest za ładna.
może ci faceci nie podchodzą bo np za duża imprezowiczka z ciebie? .
a uwierz mi faceci za takimi nie przepadajÄ… .
_________________
Ty nie wiesz jak trudno pustym miastem iść .
zdjęcia i inne konta na innych portalach na pw podam ;=).
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 00:18   

brzydka - źle.
Å‚adna - jeszcze gorzej.

ludu..
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Ad!1675  

User

Rekrut



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Sie 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2009-08-31, 11:00   

Ahh już nie raz widziałem bardzo ładne dziewczyny :przestraszony: osobiście do nich nie startuje :kwasny: ponieważ wiem WIEM! że mi się nie uda ponieważ taka ładna dziewczyna na pewno znajdzie sobie lepszego i ładniejszego ode mnie... Ah. ciężkie życie niezbyt ładnego chłopaka :znudzony:
 

Szadziu  

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 19:32   

wielkie zdziwienie ze faceci na imprezie nie szukają miłości? tam zazwyczaj chodzą chłopaki którzy szukają dziewczyny na jedną noc. (oczywiscie nie uogólniam, bo chodzą tez normalni)
Rzeczywiscie, mozliwe ze chłopacy nie startują do ciebie bo z góry oceniają swoje szanse jako mierne. Sama wyjdź do nich z inicjatywą głębszego poznania się, (oczywiscie jeżeli chłop na to zasługuje) a dalej sie raczej potoczy. czasem to dziewczyna musi wykonać pierwszy krok, jest tez duza szansa ze wkoncu trafisz na chłopaka który nie bedzie sie ciebie 'bał'
tak czy inaczej, powodzenia zycze ^^
_________________
Alteri vivas oportet
 

hanibal2500  

User


Imię: Rafał

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:20   Re: za ladna???

arvena21 napisa³/a:

hej. sorry ze tak pisze w postach dla facetow...ale mam do was pytanie wiec chyba tu najszybciej znajde odp. a wiec mam taki problem...jestem lubiana przez facetow...na imprezach zawsze wielu sie kolo mnie kreci z wieloma tancze i zawsze kazdy mowi mi ze jestem zajebista...śliczna ze super sie ruszam i wogole...faceci lubia sie ze mna bawic...napic drinka pogadac...ale potem? nic...poprostu nic...jakby nie pamietali juz po tym jak bardzo im sie podobalam...kiedys jak mialam wielkiego dola i rozmawialam z przyjacielem powiedzialam mu ze czuje sie beznadziejna...a on mi wtedy powiedzial ze sie we mnie kochal i zawsze bede dla niego wspaniala dziewczyna zarowno z wygladu jak i z charakteru gdy zapytalam sie dlaczego tak jest ze jestem sama...powiedzial mi ze jestem "ZA" chodzi o to ze za fajna za ladna...ze faceci sie ze mna bawia ale nie odzywaja sie bo nie licza ze po imprezie bede chciala z nimi gadac...ze kazdy boi sie podejsc bo wie ze nie ma u mnie szans!!! wysmialam go wtedy...a teraz mam do was pytanie...czy naprawde macie w sobie obawe przed fajnymi laskami? czy to ze jestem sama moze byc przyczyna tego ze jestem zbyt ladna czy fajna???



Jest w nas taka obawa ja takiej już nie mam ale mam blokade przed spytaniem sie o chodzenie. Wracając do tematu większośc chłpaków boi sie dziewczyn dominujących a ty pewnie na taką wyglądasz.Pewnie wychodzisz terz przed szereg zwyczajnych ludzi tego sie też boją.
_________________
"okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestane chciec"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com