Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:16   za ladna???

hej. sorry ze tak pisze w postach dla facetow...ale mam do was pytanie wiec chyba tu najszybciej znajde odp. a wiec mam taki problem...jestem lubiana przez facetow...na imprezach zawsze wielu sie kolo mnie kreci z wieloma tancze i zawsze kazdy mowi mi ze jestem zajebista...śliczna ze super sie ruszam i wogole...faceci lubia sie ze mna bawic...napic drinka pogadac...ale potem? nic...poprostu nic...jakby nie pamietali juz po tym jak bardzo im sie podobalam...kiedys jak mialam wielkiego dola i rozmawialam z przyjacielem powiedzialam mu ze czuje sie beznadziejna...a on mi wtedy powiedzial ze sie we mnie kochal i zawsze bede dla niego wspaniala dziewczyna zarowno z wygladu jak i z charakteru gdy zapytalam sie dlaczego tak jest ze jestem sama...powiedzial mi ze jestem "ZA" chodzi o to ze za fajna za ladna...ze faceci sie ze mna bawia ale nie odzywaja sie bo nie licza ze po imprezie bede chciala z nimi gadac...ze kazdy boi sie podejsc bo wie ze nie ma u mnie szans!!! wysmialam go wtedy...a teraz mam do was pytanie...czy naprawde macie w sobie obawe przed fajnymi laskami? czy to ze jestem sama moze byc przyczyna tego ze jestem zbyt ladna czy fajna???
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:28   

Matko jak poezja emo. Więcej kropek niż treści.

Zależy, z reguły jak facet widzi fajną dziewczynę to jest "Nie możliwe że jest sama". Przynajmniej większość facetów tak ma, ja tam wolę spróbować szczęścia bo, a nóż się uda, a że ładnych modelek mam trochę to jakoś nie mam oporów żeby podrywać jakąś na sesji :P .
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:32   

Ty Sagad KA¯D¡ podrywasz, niezależnie, czy jest sama, czy nie :pp

Wiesz, być może faktycznie każdy myśli, że jesteś zajęta i woli nie ryzykować. :D
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:38   

ale czy to nie jest glupie??? myslalam ze faceta naturÄ… jest zdobywanie dziewczyny...jesli jest ladna, czy ma zaje**** charakter tym lepiej zeby ja miec...a tymczasem strach ze dziewczyna jest fajna i nie podolam???
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:40   

arvena21 napisa³/a:

ale czy to nie jest glupie??? myslalam ze faceta naturÄ… jest zdobywanie dziewczyny...jesli jest ladna, czy ma zaje**** charakter tym lepiej zeby ja miec...a tymczasem strach ze dziewczyna jest fajna i nie podolam???



Nie to nie głupie. Ja wole zdobywać facetów :]
I co z tego, że ładna jak może mieć w środku echo.


Z tymi facetami to żart oczywiście
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:44   

hm...ale chodzi mi nie tylko o wyglad...ale i to jesli dziewczyna jest rowniez bardzo fajna osoba...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:45   

arvena21 napisa³/a:

hm...ale chodzi mi nie tylko o wyglad...ale i to jesli dziewczyna jest rowniez bardzo fajna osoba...



To tak jak wyżej pisano. Jak jest jakaś ładna dziewczyna do tego fajny charakter to większość myśli - na pewno zajęte bo przecież taka nie może być sama.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:50   

a jesli juz wiedza ze jest sama nie ma chlopaka??? to dlaczego dalej sie boja???
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:56   

arvena21 napisa³/a:

a jesli juz wiedza ze jest sama nie ma chlopaka??? to dlaczego dalej sie boja???



Jak to mi kiedyś jedna kobieta powiedziała gdy miałem podobny problem:

"Jak spadać to z wysokiego konia, ale nie z aż tak wysokiego".

Możliwe że się boją że potem nie będzie nikogo lepszego. Tak mi ona tłumaczyła moje perypetie z kobietami.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

hubert912  

User


ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:57   

bo nie mają aż takiej wiary w sobie? znam kolesi którzy mówią że najaważniejsze jest uwieżyc w siebie.. a oni w to nie wieża i uważają że nie mają szans.. ja jestem taki że.. mogę pogadac ale zarywac raczej nie bo rzadko kiedy kończyło to się pozytywnie :)
_________________
To znów ja, czyli brzydki, zły i szczery - ten co lubi wpierdalać frytki i hamburgery
 

arvena21  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:02   

hm...wiec co ja mam robic??? bo taka jest prawda ze wcale nie uwazam sie za kogos...hm...wsoanialego a juz na pewno za piekna dziewczyne...nie chce zeby faceci sie mnie bali;/;/
 

fanatyk  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Maj 2009

Sk±d: mazury

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:03   

może chodzi o to że nie "podołają"?
nie dadzÄ… rady
bycie chłopakiem takiej dziewczyny to tez wyzwanie, nie większe od tego gdzie mieli Cię zdobyć...
_________________
cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć
 

hubert912  

User


ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:05   

hmm może im zasugeruj że jesteś normalna a że piękna to niech się jarają że kogoś takiego znają albo jak Ci ktoś spodobał w sensie że był spoko to sama napisz raz moze 2 i koleś potem będzie sam pisał :)
_________________
To znów ja, czyli brzydki, zły i szczery - ten co lubi wpierdalać frytki i hamburgery
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:06   

Spoko zapraszam do mnie :P Ja TobÄ… nie pogardzÄ™ :P

Po prostu znajdzie się facet, który wprost Ci powie "Będziesz moja" i jak powie tak zrobi. Ja tam trochę sobie poczekałem na pierwszy związek :P
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

hubert912  

User


ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:08   

No, jak chcesz to ze mną możesz pogadac xD ;)
_________________
To znów ja, czyli brzydki, zły i szczery - ten co lubi wpierdalać frytki i hamburgery
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com